Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Vodné športy na Puerto Colon
Zistite, aké sú najlepšie vodné športy v Puerto Colón a ako si ich prenajať

Ponúkame vám kompletného sprievodcu vodnými športmi v Puerto Colón. Ak ste milovníkom extrémnych športov alebo sa len chcete schladiť vo vode, čítajte ďalej, máme pre vás to, čo potrebujete. V našej spoločnosti sa špecializujeme na poskytovanie skvelých zážitkov v mori. Ak si chcete urobiť rezerváciu, napíšte nám priamo na náš WhatsApp, postaráme sa, aby ste prežili nezabudnuteľné chvíle.

Vodné športy v Puerto Colon

Puerto Colon ponúka mnoho možností, ako prežiť intenzívne emócie v mori. Užite si fantastickú dovolenku s letnými aktivitami počas celého roka. Nezabudnite, že Tenerife má dobré slnečné svetlo a príjemné teploty po celý rok. Uniknite od rutiny s nasledujúcimi vodnými športmi v Puerto Colón:

Spojte adrenalín a zábavu na banánovom člne

banánová loď tenerife

Ponorte sa do vzrušujúcej aktivity, pri ktorej bude výzvou nespadnúť. Banánový čln sa skladá z nafukovacieho člna ťahaného iným člnom. Cestujúci sedia na nafukovacom člne, ktorý sa bude neustále otáčať, kým všetci nespadnú do vody. Odvážte sa vyskúšať túto fascinujúcu aktivitu so svojimi priateľmi, nikto sa nebude môcť prestať smiať, pretože zábava je zaručená.

Prekonajte vlny na palube kajaku

Safari s kajakom na juhu Tenerife (1)

Plavba kajakom v Puerto Colon je fascinujúca aktivita, ktorú budete chcieť robiť znova a znova. Ide o kanoe poháňané pádlami. Vylezte na palubu so skupinou priateľov a užite si deň plný vzrušenia na mori. Jazda na kajaku si vyžaduje silu a dobrú koordináciu, aby ste sa mohli pohybovať vpred, takže je to šport, ktorý stmeľuje kolektív. Umožňuje tiež prekonávať dlhé vzdialenosti na mori a zároveň si precvičiť telo a dostať sa do kontaktu s prírodou.

Zažite maximálne vzrušenie s vodnými skútrami v Puerto Colón

Vodné skútre na juhu tenerife

Dosiahnite neuveriteľnú rýchlosť a preskúmajte pláže, jaskyne a útesy Tenerife. Vodné skútre sú fantastická zábava, a preto sú v Puerto Colón také obľúbené. Jazdí sa na nich veľmi ľahko a podobne ako na motorkách môžete jazdiť sami alebo s niekým ďalším. Užite si skvelý čas a vychutnajte si radosť z objavovania mora v úplnej slobode.

Potápajte sa na Tenerife a preskúmajte morské dno a jeho skryté krásy

Vyskúšajte potápanie na južnom Tenerife

Potápanie je jednou z najzaujímavejších aktivít, ktoré môžete v Puerto Colón vykonávať. Objavte rôzne potápačské lokality s jedinečnými vlastnosťami a potápajte sa v krištáľovo čistých a svetlých vodách s hĺbkou až 30 metrov. Potápajte sa pozdĺž nádherných útesov, jaskýň, roklín, oblúkov a výnimočných scenérií morského dna. Budete ohromení krásou pestrofarebných rýb, chobotníc, korytnačiek a ďalších druhov morskej fauny Tenerife.

V Puerto Colón nájdete niekoľko potápačských škôl s odborným personálom, ktorý vám pomôže, ak sa potápate prvýkrát. Po získaní teórie budete pripravení ponoriť sa do hlbín a objaviť nádherný svet ukrytý pod hladinou. Svoje potápačské zručnosti si môžete zdokonaliť aj prostredníctvom našich kurzov potápania. Pozrite si zoznam dostupných možností a kontaktujte nás na WhatsApp, aby ste si mohli rezervovať miesto.

Objavte Parascending, parašutizmus nad morom

Parascending na juhu Tenerife

Ak chcete viac adrenalínu a nových emócií, zaraďte parascending do zoznamu vodných športov v Puerto Colon. Pripravte sa na to, že sa budete vznášať vo vzduchu pripevnení k veternému drakovi ťahanému loďou. Loď zrýchľuje jemným, ale kontrolovaným spôsobom a posiela vás do výšky 50 metrov nad modrým morom. Predstavte si to vzrušenie, keď letíte ako vták a pozeráte sa zhora na záliv. Ste pripravení lietať?

Paragliding nad hornatou krajinou Tenerife

Tandemový paragliding na juhu Tenerife

Hoci paragliding nepatrí medzi vodné športy, chceli sme ho zaradiť do tohto zoznamu, pretože je to odporúčaná aktivita pre tých, ktorí chcú zažiť nové pocity a robiť rôzne veci. Tenerife sa skladá z mnohých hôr a údolí plných vrcholov, ktoré sa dajú využiť na vzlietnutie a let vzduchom. Tím skúsených pilotov vás prevedie bezpečným a zábavným letom. Ste pripravení na túto výzvu?

Teraz, keď už viete, aké vodné športy sú k dispozícii v Puerto Colon, neváhajte nás kontaktovať na WhatsApp a rezervovať si ich. Máme pre vás balíky vodných športov, ktoré zahŕňajú jazdu na vodných skútroch, paragliding a rybolov. Pozrite si zoznam nižšie, kde nájdete všetky dostupné možnosti, a keď si vyberiete šport podľa svojich preferencií, napíšte nám a urobte si rezerváciu. Je pre nás potešením byť spoločnosťou, ktorej dôverujete, zaručujeme vám, že zažijete neopísateľné emócie.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: