První publikace: 25 března, 2024 |

Pozorování velryb na Puerto Colon
Prohlídky ostrovů na Puerto Colon
Půjčovna motorových člunů na Puerto Colon
Safari na čtyřkolkách na Puerto Colon
Výlety katamaránem na Puerto Colon
Výlety lodí na Puerto Colon
Jednodenní výlety v Puerto Colon

Pokud jste ubytováni v Puerto Colón a hledáte jednodenní výlety, jste na správném místě. Na našich webových stránkách zpracováváme velké množství turistických služeb a aktivit, díky kterým si můžete užít moře a kouzlo Tenerife. Čtěte dále a zjistěte, co pro vás máme. Zveme vás, abyste nás kontaktovali prostřednictvím aplikace WhatsApp a vyjasnili si případné nejasnosti.

Sdílené výlety lodí v Puerto Colon

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

V Puerto Colon se schází velké množství rekreantů a milovníků moře. Z přístavu vyplouvá mnoho lodí, které se poklidně plaví zátokou. Užijte si nezapomenutelný výlet na společné lodi s naší posádkou s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Postaráme se o vše, abyste prožili šťastný a příjemný výlet. Vezmeme vás na pozorování kytovců v jejich přirozeném prostředí, navštívíme nejzajímavější místa v zátoce a zakotvíme na krásné pláži, abyste se mohli zchladit v křišťálově čistých vodách Atlantiku. Je to skvělá příležitost zapomenout na stres ve městě a rozplynout se v klidu moře.

Soukromý pronájem jachty pro exkluzivní plavbu

mallorca boat charter luxury (1)22

Nabízíme také různé možnosti pronájmu soukromých lodí, kde si můžete užívat moře bez cizích lidí na palubě. Budete tu jen vy, vámi vybraná skupina hostů a naše posádka.

Soukromé výlety lodí v Puerto Colon jsou ideální pro oslavy zvláštních událostí na moři. Pronajměte si báječnou plachetnici a oslavte své narozeniny originálním způsobem. Nabízíme také nádherné luxusní jachty pro nejnáročnější vkus. Přijeďte oslavit firemní setkání se svými obchodními partnery a nechte svou oslavu doprovázet energií moře.

Máme mnoho možností sdílených nebo soukromých pronájmů jachet. Dostupné možnosti naleznete v seznamu níže. Po výběru aktivity napište na náš WhatsApp, abyste provedli rezervaci a vyjasnili si své pochybnosti.

Výlety po ostrově, při kterých poznáte Tenerife a jeho kouzlo

Jednodenní výlety v Puerto Colon

Navštivte nejvýznamnější zajímavosti ostrova, pořiďte si fotografie a dozvíte se něco o historii a kultuře jednotlivých míst. Navštivte Národní park Teide, kde se nachází majestátní hora Teide, král a pán Tenerife. Projděte se mezi lesy Laurisilva a jeho horskou krajinou, která končí neohroženými útesy.

Zavedeme vás do měst, která kombinují moderní architekturu s historickými budovami ostrova. Vychutnejte si návštěvy plantáží a vinných sklepů, abyste poznali tenerifské zemědělství a místní chutě. Pokud vás zajímají všechny dostupné možnosti, podívejte se na níže uvedený seznam s kompletní nabídkou výletů po ostrově.

Soukromý výlet z Puerto Colón

Pozorování západu slunce & hvězd na Tenerife (5)

Máme pro vás různé možnosti a trasy, jak poznat Tenerife exkluzivním způsobem. Vezmeme vás a vaši vybranou skupinu na nejzajímavější místa ostrova. Zapomeňte na velké skupiny, kde se všichni vyptávají a vy si nemůžete užít dobrodružství podle svých představ.

Budete moci poznat, procítit a vychutnat si každý kout Tenerife v naprostém pohodlí. Tenerifské vesničky na vás čekají se svými dlážděnými uličkami a starobylými stavbami. Projděte se vulkanickou krajinou, kouzelnými lesy a emblematickými městy. Můžete si vybrat místa, která chcete navštívit, a my vám navrhneme trasu, která vás provede všemi během jednoho dne. Prohlídka probíhá na palubě luxusního autobusu a vyzvedneme vás přímo v místě, kde jste ubytováni.

Čtyřkolové cyklistické výlety

Quad Safari Tenerife12.min

Jedná se o fantastickou aktivitu, kterou nemůžete ve svých prázdninových plánech na Tenerife vynechat. Čtyřkolky jsou báječná vozidla, se kterými můžete jezdit po ostrově a cítit se svobodně jako vítr. Jsou bezpečné a snadno se ovládají. Díky této aktivitě plné adrenalinu a vzrušení s vámi objevíme lesy a hory Tenerife. Projedete se po lesních cestách s nádhernými výhledy na ostrov. Jediné, co potřebujete, je řidičský průkaz a touha prožít velké dobrodružství. Náš tým se postará o poskytnutí potřebných pokynů k řízení a o vaši bezpečnost během cesty.

Na bananapalmbay.com ušetříte čas i peníze. Naplánujte si s námi své výlety v Puerto Colon. Podívejte se do níže uvedeného průvodce na všechny dostupné aktivity. Nezapomeňte nás kontaktovat několik dní předem, abyste měli jistotu, že pro vybranou aktivitu najdete volná místa.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: