Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Ekskursijos su gidu į Puerto Colon
Ekskursijos su gidu iš Puerto Colón Tenerifė

Esate Puerto Kolone ir norite pamatyti įdomiausias Tenerifės vietas? Tuomet patekote į tinkamą vietą. Šiame tekste norime parodyti Jums visas galimybes pasivaikščioti po Tenerifę ir atrasti jos žavesį. Prisitaikysime prie jūsų pageidavimų, jei norėsite aplankyti konkrečias salos vietas. Mums malonu siūlyti jums unikalius ir nepamirštamus įspūdžius Tenerifėje. Jei norite su mumis susisiekti, parašykite mums į „WhatsApp”, mielai padėsime išsiaiškinti abejones, pateiksime pasiūlymų ir rezervuosime vietas.

Ekskursijų ir ekskursijų su gidu iš Puerto Kolono ypatumai

Puerto Kolonas, pagrindinis Kosta Adechės uostas, iš kurio galima leistis į ekskursiją laivu
Atraskite mūsų fantastiškas ekskursijas ir ekskursijas su gidu, kad susipažintumėte su pagrindinėmis Tenerifės lankytinomis vietomis. Mūsų ekskursijoms vadovauja profesionalūs gidai, aistringai dirbantys savo darbą, kurie ekskursijos metu suteiks jums nepamirštamų įspūdžių. Jie puikiai išmano Tenerifės istoriją ir mielai pasidalins su Jumis viskuo, ką žino apie salą.

Mes taip pat siūlome privačias ekskursijas ir ekskursijas, kad Tenerifę pažintumėte išskirtiniu būdu. Tai reiškia, kad galite išsinuomoti privačią ekskursiją, kurios metu nedalyvaus nepažįstami žmonės. Taip siūlome jums asmeniškesnį ir artimesnį bendravimą.

Štai sąrašas vietų, kurias galite aplankyti, jei išsinuomosite mūsų ekskursijas ir ekskursijas su gidu iš Puerto Kolono.

Ekskursijos su gidu į Teidės nacionalinį parką

Privati ekskursija į Teidės nacionalinį parką (3)
Mūsų ekskursijų su gidu metu susipažinsite su didinguoju Teidės kalnu, kuris iškilęs daugiau nei 3700 metrų virš jūros lygio. Grožėkitės didingais jo kraštovaizdžiais ir vaikščiokite išraižytais vulkaninės kilmės takais. Išsamesnę informaciją rasite teksto pabaigoje esančiame gide ir sužinosite, ką siūlo mūsų skirtingos ekskursijos su gidu.

Teidės nacionaliniame parke taip pat galite kontempliuoti žvaigždes ir mėgautis naktiniu Tenerifės dangumi. Mes siūlome naktinę ekskursiją, kurios metu galite likti nakvoti parke ir naudotis astronomijos stoties teleskopais bei tyrinėti kosmosą ir jo stebuklus.

aplankykite Tenerifės plantacijas ir vyno daryklas

vynuogių degustacija Tenerifėje (1)
Į mūsų ekskursijas su gidu iš Puerto Kolono taip pat įtraukta veikla, džiuginanti gomurį. Nuvešime jus aplankyti Tenerifės plantacijas, o vyno daryklose susipažinsite su vyno gamybos procesu. Po ekskursijos galėsite paragauti vynų ir įsitikinti, kad jie yra geriausi Europoje.

Eksursija į La Gomeros salą

VIP ekskursija La Gomera (3)
Nebūtina apsistoti Tenerifėje, Kanarų salynas yra platus ir su įvairiomis lankytinomis vietomis lankytojams. Mes jus supažindinsime su La Gomera, jos istorija, kultūra, gamtovaizdžiais ir dar daugiau.

Plaukiojimas laivu iš Puerto Kolono

fatima-laivu-užsakomoji-plaukiojimas-tenerife-puerto-colon (5)
Tai viena iš veiklų, kurios niekada negali trūkti jūsų sąraše, kai viešite Puerto Kolone. Atminkite, kad Tenerifė yra privilegijuota sala banginių stebėjimui natūralioje aplinkoje. Nepraleiskite progos priartėti prie šių nuostabių jūros gyvūnų iš saugaus laivo.

Mūsų ekskursijų laivu iš Puerto Kolono metu galėsite pamatyti banginius jų natūralioje aplinkoje, aplankyti Milžinų uolas ir Maskos įlanką, paplaukioti jūroje ir dar daugiau.

fatima-boot-charter-teneriffe-puerto-colon (9)
Į daugumą mūsų ekskursijų laivu įskaičiuotas maistas ir gaivieji gėrimai. Kviečiame susipažinti su teksto pabaigoje esančiu vadovu ir sužinoti apie ekskursijas laivu iš Puerto Kolono.

Taip pat galite išsinuomoti privačias ekskursijas laivu ir plaukioti po įlanką be svetimų žmonių laive. Tai puiki galimybė, jei norite atšvęsti ypatingą įvykį arba jei tiesiog norite atsipalaiduoti ir pajusti jūros brizą ant veido.

Paslauga ir transportas

Kviečiame iš anksto parašyti mums, kad užsisakytumėte ekskursijas ir išvykas su gidu iš Puerto Kolono. Atminkite, kad Tenerifė yra judri sala, todėl kai kurios veiklos greitai išperkamos. Siūlome transportą su nuvežimu ir parvežimu į Puerto Koloną ir kitus Tenerifės pietuose esančius kurortus. Parašykite mums į mūsų „WhatsApp”, kad praneštumėte savo adresą ir patikrintumėte, ar yra transporto galimybė. Taip pat galite mums parašyti, jei turite klausimų ar norite pateikti pasiūlymą. Dėkojame, kad užsisakėte ekskursijas iš Puerto Kolono pas mus, mums malonu būti jūsų patikima kompanija tyrinėjant salą ir mėgaujantis jos žavesiu.

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: