Co dělat na Tenerife na Den matek

Co dělat na Tenerife na Den matek

Guide

Na Tenerife máme tolik plánů na Den matek, že nebudete vědět, který si vybrat. Tady jsou ty nejlepší nápady pro maminku, aby svůj den oslavila stylově a cítila se jako královna.

Den na pláži

Que hacer en Tenerife el día de la madre

Maminka bude nadšená, když stráví svůj den na pláži. To je vše, co potřebuje ke štěstí. Dejte jí plavky a vezměte ji na pláž. Tam se můžete podělit o jídlo, projít se podél břehu a zahrát si vodní sporty.

Zábavnou aktivitou, kterou maminky milují, je jízda na banánovém člunu. Sledujte, jak se baví a uvolňuje všechen nahromaděný stres.

Pokud je to dobrodružná maminka, můžete jí také dopřát potápění nebo šnorchlování. Všechny tyto aktivity jí pomohou cítit se svěží, aby mohla pokračovat ve svých úkolech doma a s rodinou.

Pronájem lodi

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Všechny matky milují relaxaci a je to něco, co všechny potřebují. Maminka tvrdě pracuje pro všechny členy rodiny a stará se o to, aby byl dům v perfektním stavu, takže si zaslouží báječný den.

Proto jí doporučujeme vzít ji na výlet na lodi. Ukažte jí, že jste schopni pro ni udělat vše. S pronájmem lodi na Tenerife si můžete užít různé možnosti, jako je jídlo a pití na palubě, možnost skočit do vody a vydat se do oblastí, kde můžete vidět delfíny a velryby.

Můžete si vybrat mezi loděmi pro skupiny nebo soukromými loděmi. Vyberte si tu nejlepší možnost pro celou rodinu. Pokud si přejete, můžete nás předem kontaktovat, abychom vám objasnili vaše nejasnosti a provedli rezervaci. Nezapomeňte, že se jedná o velmi frekventovaný termín a s blížícím se dnem je volných lodí méně.

Zábavní parky na Tenerife

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Na Tenerife máme různé možnosti, jak se podělit se zvířaty a užít si přírodu. Doporučujeme vám navštívit Siam Park, pohádkový park s atrakcemi pro všechny členy rodiny.

Maminka je vždy ráda, když se může podělit se svými dětmi, a vodní park je tou nejlepší volbou. Užijte si bazény, skluzavky a extrémní atrakce. Všichni se budou skvěle bavit a maminka bude vděčná za den plný zážitků.

Den v lázních

Agua Termal Spa Tenerife South (6)

Maminka možná dává přednost odpočinku během svého dne a je to její právo. Pokud chcete, aby Den matek na Tenerife oslavila masážemi a spoustou relaxace, doporučujeme navštívit Aqua Club Termal, relaxační klub, kde se můžete obnovit a načerpat energii.

V rámci jeho zařízení najdete různé služby, které maminku rozmazlí. Nejtěžší bude vybrat si, které z nich využít. Můžete ji vzít do masážní zóny, kde si odpočine, a dopřát jí kosmetické sezení, což je činnost, která fascinuje všechny ženy.

Na závěr našich doporučení pro oslavu Dne matek na Tenerife bychom vám rádi připomněli, abyste pro ni vybrali skvělý dárek. Obchody se připravují s předstihem, aby nabídly dobré ceny a vybrané zboží nejlepších značek. Maminka si to zaslouží a v tento den bychom jí měli dát vše, co jí udělá radost.

Pozorování velryb na Tenerife

Pronájem lodí na Tenerife

Tematické parky na Tenerife

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Související články:

Pláže v Tenerife