Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Vodné športy na Tenerife Juh
Vodné športy na juhu Tenerife

Zažite vzrušujúce vodné športy na Tenerife Juh a pripravte sa na extrémne dobrodružstvá. Tenerife je celosvetovo známe svojou vynikajúcou klímou a krištáľovo čistým morom. Má ideálne podmienky na praktizovanie rôznych vodných športov, o ktorých vám povieme nižšie. Najskôr by sme vám však chceli pripomenúť, že na naše rady sa môžete vždy spoľahnúť, napíšte nám priamo na náš WhatsApp a vyžiadajte si viac informácií a urobte si rezerváciu. Vodné športy na juhu Tenerife sú bezpečné a zábavné, vždy budete mať k dispozícii vedenie vyškolených inštruktorov pre dokonalý a nezabudnuteľný zážitok.

Najlepšie vodné športy na Tenerife Juh

Či už ste začiatočník alebo skúsený, na Tenerife Juh na vás čakajú vzrušujúce a adrenalínové vodné aktivity. Ste pripravení vyraziť na vodu a zabaviť sa v modrom mori Tenerife?

Potápajte sa v krištáľovo čistých vodách

Tu je niekoľko dôvodov, prečo je Tenerife South ideálnym miestom na potápanie:

  • Biodiverzita: pod vodami južného Tenerife sa nachádza veľké množstvo živočíšnych a rastlinných druhov, ktoré sú veľmi zaujímavé a zároveň atraktívne pre tých, ktorí sú vášnivými milovníkmi mora a jeho krás.
  • Potápačské lokality: V tejto oblasti nájdete množstvo potápačských lokalít. Každý si tu nájde niečo pre seba, od tých v blízkosti pláže až po tie najhlbšie a najodľahlejšie s krištáľovo čistou vodou s hĺbkou až 30 metrov
  • Školy potápania: získajte profesionálne inštrukcie v potápačských školách v južnej časti Tenerife. Ak ste začiatočník, môžete sa potápať po prvýkrát. Pre profesionálov ponúkame kurzy pre pokročilých.

Safari s kajakom na Tenerife Juh (1)

Potápanie je jedným z najznámejších vodných športov na Tenerife vďaka kvalite jeho vôd a kráse podmorskej krajiny. Ak sa nechcete potápať príliš hlboko, môžete sa tiež šnorchlovať.

Plavba na kajaku v zálive

Safari s kajakom na juhu Tenerife (1)

Objavte nový spôsob plavby po mori, vnímajte vlny a obdivujte nádherné výhľady na pobrežie. Na kajaku sa dostanete na miesta na mori, ktoré sú dostupné len na lodi. Predstavte si ten pocit, keď skúmate strmé útesy Tenerife a cítite sa takí malí pred ich nesmiernosťou.

Jazda na rýchlych vodných skútroch

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

To, čo robí vodné skútre takými obľúbenými medzi vodnými športmi na juhu Tenerife, je ich ľahká ovládateľnosť a pocit slobody, ktorý poskytujú. Jazdite vysokou rýchlosťou ponad vlny a pocítite vietor v tvári. Je to jedinečný zážitok, ktorý si užije každý. Vezmite si spolujazdca a znásobte radosť dvoma. Dosiahnite vysokú rýchlosť, otáčajte sa a skáčte do vody, aby ste si užili ešte viac zábavy a ohromujúcich zážitkov.

Lietajte vzduchom s Parascendingom

Parascending na juhu Tenerife

Parascending je aktivita, pri ktorej ste pripevnení na padák ťahaný motorovým člnom. Keď čln zvýši rýchlosť, vyletíte do výšky až 50 metrov. Objavte pocit z lietania a pozrite si pobrežie zo vzduchu ako vtáci.

Vystúpte na palubu banánového člna, pevne sa držte

banánový čln tenerife

Vychutnajte si príjemnú jazdu na mori, zatiaľ čo budete cítiť vlny pod nohami a morský vánok na tvári. Pevne sa držte, pretože keď sa banánový čln zatrasie, všetkých to hodí do vody. Je to aktivita, ktorá sa vykonáva v skupine, je bezpečná a veľmi zábavná.

Vyskúšajte Flyboarding Extrémna zábava!

Flyboard na juhu Tenerife

Zažite vo vode iný zážitok. Účastníci sa vznášajú vo vzduchu na pohonnej doske pripojenej k vodnému skútru. Skvele sa zabavia pri vykonávaní zákrut a skokov vo vysokej rýchlosti. Aktivita pre tých najodvážnejších a najodvážnejších.

Všetky vodné športy na juhu Tenerife, ktoré tu spomíname, sú k dispozícii na našej webovej stránke. Rezervujte si ho teraz, stačí nám napísať na WhatsApp a uviesť dátum a počet miest. Máme pre vás aj balíky vodných športov, ktoré zahŕňajú jazdu na vodných skútroch, paraski a muškárenie, urobte ich všetky s jednou rezerváciou a za výhodnú cenu. Pozrite si dostupné aktivity uvedené nižšie, kde nájdete podrobnosti a môžete si ich rezervovať. Čakáme na vás na ostrove večného slnka, kde sa plnia sny.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: