Prvá publikácia: 10 novembra, 2022 |

Súkromné výlety a prenájom katamaránov v Puerto Colon

Ak ste na dovolenke v Puerto Colon a hľadáte odporúčania na súkromné katamarány na plavbu po Atlantiku, tu je všetko, čo potrebujete vedieť.

Väčšina našich výletov na južnom Tenerife odchádza z Puerto Colon. Okrem toho sa tento prístav nachádza v Costa Adeje, jednom z najdôležitejších turistických centier ostrova. Z týchto dôvodov si nemôžete nechať ujsť príležitosť prenajať si loď, aby ste sa mohli spokojne prechádzať po mori a užívať si slnko. Nezabudnite si urobiť rezerváciu niekoľko dní vopred, pretože dostávame veľa žiadostí z tejto strany ostrova.

Súkromné výlety a prenájom katamaránov v Puerto Colón

Na stránke bananapalmbay.com sa špecializujeme na prenájom rôznych lodí na súkromné a spoločné výlety. Pri tejto príležitosti by sme vám chceli ponúknuť naše súkromné výlety katamaránom, ktoré môžete absolvovať z Puerto Colón. Na konci textu nájdete podrobný zoznam aktivít, vo vnútri každej z nich nájdete kontaktný formulár na rezerváciu.

Na našej webovej stránke nájdete aj ďalšie typy lodí na plavbu po Atlantiku. Prenajmite si naše plachetnice na juhu Tenerife na deň strávený na mori a pri jasnom slnku, luxusnú jachtu na špeciálnu príležitosť alebo rýchlostný čln na plavbu plnou rýchlosťou s vetrom v tvári.

Môžete nám tiež napísať na náš WhatsApp, aby sme vám dali odporúčania a pomohli vám vybrať výlet podľa toho, čo hľadáte.

Súkromný výlet katamaránom Kalima pre 11 osôb

Tenerife - Boat Charter - (7).minPoďte si vychutnať more a slnko na Tenerife na palube tohto rozprávkového katamaránu. Kalima má kapacitu 11 osôb pre pohodlný a príjemný výlet.

Počas 3-hodinového výletu budete môcť pozorovať veľryby a plávať pri pobreží. Prenajmite si ho na 8 hodín a navštívte útesy a ochlaďte sa v zátoke Masca. Výlet zahŕňa občerstvenie, nealkoholické nápoje a rožky. Voliteľne Paella.

Súkromný prenájom katamaránu na pozorovanie veľrýb na juhu Tenerife

catamaran tour in tenerife private and shared (9).min

Náš úžasný katamarán Kennex ponúka fantastické vlastnosti, vďaka ktorým si môžete vychutnať more a zabudnúť na tlaky.

Ľahnite si na sieť na palube, aby ste mali pocit, že lietate na mori. V cene je zahrnuté jedlo a vybavenie na šnorchlovanie. Voliteľná doprava z Puerto Colon a ďalších letovísk na juhu Tenerife.

Prenájom katamaránu pre skupiny 45 osôb s Edén

Tenerife catamaran charter for 45 personsVeľký katamarán Edén má vynikajúcu veľkosť na zdieľanie s rodinou a priateľmi. Poďte sa plaviť po oceáne a oslávte s nami výnimočné udalosti.

Ponúkame vám 3-hodinový výlet s pozorovaním delfínov a veľrýb a následným plávaním na mori. V cene je zahrnutý sendvič a nápoj. Na palubu si môžete priniesť aj vlastné nápoje a občerstvenie.

Čo robiť počas súkromného prenájmu katamaránu

Výlety na more sú vždy perfektným spôsobom, ako si užiť dovolenku a obnoviť energiu.

Pozorovanie veľrýb v Puerto Colón

Dolphins jumping in Tenerife SouthTenerife je ideálnym miestom na pozorovanie veľrýb v ich prirodzenom prostredí. Po vyplávaní loď zamieri k vodám, ktoré navštevujú delfíny a veľryby na Tenerife. Po príchode sa cestujúci priblížia s fotoaparátmi a s radosťou čakajú, kým sa objavia delfíny. Zrazu sa objavia ako rozmazané škvrny vo vode a potom sa priblížia a my si ich môžeme pozrieť zblízka.

Pocíťte vzrušenie pri pohľade na ich voľné plávanie. Zamyslite sa nad ich pokojom a pocíťte mier, ktorý vyžarujú. Je to fantastický zážitok, o ktorý sa môžete podeliť s rodinou a najmä s deťmi.

Navštívte útesy Los Gigantes

Tenerife Boat Trip to Los GigantesTieto vysoké hory z čadičových hornín sa nachádzajú vo vidieckom parku Teno. Vo svojej maximálnej výške približne 600 metrov padajú takmer kolmo nadol, čo vám prinesie nesmierny pocit závrate.

Jedným z najlepších spôsobov, ako vidieť útesy v ich celistvosti, je plavba loďou. Môžete ich vidieť aj z rokliny, ale budete mať len obmedzený výhľad na útesy.

Výlet loďou v trvaní 5 hodín a viac zvyčajne zahŕňa jedlo a nápoje. Poskytujú nám viac času vychutnať si každú zastávku a obdivovať krásu pamiatok zálivu. Budeme mať tiež možnosť zaplávať si vo vodách nádherného zálivu Masca.

Oslávte špeciálne udalosti na palube

Private Boat Party TenerifeOslávte s nami špeciálne dátumy a dôležité okamihy so svojimi priateľmi a rodinou. Vďaka súkromnému prenájmu katamaránu v Puerto Coló si môžete vychutnať exkluzívny výlet loďou, o ktorý sa môžete podeliť so svojimi blízkymi a nikým iným. S našimi katamaránmi a loďami s posádkou alebo kapitánom vás vezmeme na more, kde je život príjemnejší. Na našej webovej stránke ponúkame rôzne lode na oslavu špeciálnych udalostí na Tenerife. Prenajmite si naše lode na súkromné oslavy, s ktorými môžete osláviť nezabudnuteľné chvíle so svojimi priateľmi a blízkymi.

Dúfame, že ste si vybrali svoj ďalší súkromný výlet katamaránom z Puerto Colon. Pripravte sa na to, že si budete môcť vychutnať more, slnko a vietor v tvári. Budete ohromení krásou a pokojom delfínov a veľrýb. Zbaľte si plavky a príďte prežiť rozprávkové zážitky v mori. Nezabudnite nám napísať niekoľko dní vopred, aby ste si zabezpečili miesto v požadovanom termíne. V nasledujúcom zozname nájdete podrobný zoznam aktivít uvedených v texte.

 

Prenájom katamaránov na Puerto Colon
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!
Súvisiace články:
Pláže v Puerto Colon