Ekskursijos katamaranu Kosta Adechėje Tenerifėje

Ekskursijos katamaranu Kosta Adechėje Tenerifėje

Guide

Katamaranų ekskursijos Kosta Adechėje yra labai populiarios tarp kasmet į Tenerifę atvykstančių turistų. Katamaranai yra patogūs laivai, kuriuose gali plaukti nedidelės grupės, todėl galime mėgautis jūra be daugybės žmonių kompanijos. Pasinaudokite kelione laivu ir atsipalaiduokite, deginkitės ar tiesiog ilsėkitės pavėsyje, grožėdamiesi pakrantės vaizdais.

Šiame tekste norėtume papasakoti apie kelionės katamaranu Kosta Adechėje privalumus ir mūsų geriausių ekskursijų ypatumus.

Kodėl verta keliauti katamaranu Kosta Adechėje?

Kosta Adechė yra vienas svarbiausių Tenerifės turizmo centrų. Čia sutelkta puiki viešbučių, gastronomijos ir laisvalaikio pasiūla. Čia taip pat yra Puerto Kolonas, vienas svarbiausių salos uostų. Iš čia išplaukia dauguma mūsų kelionių laivu.

Išsinuomoję katamaraną Kosta Adechėje galite aplankyti teritorijas, kuriose gyvena Tenerifės banginiai. Mūsų laivai išplaukia į vandenis tarp Tenerifės ir La Gomeros, kur dažnai galima pamatyti laimingai besišnekučiuojančius delfinus. Tenerifė yra viena iš labiausiai rekomenduojamų vietų pamatyti banginius, o jei pasiseks, galime pamatyti ir prie laivo artėjančius žaismingus banginius.

Dabar norėtume jums parodyti mūsų katamaranus, kuriais galima rengti privačias ir bendras ekskursijas. Tikimės, kad naudodamiesi šiuo vadovu galėsite išsirinkti jums tinkamiausią veiklą. Kviečiame parašyti mums „WhatsApp“, kad galėtume pasikalbėti ir išspręsti jums rūpimus klausimus apie bet kokią veiklą.

Los Gigantes uolos

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)Mūsų siūlomos 4 valandų ar ilgesnės ekskursijos nuves jus prie šių įspūdingų uolų milžinų pasigrožėti jų grožiu ir didybe. Los Gigantes uolos, dar vadinamos „pragaro siena“, yra garsios visame salyne. Kiekvienas norės jas aplankyti viešnagės Kosta Adechėje ar bet kuriame kitame Tenerifės mieste metu.

Šie uolų kalnai atsirado dėl senovinių ugnikalnių išsiveržimų. Šiandien jie projektuojami kaip didelės sienos, saugančios Tenerifės pakrantę. Jie taip pat sudaro puikias sąlygas klestėti jūros gyvūnijai, kurioje galima aptikti įvairių augalų ir gyvūnų rūšių. Tai ypač vertinga narams, kurie nuolat atvyksta čia maudytis ir atrasti jūros dugno žavesio.

Maskos įlanka – tai gražus juodo smėlio paplūdimys uolų papėdėje. Daugybė laivų atplaukia čia atsigaivinti krištolo skaidrumo vandenyje. Čia galima plaukioti ir nardyti. Mėgaukitės šiuo autentišku gamtos rojumi su mūsų ekskursijomis katamaranu iš Kosta Adechės.

Privatus katamarano užsakomasis reisas banginių ir delfinų stebėjimui Kosta Adechėje

Mūsų svetainėje pateikiame įvairių privačių katerių nuomos variantų. Galite rinktis burlaivius, jachtas, motorines valtis ir kt. Pakvieskite artimus draugus švęsti svarbių datų. Tai bus tik jūs ir mūsų įgula, išskirtinis pasiplaukiojimas pagal jūsų pageidavimus. Pasinaudokite galimybe atšvęsti vestuvių metines, pasiūlymą tuoktis, išleistuves ir kt.

Šiame skyriuje pristatome geriausius katamaranus, kuriais galėsite plaukti išskirtiniu būdu.

Privatus pasiplaukiojimas erdviu katamaranu „Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minDėl savo 36 pėdų ilgio mūsų laivas „Kalima“ leis jums mėgautis patogiu pasiplaukiojimu katamaranu su kapitonu Kosta Adechėje. Pasirinkite 3 arba 5 valandų trukmės plaukimą ir banginių stebėjimą. Užsisakę 8 valandas galėsite aplankyti nuostabias Los Gigantes uolas ir Masca įlanką. Į kainą įskaičiuoti gaivieji gėrimai ir užkandžiai. Pasirinktinai Paella už papildomą mokestį.

Kennex privataus katamarano nuoma

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minŠiame gražiame laive telpa ne daugiau kaip 11 žmonių. Jo denyje rasite tinklelį, ant kurio galėsite atsipalaiduoti. Išsinuomokite 3 valandoms, kad pamatytumėte banginius ir paplaukiotumėte įlankoje. Nuo 5 iki 7 val. trukmės kelionių metu nuvyksite į Milžinų uolas ir pasakišką Maskos įlanką. Į kainą įskaičiuota nardymo įranga, gaivieji gėrimai laive ir maistas, kuriuo galėsite pasidalyti sustojimo metu. Transportas už papildomą mokestį.

Privati užsakomoji kelionė katamaranu 45 asmenims su Edenu

Tenerife catamaran charter for 45 personsTai fantastiška 3 valandų trukmės privati ekskursija. Turime pakankamai vietos, kad visi 45 keleiviai galėtų mėgautis kelione ir atsipalaiduoti. Ekskursijos metu pamatysite banginius ir paplaukiosite pakrantėje. Įskaičiuotas vienas sumuštinis vienam asmeniui ir gėrimai laive. Taip pat galite atsinešti savo gėrimų ir užkandžių. Už papildomą mokestį galima įsigyti papildomo maisto ir suktinukų.

Bendros ekskursijos katamaranu iš Kosta Adechės

Taip pat turime įvairių katamaranų bendram užsakomajam plaukiojimui. Atvykite ir plaukiokite po įlanką bei patirkite puikių įspūdžių.

Bendra išvyka katamaranu „Edén

eden catamaran tour tenerifeKaip jau minėta, „Eden“ yra didelis ir erdvus katamaranas. Per 2 valandas galėsite pamatyti Tenerifės banginius ir delfinus bei paplaukioti. Gėrimas įskaičiuotas į kainą.

3 valandų banginių stebėjimo ekskursija su „Freebird

catamaran tour in Tenerife with FreebirdŠis maršrutas prasideda Puerto Kolone ir vyksta į vandenis netoli La Gomeros, kad pamatytumėte Tenerifės jūros gyvūnus. Tada vykstame į pakrantę maudytis ir nardyti su vamzdeliu. Įskaičiuoti gėrimai laive ir užkandžiai po sustojimo ant kranto.

Erdvus 11 žmonių talpinantis katamaranas „Kalima

Tenerife - Boat Charter - (9).minSuteikiame jums galimybę keliauti bendru „Kalima“ katamaranu. Per 3 valandas patirsite neįtikėtinų akimirkų jūroje. Nors ekskursija yra bendra, joje bus tik keli žmonės, todėl kiekvienas jausis taip pat patogiai kaip išskirtinėje kelionėje. Užsisakykite norėdami pamatyti banginius ir paplaukioti Atlanto vandenyne.

Rezervavimas ir užsakymai

Jei norite plaukti vienu iš šių laivų, tiesiog parašykite mums ir pateikite savo pageidavimą. Primename, kad į daugumą šių ekskursijų įskaičiuotas transportas iš svarbiausių Tenerifės turizmo centrų.

Be šių ekskursijų katamaranais Kosta Adechėje, siūlome įvairių laivų, kuriais galima plaukioti įlankoje ir mėgautis jūra. Nepamirškite susisiekti su mumis per „WhatsApp“ arba prie kiekvienos veiklos pridėtoje kontaktinėje formoje. Taip pat rekomenduojame parašyti mums prieš dvi savaites, kad turėtumėte daugiau galimybių rasti vietų pasirinktai datai. Tikimės, kad mėgausitės atostogomis Kosta Adechėje iki soties.

Ekskursijos katamaranais į Costa Adeje

Katamaranų frachtavimas į Costa Adeje

Susiję straipsniai:

			Things to do in Costa Adeje - Ką veikti Kosta Adechėje
Ketinate praleisti atostogas Kosta Adechėje ir ieškote, ką veikti? Tuomet patekote į...
			day trips in costa adeje - Dienos išvykos į Kosta Adechę
Sveiki atvykę į Kosta Adechę! Šiame tekste rasite geriausias ekskursijas ir dienos...
			Jetski in tenerife south - Kosta Adechė Vandens sportas
Atostogaujate Tenerifėje ir apsistojate Kosta Adechėje? Neabejotinai norite sužinoti,...
			Tenerife Quad Bike Safari Vulocano (1) - Kosta Adechės keturračių safaris
Šiame skyriuje rasite mūsų siūlomus safarius keturračiais motociklais su paėmimu ir...
			royal delfin tenerife los gigantes (59) - Kelionės laivu Kosta Adechėje
Išvykos laivu Kosta Adechėje yra viena populiariausių ir labiausiai rekomenduojamų...
			Tenerife Self Drive Boat Rental Puerto de Las Galletas (1)-min - Valčių nuoma Costa Adeje Tenerifė
Sveiki atvykę į Bananapalmbay.com, šiame skyriuje rasite 14 valčių nuomai Kosta...
			royal delfin tenerife los gigantes (59) - Kosta Adechės banginių ir delfinų stebėjimo ekskursijos
Banginių stebėjimas Kosta Adechėje, Tenerifėje, yra bene populiariausias užsiėmimas...
			catamaran tour in tenerife private and shared (9).min - Privačios ekskursijos ir katamaranų nuoma Kosta Adechėje
Su mūsų privačiomis ekskursijomis katamaranu Kosta Adechėje patirsite puikių...

Playas en Costa Adeje

			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya paplūdimys
Playa de Troya I ir II – tai du paplūdimiai Kosta Adechėje. Čia rasite visas...
			Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort - Playa del Duque Paplūdimys
Tai Kosta Adechėje esantis miesto paplūdimys, kuriame rasite viską, ko reikia...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison paplūdimys
Tai puikus miesto paplūdimys, kuriame galima degintis ir mėgautis Tenerifės jūra....
			Playa de Fañabe - Playa Fañabé paplūdimys
Playa Fañabé yra nuostabus šviesaus smėlio paplūdimys, kuriame siūloma puiki...