Pirmasis leidimas: 3 balandžio, 2024 |

Dienos išvykos Puerto Kolone

Jei esate apsistoję Puerto Kolone ir ieškote dienos išvykų, esate tinkamoje vietoje. Mūsų svetainėje tvarkome daugybę turizmo paslaugų ir veiklų, kuriomis galėsite mėgautis jūra ir Tenerifės žavesiu. Skaitykite toliau ir sužinokite, ką mes jums siūlome. Kviečiame susisiekti su mumis per „WhatsApp”, kad išsiaiškintume visus jums kilusius neaiškumus.

Dalijamos ekskursijos laivu Puerto Kolone

Ekskursija katamaranu

Puerto Kolonas sutraukia daugybę poilsiautojų ir jūros mylėtojų. Daugybė laivų išplaukia iš uosto ir ramiai plaukia įlanka. Mėgaukitės nepamirštama ekskursija dalijantis laivu su mūsų įgula, turinčia ilgametę patirtį šiame sektoriuje.

Mes pasirūpinsime viskuo, kad jūsų kelionė būtų laiminga ir maloni. Vežame jus pamatyti banginių natūralioje aplinkoje, aplankyti įdomiausių įlankos vietų ir išmetame inkarą gražiame paplūdimyje, kad galėtumėte atsigaivinti krištolo skaidrumo Atlanto vandenyje. Tai puiki galimybė pamiršti miesto stresą ir ištirpti jūros ramybėje.

Privatus jachtos užsakymas išskirtiniam plaukiojimui

Maljorkos prabangių laivų nuoma (1)22

Taip pat siūlome įvairių privačių laivų nuomos variantų, kai galite mėgautis jūra be pašalinių žmonių laive. Jame būsite tik jūs, jūsų pasirinkta svečių grupė ir mūsų įgula.

Privačios išvykos laivu Puerto Kolone idealiai tinka švęsti ypatingus įvykius jūroje. Išsinuomokite nuostabų burlaivį ir originaliai atšvęskite savo gimtadienį. Taip pat siūlome nuostabias prabangias jachtas išrankiausiems skoniams. Atplaukite ir atšvęskite įmonės susitikimą su savo verslo partneriais ir leiskite jūros energijai lydėti jūsų šventę.

Turime daugybę bendrų arba privačių jachtų nuomos variantų. Galimų variantų sąrašą rasite toliau. Išsirinkę veiklą, parašykite į mūsų WhatsApp, kad galėtumėte rezervuoti ir išsiaiškinti savo abejones.

Ekskursijos po salą, kad pažintumėte Tenerifę ir jos žavesį

Dienos išvykos Puerto Kolone

Aplankykite svarbiausias salos lankytinas vietas, fotografuokite ir šiek tiek sužinokite apie kiekvienos vietos istoriją ir kultūrą. Apsilankykite Teidės nacionaliniame parke, kur stūkso didingasis Teidės kalnas – Tenerifės karalius ir valdovas. Pasivaikščiokite tarp Laurisilvos miškų ir jo kalnų kraštovaizdžio, besibaigiančio neperregimomis uolomis.

Nuvešime Jus į miestelius, kuriuose šiuolaikinė architektūra dera su istoriniais salos pastatais. Mėgaukitės apsilankymais plantacijose ir vyno rūsiuose, kad susipažintumėte su Tenerifės žemės ūkiu ir vietiniais skoniais. Jei jus domina visi galimi pasirinkimai, peržiūrėkite toliau pateiktą sąrašą, kuriame pateikiamas išsamus ekskursijų po salą sąrašas.

Privati ekskursija iš Puerto Kolono

Saulėlydžio ir žvaigždžių stebėjimas Tenerifėje (5)

Siūlome įvairių variantų ir maršrutų, kad Tenerifę pažintumėte išskirtiniu būdu. Mes jus ir jūsų pasirinktą grupę nuvešime į įdomiausias salos vietas. Pamirškite apie dideles grupes, kuriose visi klausinėja ir jūs negalite mėgautis nuotykiais taip, kaip norite.

Galėsite pažinti, pajusti ir mėgautis kiekvienu Tenerifės kampeliu visiškai patogiai. Tenerifės kaimeliai laukia jūsų savo grįstomis gatvelėmis ir senoviniais pastatais. Pasivaikščiokite po vulkaninės kilmės kraštovaizdžius, kerinčius miškus ir simbolinius miestus. Galite pasirinkti norimas aplankyti vietas, o mes sudarysime maršrutą, kad per vieną dieną aplankytumėte visas. Ekskursija vyksta prabangiu autobusu, o mes jus paimsime tiesiai iš vietos, kurioje esate apsistoję.

Keturviečių dviračių turai

Quad Safari Tenerifė12.min

Tai fantastiška pramoga, kurios negalite praleisti savo atostogų Tenerifėje planuose. Keturračiai – tai nuostabios transporto priemonės, kuriomis galima važinėti po salą ir jaustis laisvam kaip vėjas. Jie saugūs ir lengvai valdomi. Šia adrenalino ir įspūdžių kupina veikla leisime jums atrasti Tenerifės miškus ir kalnus. Važiuokite miško keliukais, nuo kurių atsiveria nuostabūs salos vaizdai. Viskas, ko jums reikia, yra vairuotojo pažymėjimas ir noras patirti didelį nuotykį. Mūsų komanda pasirūpins, kad gautumėte reikiamus vairavimo nurodymus ir užtikrins jūsų saugumą kelionės metu.

Naudodamiesi bananapalmbay.com sutaupysite laiko ir pinigų. Planuokite savo ekskursijas Puerto Kolone su mumis. Peržiūrėkite toliau pateiktą gidą, kuriame rasite visas galimas veiklas. Nepamirškite susisiekti su mumis prieš kelias dienas, kad būtumėte tikri, jog rasite laisvų vietų pasirinktai veiklai.

Užsisakykite per WhatsApp

Banginių stebėjimas į Puerto Colon

Ekskursijos katamaranais į Puerto Colon

Ekskursijos po salas į Puerto Colon

Kelionės laivu į Puerto Colon

Keturračių motociklų safaris į Puerto Colon

Motorinių valčių nuoma į Puerto Colon

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.