Prvá publikácia: 18 marca, 2024 |

Tematické parky na Tenerife Juh
Vodné a zábavné parky na juhu Tenerife

V tomto sprievodcovi sa dozviete, čo ponúkajú vodné a zábavné parky na juhu Tenerife. Zistite, prečo by ste ich mali navštíviť a ako získať vstupenky. Všetky aktivity, ktoré nájdete nižšie, sú k dispozícii na našej webovej stránke. Napíšte nám na WhatsApp, kedykoľvek budete chcieť, sme vám k dispozícii, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a urobili rezervácie.

Tenerife Juh tematické parky, príroda, zoologické záhrady a prehliadky zvierat

Vezmite svoju rodinu a najmä deti do zábavných parkov na juhu Tenerife a užite si skvelé dni obklopení prírodou a životom zvierat. Je to skvelá príležitosť nadýchať sa čerstvého vzduchu, socializovať sa a posilniť rodinné väzby vo svete, ktorý je čoraz viac rozptyľovaný technológiami. Všetky tematické parky z tohto zoznamu sú k dispozícii na našej webovej stránke, napíšte nám na WhatsApp, aby ste získali vstupenky.

Objavte divokú prírodu v parku Jungle

Jungle Park Tenerife (4)

Navštívte Jungle Park na juhu Tenerife a zažite jedinečný kontakt s divokým svetom. Je to nádherná džungľa so stromami, vodopádmi, potokmi, čarovnými chodníkmi a visutými mostami. Tu žije šťastne a v harmónii viac ako 500 rôznych druhov zvierat. Jednou z hlavných atrakcií parku je predstavenie dravých vtákov, ktoré vo vzduchu predvádzajú triky, aby demonštrovali svoju inteligenciu a silu.

Poznajte ochranu druhov v Monkey Parku

opičí park na juhu Tenerife

Monkey Park sa venuje ochrane ohrozených zvierat a je prírodným útočiskom pre opice žijúce v úplnej slobode. Pozorujte ich, ako sa potulujú medzi stromami a vrtia chvostom. Priblížte sa k nim, aby ste si ich mohli odfotiť a dať im nejaké ovocie. Nájdete tu opice rôznych druhov a veľkostí, ktoré sú hravé a s radosťou prijímajú návštevníkov. V parku žijú aj iné primáty, vtáky a plazy.

Jazda na ťavách v Camel Parku

Ťaví park na juhu tenerife

Strávte nezabudnuteľný deň v tejto pokojnej zoologickej záhrade s priateľskou atmosférou. Vychutnajte si nádherné papagáje, sliepky, kačice, osly, ovce a kozy chované s láskou a oddanosťou. Ak máte so sebou deti, využite príležitosť ukázať im čaro života zvierat. Hviezdami parku sú ťavy, z ktorých každá má svoje meno a osobitný príbeh. Na veľmožoch sa môžete bezpečne voziť 30 minút . Nižšie nájdete podrobnosti o tomto a ostatných parkoch, aby ste sa mohli dozvedieť o ich charakteristike a urobiť si rezerváciu.

Zábava vo vode v aquaparkoch na juhu Tenerife

Siam Park, vodný park v Tenerife Juh

Tu je zoznam najlepších vodných parkov na Tenerife Juh, v ktorých sa môžete schladiť, užiť si slnko, spustiť sa na tobogánoch, hrať sa, plávať, zažiť adrenalín a mnoho ďalšieho. Ste pripravení?

Ponorte sa do zábavy v Aqualande

Pripravte sa na deň plný zábavy a radovánok. Užite si delfinárium a neuveriteľné atrakcie, ako sú Kamikaze, Super slalom, Twister, Anakonda a mnohé ďalšie. Zachyťte na fotografiách tie chvíle plné radosti a zábavy, keď sa vydáte na najextrémnejšie atrakcie parku. Kúpte si u nás vstupenky do Aqualandu a vezmite svoju rodinu za zábavou a ochladením vo vode.

Osviežte svoje zmysly a zažite intenzívne emócie v Siam Parku

Siam Park, vodný park na juhu Tenerife

Užite si jedinečné atrakcie v tomto nádhernom parku v thajskom štýle, ktorý je najväčší v Európe a jeden z najlepších na svete. Získajte veľkú dávku adrenalínu a zábavy v jeho neuveriteľných atrakciách pre všetky vekové kategórie, ako aj miesta na oddych, obchody, reštaurácie a predstavenia s morskými levmi. Jeho atrakcie sú rozdelené do troch kategórií: rodinné, relaxačné a adrenalínové, pričom tie posledné dokážu vyvolať intenzívne emócie.

  • Obrovská vlna je najväčšia na svete
  • Šmykľavka Kamikaze je najvyššia a najrýchlejšia na svete
  • Umelá pláž s pravým pieskom má množstvo ležadiel na relaxáciu a oddych
  • Astera Singha Water Roller Co má niekoľko zmien smeru, ako aj jazdu do kopca a z kopca rýchlosťou viac ako 65 km/h
  • Veža sily vás čaká klesanie rýchlosťou 80 km/h, pričom budete prechádzať akváriom plným mánt a žralokov.

Twink ticket

Ponúkame vám dvojitú vstupenku, s ktorou si môžete užiť dva vodné parky za špeciálnu cenu. Prvým z nich je Siam Park na juhu Tenerife, o ktorom sme vás už informovali a vieme, že ho chcete navštíviť. Druhým je Loro Parque na druhej strane ostrova. Tento nádherný park je domovom najväčšej koncentrácie papagájov na svete, ktoré predvádzajú zábavné predstavenia na pobavenie návštevníkov. V parku žijú aj ďalšie druhy cicavcov, plazov, vtákov, opíc, mačkovitých šeliem a vodných živočíchov. Hovorí sa, že je to jedna z najlepších zoologických záhrad na svete.

Ak sa chcete dostať k vstupenke Twin Ticket alebo k akejkoľvek vstupenke do vodných a zábavných parkov na juhu Tenerife, napíšte nám teraz na náš WhatsApp. Je nám potešením pomôcť vám užiť si senzačné dobrodružstvá počas vašej dovolenky. Na konci každej aktivity nájdete aj kontaktný formulár, prostredníctvom ktorého si môžete urobiť rezerváciu.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: