První publikace: 17 března, 2024 | Poslední aktualizace: 29 dubna, 2024 | Autor: Jan Daniel

Exkluzivní a sdílené výlety rybářskou lodí na Costa Adeje

Vítejte v našem obsáhlém průvodci výlety rybářskou lodí z Costa Adeje, podmanivou a nesmírně oblíbenou aktivitou mezi davy turistů, kteří se hrnou na sluncem zalité pobřeží Tenerife. Ponořte se do vzrušujícího zážitku z hlubokomořského rybolovu a zároveň si vychutnejte úchvatnou pobřežní scenérii, která definuje krásu jižní části Tenerife. Jako zkušení odborníci v oboru jsme hrdí na to, že nabízíme rozmanitou nabídku rybářských výletů, které si můžete bez námahy rezervovat prostřednictvím aplikace WhatsApp. Náš tým je vám snadno k dispozici, aby vyřešil jakékoli dotazy, nabídl poradenství a zajistil bezproblémové vyřízení vašich rezervací. Děkujeme, že jste se nám svěřili jako svým hostitelům pro nezapomenutelné rybářské zážitky z Costa Adeje!

Bohaté vody Tenerife

Tenerife je svědectvím zázraků přírody a jednou z jeho nejlákavějších vlastností je celoroční bohatství jeho moří. Bez ohledu na roční období zůstává možnost zúčastnit se rybářských dobrodružství stálá. Nahoďte vlasec do zdejších vod a pravděpodobně se vám podaří vylovit cenné úlovky, jako jsou tuňák modroploutvý, mečoun, bonito, barakuda, okoun nebo makrela obecná. A to je jen několik málo pohledů na bohatou tapiserii mořského života, který čeká na objevení pod hladinou.

Rybářské výlety z Costa Adeje

Soukromý charterový rybolov v Las Galletas Tenerife

Costa Adeje, mezinárodně proslulé svými výjimečnými turistickými službami a celoročním letním klimatem, nabízí ideální hřiště pro milovníky rybaření. Během svého pobytu v Costa Adeje prozkoumejte vynikající alternativy s našimi službami pronájmu rybářských lodí, které jsou k dispozici pro výlety do rozlehlého Atlantického oceánu trvající čtyři hodiny a více. vody v okolí Tenerife jsou známé svým rozmanitým mořským životem a slibují šťastné a obohacující rybářské zážitky.

Naše čluny, které vyplouvají z přístavů Puerto Colon u Costa Adeje nebo Las Galletas, jsou plně vybaveny rybářskými pruty, návnadami a navijáky, což vám zaručí, že budete připraveni na zdolávání rozměrných a statných ryb. Součástí většiny výletů jsou také osvěžující nápoje, které vám dodají energii po celou dobu výletu.

Sdílené rybářské výlety lodí z Costa Adeje

rybářské vybavení costa adeje

Pro ty, kteří hledají společný rybářský zážitek, jsou na palubě naši profesionálové, kteří vás provedou nejlepšími rybářskými místy na Tenerife. Využijte rozsáhlých znalostí kapitána v oblasti rybolovu, který vám poskytne tipy a doporučení pro výjimečné rybářské dobrodružství. Kontaktujte nás na WhatsApp a prozkoumejte dostupná plavidla pro společné rybářské výlety z Costa Adeje a vydejte se na nádherný den na moři.

Privátní pronájem rybářské lodi

rybářské výlety costa adeje

Dopřejte si exkluzivitu s naší soukromou službou pronájmu rybářské lodi v Costa Adeje, která je určena pro ty, kteří dávají přednost společnosti vybrané skupiny. Pronájem soukromé lodi vám zajistí intimní zážitek a umožní vám a vašim vybraným hostům vychutnat si moře bez přítomnosti cizích lidí. Rozhodnete-li se pro charter vedený kapitánem, můžete se soustředit na vychutnávání zážitků z rybolovu a technické detaily přenechat odborníkovi. Po skončení rybolovu se můžete v klidu zastavit v odlehlé zátoce a osvěžit se šnorchlováním, čímž spojíte potěšení z rybolovu s radostí z poznávání moře.

Nabízíme také pronájem rybářské lodi bez kapitána, což vám umožní být samostatným pánem svého vlastního dobrodružství. Zakotvěte, kdekoli si budete přát, a zůstaňte, jak dlouho budete chtít, čímž si vytvoříte osobní námořní zážitek. Je důležité si uvědomit, že pro pronájem rybářských člunů bez kapitána musíte být starší 18 let a vlastnit platný rybářský průkaz. Přijďte si vychutnat jedinečné dobrodružství na moři!

Pomoc a rezervace

kontaktujte nás

Jste připraveni vyrazit na příští rybářské dobrodružství z Costa Adeje? Obraťte se na nás přes WhatsApp, abyste si zajistili své místo a rychle vyřešili případné dotazy. Na konci tohoto průvodce najdete kompletní seznam aktivit spolu s jejich podrobnostmi a kontaktním formulářem. Využijte formulář k rychlé a bezproblémové rezervaci. Ponořte se do podmanivých vod Atlantiku překypujících rybami různých druhů a velikostí a vytvořte si trvalé vzpomínky na rybářskou eskapádu, jaká nemá obdoby.

Rezervujte přes WhatsApp

Rybářské chartery na Costa Adeje

Rybářské výlety na Costa Adeje

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: