Pirmizrāde: 13 marts, 2023 |

Izpētiet Lansarotes labākās pludmales: atklājiet tās burvību!

Šeit ir mūsu saraksts ar Lansarotes labākajām pludmalēm, lai palīdzētu jums izvēlēties, kuras no tām apmeklēt nākamajās brīvdienās. Jūs atradīsiet dažādas pludmales visām gaumēm. Atbrauciet ar ģimeni un bērniem, lai izbaudītu mierīgu ūdeni pilsētvidē ar visiem pakalpojumiem. Ja esat ekstrēmo sporta veidu cienītājs, jūs atradīsiet mežonīgas pludmales, kas lieliski piemērotas piedzīvojumiem.
Lansarotes labāko pludmaļu tops
Neskatoties uz vulkānisko izcelsmi, Lansarotē ir vairāk zeltaino smilšu pludmaļu nekā tumšo smilšu pludmaļu. Tas ir pretstats kaimiņos esošajām Fuerteventuras un Tenerifes salām, kur vairāk dominē grants un vulkānisko iežu krasti. Tagad mēs piedāvājam jums mūsu ceļvedi pa Lansarotes pludmalēm, kuras tūristi novērtējuši visaugstāk.

Playa de Papagayo pludmale

"<br Tas atrodas Lansarotes dienvidos un ir viens no slavenākajiem uz salas. Tā pieder Los Ajaches dabas piemineklim. Patiesībā tā ir gara pludmale, ko veido vairāki krasta posmi, kurus atdala klintis. Tai raksturīgas skaistas zeltainas smiltis un kristāldzidrs ūdens, kas ir ideāli piemērots snorkelēšanai un jūras gultnes izpētei. Tikai galvenajā pludmalē ir pludmales bārs ar labu ēdienu. Lai izbaudītu pārējos līčus, jums jābūt gataviem ar krājumiem. Arī šajās vietās ir atļauts nūdisms un naturisms.

Playa Chica pludmale

Lanzarote Playa Chica

Tā ir pazīstama arī kā Pila de La Barrilla un stiepjas 100 metru garumā. Tā atrodas salas dienvidaustrumu piekrastē, un, neraugoties uz savu nelielo izmēru, ir viena no populārākajām. Pateicoties piekrastes klintīm, tā ir pasargāta no viļņiem, tāpēc tajā ir mierīga vide peldēšanai un snorkelēšanai.

Famara pludmale

playa de famara lanzarote

Tā atrodas salas ziemeļrietumu piekrastē, un to ieskauj iespaidīgas klintis. Tā ir pludmale tiem, kas vēlas baudīt jūru prom no tūrisma centriem. Tai raksturīgas skaistas zeltainas smiltis, kas izkaisītas ar akmeņiem. Tā stiepjas 6 km garumā, un tajā ir pietiekami daudz vietas ikvienam. Tā ir viena no labākajām Lansarotes pludmalēm, kur var nodarboties ar nūdismu un sajust jūru uz katra ādas centimetra. Tā kā pludmale ir vējaina, tā ir sērfotāju sapņu paradīze. Nāc un nodarbojies ar sērfošanu, kaitbordu, vindsērfingu un bodibordingu.

Flamenko pludmale

Tā atrodas salas dienvidos. Tai raksturīgas ļoti spilgti baltas smiltis, kas to padara ārkārtīgi skaistu. Tā stiepjas 200 metru garumā un ir ideāli piemērota, lai dotos uz to kopā ar ģimeni un bērniem. To aizsargā viļņlauži, tāpēc šeit atradīsiet mierīgus ūdeņus, lai mierīgi peldētos un baudītu jūru. Jūs varat nogulties, lai apbrīnotu jūru, un sauļoties uz siltajām smiltīm vai atpūsties un lasīt grāmatu zem palmām. Tā ir arī lieliska vide snorkelēšanai un niršanai ar akvalangu. Šeit ir pieejama autostāvvieta, restorāni, sauļošanās krēsli, saulessargi, dušas un tualetes. Promenāde savieno ar veikaliem, bāriem un restorāniem.

Playa de las Conchas (Las Conchas pludmale)
"</p

Ja vēlaties apmeklēt labi saglabājušos neskartu pludmali, jums vajadzētu doties uz šejieni. Taču tā nav viegli pieejama. Vispirms jums jābrauc ar prāmi, lai nokļūtu La Graciosa saliņā. Nonākot uz sauszemes, jums ir jāveic 45 minūšu ilgs pārbrauciens, lai beidzot sasniegtu paradīzi. Jūs atradīsiet skaistu un dabisku vidi ar tirkīza krāsas ūdeņiem virs zeltainām smiltīm – īstu dārgumu jūrā. Taču esiet uzmanīgi, jo šeit nav glābēju, un ūdens bieži vien ir vētrains, radot spēcīgus viļņus. Tā ir ideāla pludmale pāriem un nātūrisma cienītājiem.

Baltā Kaletona

 

Uz ziemeļiem dabas piemineklī Volcán de la Corona mēs atrodam šo skaisto pludmali ar ļoti baltām smiltīm un tumšiem akmeņiem, kas veido kontrastu. Tā stiepjas 500 metru garumā, kurā izveidojušies krāšņi dabiski baseini ar mierīgu seklūdeni. Nūdisms ir atļauts, bet tas tiek kombinēts ar cilvēkiem, kuri dod priekšroku apģērbam.

Playa Honda pludmale

 

Tas atrodas blakus Arrecife lidostai. No pludmales bieži var redzēt tūristus, kas ar binokļiem vēro lidmašīnas. Tā ir skaista pludmale, kas atrodas tālu prom no pilsētvides, lai tās apmeklētāji varētu pilnībā izbaudīt pludmali. Promenādē atradīsiet daudzus uzņēmumus, kur var nobaudīt gardus kanāriju ēdienus.

Playa de las Mujeres

Lanzarote Beach Playa Mujeres.min

Tā ir viena no labākajām Lansarotes pludmalēm, kas atrodas Los Ajaches dabas aizsargājamajā parkā. Tā stiepjas 500 metru garumā ar smalkām zeltainām smiltīm un mierīgiem ūdeņiem, kas lieliski piemēroti snorkelēšanai. Tā ir pludmale prom no cilvēku pūļiem, un tajā nav pludmales pakalpojumu, tāpēc jums jāņem līdzi viss nepieciešamais, lai baudītu jūru un ēstu. Tā ir arī pludmale, kurā atļauts nūdisms.

La Francesa pludmale

 

Šo La Graciosa pludmali veido divi posmi, ko aizsargā kāpas un vulkāniskie ieži. Tajā ir mierīgi ūdeņi, kas lieliski piemēroti peldēšanai. Tajā ir arī enkurvieta, uz kuru ierodas vairākas laivas ar tūristiem, lai pavadītu dienu. No Caleta de Sebo uz šo vietu var nokļūt kājām pa gājēju celiņu, kura šķērsošana aizņem 45 minūtes.

Los Pocillos pludmale

PuertoDelCarmen-Playa Pocillos

Šīs pludmales smiltis ir mazliet savdabīgas, ar dīvainu dzeltenu toni, taču tikpat skaistas un pievilcīgas kā tās kaimiņu pludmales. Tā ir apbalvota ar Zilo karogu, jo tās zilie un seklie ūdeņi ir ideāli piemēroti peldēšanai. Šeit ir arī lieliski pludmales pakalpojumi, tāpēc tā ir tik populāra. Gar promenādi atrodas restorāni, bāri un veikali.

Jablillo pludmale

 

 

Šī ir vēl viena no baltajām smilšainajām pludmalēm, kas izkaisīta ar tumšiem akmeņiem. Tā stiepjas 350 metru garumā un ir viena no labākajām pludmalēm Lansarotē, uz kuru doties ar visu ģimeni. Viena no pludmales priekšrocībām ir tā, ka klintis pasargā to no viļņiem, veidojot seklās lagūnas peldētājiem un iesācējiem nirējiem. Tā ir saņēmusi Zilo karogu par ūdens kvalitāti un pieejamajiem pakalpojumiem (sauļošanās krēsli un saulessargi, glābēji, dušas un tualetes). Promenāde savieno to ar restorāniem, bāriem un veikaliem.

Playa del Charco de los Clicos

 

Šajā dabas objektā dominē vulkāniskā ainava. To veido tumšas smiltis, kas kontrastē ar klinšu sarkano krāsu. Turklāt tajā saglabājas dīvaini zaļa lagūna aļģu klātbūtnes dēļ. Tā nav tūristu iecienīta pludmale peldēšanai, tomēr tā ir burvīga ainava, ko vērts apmeklēt un iemūžināt fotogrāfijās.

Playa del Reducto

Tā atrodas Arrecifē, un to veido baltas smiltis un zila jūra, kas ar maigu šūpošanos apskalo krastu. Pateicoties piekrastē esošajiem rifiem, tajā ir maz viļņošanās, kas padara to par lielisku dabisku peldvietu, kas ir droša bērniem. Promenādē atradīsiet vairākus bārus un restorānus, kur varat baudīt Kanāriju garšas dienu un nakti.

Mēs esam uzskaitījuši labākās Lansarotes pludmales, kurās var peldēties un baudīt jūras priekus. Kā redzat, šīs lieliskās salas piekrastes piedāvā īstu paradīzi ar lieliskām pludmalēm un labiem laikapstākļiem. Šeit ir gaidīti visi – gan ģimenes vasaras brīvdienās, gan piedzīvojumu meklētāji, kas meklē jaunus iespaidus, gan natūristi, kuri vēlas baudīt jūru bez aizķeršanās. Atgādinām, ka dabu var baudīt, netraucējot un neatstājot aiz sevis nekādus atkritumus.