Geriausi Lansarotės paplūdimiai: atraskite jos žavesį!

Geriausi Lansarotės paplūdimiai: atraskite jos žavesį!

Guide

Pateikiame geriausių Lansarotės paplūdimių sąrašą, kuris padės išsirinkti, kuriuos paplūdimius aplankyti per kitas atostogas. Čia rasite įvairių paplūdimių visiems skoniams. Atvykite su šeima ir vaikais ir mėgaukitės ramiu vandeniu miesto aplinkoje su visomis paslaugomis. Jei esate ekstremalaus sporto mėgėjas, rasite laukinių paplūdimių, puikiai tinkančių nuotykiams.
Geriausi Lansarotės paplūdimiai
Nepaisant vulkaninės kilmės, Lansarotėje yra daugiau auksinio smėlio paplūdimių nei tamsaus smėlio paplūdimių. Priešingai nei kaimyninėse Fuerteventuros ir Tenerifės salose, kur vyrauja žvyro ir vulkaninių uolienų krantai. Dabar paliekame jums mūsų gidą po Lansarotės paplūdimius, kuriuos turistai vertina geriausiai.

Playa de Papagayo paplūdimys

"<br Jis yra Lansarotės pietuose ir yra vienas garsiausių saloje. Jis priklauso Los Ajačeso gamtos paminklui. Iš tikrųjų tai ilgas paplūdimys, sudarytas iš kelių pakrantės ruožų, kuriuos skiria uolos. Jis pasižymi gražiu auksiniu smėliu ir krištolo skaidrumo vandeniu, puikiai tinkančiu nardyti ir tyrinėti jūros dugną. Tik pagrindiniame paplūdimyje yra paplūdimio baras su geru maistu. Norėdami pasimėgauti likusiomis įlankomis, turėtumėte pasirūpinti atsargomis. Šiose zonose taip pat leidžiama užsiimti nudistiniu ir natūralizmu.

Playa Chica paplūdimys

Lanzarote Playa Chica

Ji taip pat žinoma kaip Pila de La Barrilla ir tęsiasi 100 metrų. Ji yra pietrytinėje salos pakrantėje ir, nepaisant savo nedidelio dydžio, yra viena populiariausių. Dėl jūroje esančių uolų ji apsaugota nuo bangų, todėl čia galima ramiai maudytis ir nardyti.

Famaros paplūdimys

playa de famara lanzarote

Jis yra salos šiaurės vakarų pakrantėje ir remiasi į įspūdingas uolas. Tai paplūdimys tiems, kurie nori pasimėgauti jūra atokiau nuo turistinių centrų. Jis pasižymi gražiu auksiniu smėliu, nusėtu akmenimis. Jis tęsiasi 6 km ilgio ir jame vietos užteks visiems. Tai vienas geriausių paplūdimių Lansarotėje, kur galite praktikuoti nudizmą ir pajusti jūros alsavimą kiekviename odos centimetre. Dėl audringo vėjo jis yra banglentininkų svajonių rojus. Atvykite čia ir praktikuokite banglenčių sportą, jėgos aitvarus, burlentes ir kūno bortus.

Flamenko paplūdimys

Jis yra salos pietuose. Jis pasižymi labai ryškiu baltu smėliu, todėl yra itin gražus. Jis driekiasi 200 metrų ir puikiai tinka keliauti su šeima ir vaikais. Ją saugo molų bangos, todėl čia rasite ramų vandenį, kuriame galėsite ramiai maudytis ir mėgautis jūra. Galite atsigulti ir grožėtis jūra, degintis ant šilto smėlio arba atsipalaiduoti ir skaityti knygą po palme. Čia taip pat puiki aplinka nardymui su akvalangu ir šnipinėjimui. Čia yra automobilių stovėjimo aikštelė, restoranai, gultai, skėčiai, dušai ir tualetai. Promenada jungia su parduotuvėmis, barais ir restoranais.

Playa de las Conchas

"</p

Jei norite aplankyti gerai išsilaikiusį ir nepaliestą paplūdimį, turėtumėte atvykti čia. Tačiau jis nėra lengvai pasiekiamas. Pirmiausia reikia keltis keltu, kad pasiektumėte La Graciosos salelę. Išlipę į krantą, turite leistis į 45 minutes trunkančią kelionę, kad pagaliau pasiektumėte rojų. Čia rasite nuostabią ir natūralią aplinką su turkio spalvos vandeniu ant auksinio smėlio – tikrą jūros lobį. Tačiau būkite atsargūs, nes čia nėra gelbėtojų, o vanduo dažnai būna neramus, todėl kyla stiprios bangos. Tai idealus paplūdimys poroms ir natūralizmo mėgėjams.

Baltasis Kaletonas

Į šiaurę esančiame gamtos paminkle Volcán de la Corona rasime šį nuostabų paplūdimį, kuriame kontrastuoja labai baltas smėlis ir tamsios uolos. Jis tęsiasi 500 metrų, kuriuose susiformavę nuostabūs natūralūs baseinai su ramiu sekliu vandeniu. Nudizmas čia leidžiamas, tačiau derinamas su mėgstančiais apsirengti.

Playa Honda paplūdimys

Jis įsikūręs šalia Arrecifės oro uosto. Paplūdimyje įprasta matyti turistus, kurie iš paplūdimio žiūronais stebi lėktuvus. Tai gražus paplūdimys, esantis atokiau nuo miesto teritorijų, kad jo lankytojai galėtų visapusiškai mėgautis paplūdimiu. Promenadoje rasite daugybę įstaigų, kuriose galite skaniai pavalgyti kanarietiškų patiekalų.

Playa de las MujeresLanzarotės paplūdimys Playa Mujeres.min

Tai vienas geriausių Lansarotės paplūdimių, esantis saugomame gamtos parke Los Ajaches. Jis driekiasi 500 metrų plono auksinio smėlio su ramiu vandeniu, puikiai tinkančiu nardymui. Tai paplūdimys, esantis atokiau nuo minios žmonių, jame nėra paplūdimio paslaugų, todėl turėtumėte pasiimti viską, ko reikia norint pasimėgauti jūra ir pavalgyti. Tai taip pat paplūdimys, kuriame leidžiama užsiimti nudizmu.

La Francesa paplūdimys

 

Šį La Graciosos paplūdimį sudaro du ruožai, kuriuos saugo kopos ir vulkaninės uolienos. Jame yra ramus vanduo, puikiai tinkantis maudytis. Jame taip pat yra inkaravietė, į kurią atplaukia keli laivai su turistais praleisti dienos. Iš Caleta de Sebo į šią vietą galima patekti pėsčiųjų taku, kurį pereiti užtruksite 45 minutes.

Los Pocillos paplūdimys

PuertoDelCarmen-Playa Pocillos

Šio paplūdimio smėlis šiek tiek savotiškas, keisto geltono atspalvio, tačiau tokio pat grožio ir patrauklumo kaip ir kaimyniniai paplūdimiai. Mėlynosios vėliavos ženklą jis gavo dėl mėlyno ir seklaus vandens, idealiai tinkančio maudynėms. Čia taip pat teikiamos puikios paplūdimio paslaugos, todėl jis toks populiarus. Palei promenadą rasite restoranų, barų ir parduotuvių.

Jablillo paplūdimys

 

 

Į rytus nuo salos esantis paplūdimys yra dar vienas iš balto smėlio paplūdimių, nusėtų tamsiomis uolomis. Jis tęsiasi 350 metrų ir yra vienas geriausių Lansarotės paplūdimių, į kurį galima vykti su visa šeima. Vienas iš jo uolų privalumų yra tas, kad jos apsaugo nuo bangų, todėl čia susidaro negilios lagūnos, skirtos plaukikams ir pradedantiesiems narams. Už vandens kokybę ir teikiamas paslaugas (gultai ir skėčiai, gelbėtojai, dušai ir tualetai) paplūdimiui suteikta Mėlynoji vėliava. Promenada jungia ją su restoranais, barais ir parduotuvėmis.

Charco de los Clicos paplūdimys

 

Šioje gamtos vietoje vyrauja vulkaninis kraštovaizdis. Jį sudaro tamsus smėlis, kontrastuojantis su raudona uolų spalva. Be to, jame išlieka keista žalia lagūna, nes joje yra dumblių. Tai nėra turistų mėgstamas paplūdimys maudytis, tačiau tai vis tiek žavus kraštovaizdis, kurį verta aplankyti ir įamžinti nuotraukose.

Redukto paplūdimys

Arrecifėje įsikūrusį paplūdimį sudaro baltas smėlis ir žydra jūra, švelniai banguojanti pakrantę. Dėl jūroje esančių rifų ji mažai banguoja, todėl tai puikus natūralus ir vaikams saugus maudymosi baseinas. Promenadoje rasite keletą barų ir restoranų, kuriuose dieną ir naktį galėsite mėgautis kanarietiškais patiekalais.

Pateikiame geriausių Lansarotės paplūdimių, kuriuose galima maudytis ir mėgautis jūra, sąrašą. Kaip matote, šios nuostabios salos pakrantės siūlo tikrą rojų su puikiais paplūdimiais ir geru oru. Čia laukiami visi: vasaros atostogų išvykstančios šeimos, nuotykių ieškotojai, ieškantys naujų potyrių, ar nudistai, norintys nevaržomai mėgautis jūra. Primename, kad mėgaukitės gamta netrukdydami jai ir nepalikdami jokių atliekų.

Playas en Lansarote

Susiję straipsniai: