Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Pozorovanie veľrýb na Puerto Colon
Prehliadky ostrovov na Puerto Colon
Prenájom motorového člna na Puerto Colon
Safari na štvorkolkách na Puerto Colon
Výlety katamaránom na Puerto Colon
Výlety loďou na Puerto Colon
Jednodňové výlety v Puerto Colon

Ak ste ubytovaní v Puerto Colón a hľadáte jednodňové výlety, ste na správnom mieste. Na našej webovej stránke spracúvame veľké množstvo turistických služieb a aktivít, aby ste si mohli vychutnať more a čaro Tenerife. Čítajte ďalej a dozviete sa, čo všetko pre vás máme. Pozývame vás, aby ste nás kontaktovali prostredníctvom aplikácie WhatsApp, aby sme vám objasnili akékoľvek nejasnosti.

Spoločné výlety loďou v Puerto Colon

Výlet katamaránom Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Puerto Colon zhromažďuje veľké množstvo dovolenkárov a milovníkov mora. Z prístavu vypláva mnoho lodí, ktoré sa pokojne plavia zátokou. Vychutnajte si nezabudnuteľný výlet na spoločnej lodi s našou posádkou s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví.

Postaráme sa o všetko, aby ste mali šťastný a príjemný výlet. Zoberieme vás na pozorovanie veľrýb v ich prirodzenom prostredí, navštívime najzaujímavejšie miesta v zálive a zakotvíme na krásnej pláži, aby ste sa mohli schladiť v krištáľovo čistých vodách Atlantiku. Je to úžasná príležitosť zabudnúť na stres z mesta a rozplynúť sa v pokoji mora.

Súkromný prenájom jachty na exkluzívnu plavbu

mallorca boat charter luxury (1)22

Ponúkame aj rôzne možnosti súkromného prenájmu lode, kde si môžete vychutnať more bez cudzích ľudí na palube. Budete tam len vy, vami vybraná skupina hostí a naša posádka.

Súkromné výlety loďou v Puerto Colon sú ideálne na oslavu špeciálnych udalostí na mori. Prenajmite si rozprávkovú plachetnicu a oslávte svoje narodeniny originálnym spôsobom. Ponúkame aj nádherné luxusné jachty pre najnáročnejšie chute. Príďte osláviť firemné stretnutie so svojimi obchodnými partnermi a nechajte energiu mora sprevádzať vašu oslavu.

Máme veľa možností spoločného alebo súkromného prenájmu jachty. Dostupné možnosti nájdete v zozname nižšie. Po výbere aktivity napíšte na náš WhatsApp, aby ste si urobili rezerváciu a vyjasnili svoje pochybnosti.

Exkurzie po ostrove, počas ktorých spoznáte Tenerife a jeho čaro

Jednodňové výlety v Puerto Colon

Navštívte najdôležitejšie zaujímavé miesta na ostrove, odfoťte si ich a dozviete sa niečo o histórii a kultúre každého miesta. Navštívte Národný park Teide, kde nájdete majestátnu horu Teide, kráľa a pána Tenerife. Prejdite sa medzi lesmi Laurisilva a jej hornatou krajinou, ktorá sa končí neohrozenými útesmi.

Zavedieme vás do miest, ktoré spájajú modernú architektúru s historickými budovami ostrova. Vychutnajte si návštevy plantáží a vínnych pivníc, aby ste spoznali poľnohospodárstvo a miestne chute Tenerife. Ak vás zaujímajú všetky dostupné možnosti, pozrite si nasledujúci zoznam s kompletným zoznamom výletov po ostrove.

Súkromný výlet z Puerto Colón

Západ slnka & pozorovanie hviezd na Tenerife (5)

Máme pre vás rôzne možnosti a trasy, vďaka ktorým spoznáte Tenerife exkluzívnym spôsobom. Vezmeme vás a vašu vybranú skupinu na najzaujímavejšie miesta ostrova. Zabudnite na veľké skupiny, v ktorých sa všetci pýtajú a vy si nemôžete užiť dobrodružstvo podľa svojich predstáv.

Budete môcť spoznať, precítiť a vychutnať si každý kút Tenerife v úplnom pohodlí. Tenerifské dedinky na vás čakajú so svojimi dláždenými uličkami a starobylými budovami. Prejdite sa sopečnou krajinou, čarovnými lesmi a symbolickými mestami. Môžete si vybrať miesta, ktoré chcete navštíviť, a my vám navrhneme itinerár, ktorý vás prevedie všetkými v priebehu jedného dňa. Prehliadka sa uskutoční na palube luxusného autobusu a vyzdvihneme vás priamo na mieste, kde ste ubytovaní.

Kvadratické cyklistické výlety

Quad Safari Tenerife12.min

Toto je fantastická aktivita, ktorú nemôžete vynechať vo svojich dovolenkových plánoch na Tenerife. Štvorkolky sú úžasné vozidlá, na ktorých sa môžete previezť po ostrove a cítiť sa slobodne ako vietor. Sú bezpečné a ľahko sa ovládajú. Prostredníctvom tejto aktivity plnej adrenalínu a vzrušenia vás vezmeme objavovať lesy a hory Tenerife. Jazdite po lesných cestách s nádherným výhľadom na ostrov. Všetko, čo potrebujete, je vodičský preukaz a túžba prežiť veľké dobrodružstvo. Náš tím sa postará o poskytnutie potrebných pokynov na jazdu a o vašu bezpečnosť počas výletu.

Na stránke bananapalmbay.com ušetríte čas aj peniaze. Naplánujte si s nami výlety v Puerto Colon. Pozrite si sprievodcu nižšie, kde nájdete všetky dostupné aktivity. Nezabudnite nás kontaktovať niekoľko dní vopred, aby ste mali istotu, že nájdete voľné miesta pre vybranú aktivitu.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: