Pirmasis leidimas: 10 lapkričio, 2022 |

Ekskursijos katamaranu Kosta Adechėje Tenerifėje

Katamaranų ekskursijos Kosta Adechėje yra labai populiarios tarp kasmet į Tenerifę atvykstančių turistų. Katamaranai yra patogūs laivai, kuriuose gali plaukti nedidelės grupės, todėl galime mėgautis jūra be daugybės žmonių kompanijos. Pasinaudokite kelione laivu ir atsipalaiduokite, deginkitės ar tiesiog ilsėkitės pavėsyje, grožėdamiesi pakrantės vaizdais.

Šiame tekste norėtume papasakoti apie kelionės katamaranu Kosta Adechėje privalumus ir mūsų geriausių ekskursijų ypatumus.

Kodėl verta keliauti katamaranu Kosta Adechėje?

Kosta Adechė yra vienas svarbiausių Tenerifės turizmo centrų. Čia sutelkta puiki viešbučių, gastronomijos ir laisvalaikio pasiūla. Čia taip pat yra Puerto Kolonas, vienas svarbiausių salos uostų. Iš čia išplaukia dauguma mūsų kelionių laivu.

Išsinuomoję katamaraną Kosta Adechėje galite aplankyti teritorijas, kuriose gyvena Tenerifės banginiai. Mūsų laivai išplaukia į vandenis tarp Tenerifės ir La Gomeros, kur dažnai galima pamatyti laimingai besišnekučiuojančius delfinus. Tenerifė yra viena iš labiausiai rekomenduojamų vietų pamatyti banginius, o jei pasiseks, galime pamatyti ir prie laivo artėjančius žaismingus banginius.

Dabar norėtume jums parodyti mūsų katamaranus, kuriais galima rengti privačias ir bendras ekskursijas. Tikimės, kad naudodamiesi šiuo vadovu galėsite išsirinkti jums tinkamiausią veiklą. Kviečiame parašyti mums „WhatsApp”, kad galėtume pasikalbėti ir išspręsti jums rūpimus klausimus apie bet kokią veiklą.

Los Gigantes uolos

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)Mūsų siūlomos 4 valandų ar ilgesnės ekskursijos nuves jus prie šių įspūdingų uolų milžinų pasigrožėti jų grožiu ir didybe. Los Gigantes uolos, dar vadinamos „pragaro siena”, yra garsios visame salyne. Kiekvienas norės jas aplankyti viešnagės Kosta Adechėje ar bet kuriame kitame Tenerifės mieste metu.

Šie uolų kalnai atsirado dėl senovinių ugnikalnių išsiveržimų. Šiandien jie projektuojami kaip didelės sienos, saugančios Tenerifės pakrantę. Jie taip pat sudaro puikias sąlygas klestėti jūros gyvūnijai, kurioje galima aptikti įvairių augalų ir gyvūnų rūšių. Tai ypač vertinga narams, kurie nuolat atvyksta čia maudytis ir atrasti jūros dugno žavesio.

Maskos įlanka – tai gražus juodo smėlio paplūdimys uolų papėdėje. Daugybė laivų atplaukia čia atsigaivinti krištolo skaidrumo vandenyje. Čia galima plaukioti ir nardyti. Mėgaukitės šiuo autentišku gamtos rojumi su mūsų ekskursijomis katamaranu iš Kosta Adechės.

Privatus katamarano užsakomasis reisas banginių ir delfinų stebėjimui Kosta Adechėje

Mūsų svetainėje pateikiame įvairių privačių katerių nuomos variantų. Galite rinktis burlaivius, jachtas, motorines valtis ir kt. Pakvieskite artimus draugus švęsti svarbių datų. Tai bus tik jūs ir mūsų įgula, išskirtinis pasiplaukiojimas pagal jūsų pageidavimus. Pasinaudokite galimybe atšvęsti vestuvių metines, pasiūlymą tuoktis, išleistuves ir kt.

Šiame skyriuje pristatome geriausius katamaranus, kuriais galėsite plaukti išskirtiniu būdu.

Privatus pasiplaukiojimas erdviu katamaranu „Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minDėl savo 36 pėdų ilgio mūsų laivas „Kalima” leis jums mėgautis patogiu pasiplaukiojimu katamaranu su kapitonu Kosta Adechėje. Pasirinkite 3 arba 5 valandų trukmės plaukimą ir banginių stebėjimą. Užsisakę 8 valandas galėsite aplankyti nuostabias Los Gigantes uolas ir Masca įlanką. Į kainą įskaičiuoti gaivieji gėrimai ir užkandžiai. Pasirinktinai Paella už papildomą mokestį.

Kennex privataus katamarano nuoma

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minŠiame gražiame laive telpa ne daugiau kaip 11 žmonių. Jo denyje rasite tinklelį, ant kurio galėsite atsipalaiduoti. Išsinuomokite 3 valandoms, kad pamatytumėte banginius ir paplaukiotumėte įlankoje. Nuo 5 iki 7 val. trukmės kelionių metu nuvyksite į Milžinų uolas ir pasakišką Maskos įlanką. Į kainą įskaičiuota nardymo įranga, gaivieji gėrimai laive ir maistas, kuriuo galėsite pasidalyti sustojimo metu. Transportas už papildomą mokestį.

Privati užsakomoji kelionė katamaranu 45 asmenims su Edenu

Tenerife catamaran charter for 45 personsTai fantastiška 3 valandų trukmės privati ekskursija. Turime pakankamai vietos, kad visi 45 keleiviai galėtų mėgautis kelione ir atsipalaiduoti. Ekskursijos metu pamatysite banginius ir paplaukiosite pakrantėje. Įskaičiuotas vienas sumuštinis vienam asmeniui ir gėrimai laive. Taip pat galite atsinešti savo gėrimų ir užkandžių. Už papildomą mokestį galima įsigyti papildomo maisto ir suktinukų.

Bendros ekskursijos katamaranu iš Kosta Adechės

Taip pat turime įvairių katamaranų bendram užsakomajam plaukiojimui. Atvykite ir plaukiokite po įlanką bei patirkite puikių įspūdžių.

Bendra išvyka katamaranu „Edén

eden catamaran tour tenerifeKaip jau minėta, „Eden” yra didelis ir erdvus katamaranas. Per 2 valandas galėsite pamatyti Tenerifės banginius ir delfinus bei paplaukioti. Gėrimas įskaičiuotas į kainą.

3 valandų banginių stebėjimo ekskursija su „Freebird

catamaran tour in Tenerife with FreebirdŠis maršrutas prasideda Puerto Kolone ir vyksta į vandenis netoli La Gomeros, kad pamatytumėte Tenerifės jūros gyvūnus. Tada vykstame į pakrantę maudytis ir nardyti su vamzdeliu. Įskaičiuoti gėrimai laive ir užkandžiai po sustojimo ant kranto.

Erdvus 11 žmonių talpinantis katamaranas „Kalima

Tenerife - Boat Charter - (9).minSuteikiame jums galimybę keliauti bendru „Kalima” katamaranu. Per 3 valandas patirsite neįtikėtinų akimirkų jūroje. Nors ekskursija yra bendra, joje bus tik keli žmonės, todėl kiekvienas jausis taip pat patogiai kaip išskirtinėje kelionėje. Užsisakykite norėdami pamatyti banginius ir paplaukioti Atlanto vandenyne.

Rezervavimas ir užsakymai

Jei norite plaukti vienu iš šių laivų, tiesiog parašykite mums ir pateikite savo pageidavimą. Primename, kad į daugumą šių ekskursijų įskaičiuotas transportas iš svarbiausių Tenerifės turizmo centrų.

Be šių ekskursijų katamaranais Kosta Adechėje, siūlome įvairių laivų, kuriais galima plaukioti įlankoje ir mėgautis jūra. Nepamirškite susisiekti su mumis per „WhatsApp” arba prie kiekvienos veiklos pridėtoje kontaktinėje formoje. Taip pat rekomenduojame parašyti mums prieš dvi savaites, kad turėtumėte daugiau galimybių rasti vietų pasirinktai datai. Tikimės, kad mėgausitės atostogomis Kosta Adechėje iki soties.

Ekskursijos katamaranais į Costa Adeje
Katamaranų frachtavimas į Costa Adeje
Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!
Susiję straipsniai:
Playas en Costa Adeje