Čo robiť na Tenerife na Deň matiek

Čo robiť na Tenerife na Deň matiek

Guide

Na Deň matiek máme na Tenerife toľko plánov, že nebudete vedieť, ktorý si vybrať. Tu sú najlepšie nápady pre mamu, aby svoj deň oslávila štýlovo a cítila sa ako kráľovná.

Deň na pláži

Que hacer en Tenerife el día de la madre

Mama bude nadšená, keď strávi svoj deň na pláži. To je všetko, čo potrebuje, aby bola šťastná. Dajte jej plavky a vezmite ju na pláž. Tam sa môžete podeliť o jedlo, prejsť sa po brehu a zahrať si vodné športy.

Zábavnou aktivitou, ktorú matky milujú, je čln s banánom. Sledujte, ako sa zabáva a uvoľňuje všetok nahromadený stres.

Ak je mama dobrodruh, môžete jej dopriať aj potápanie alebo šnorchlovanie. Všetky tieto aktivity jej pomôžu cítiť sa sviežo, aby mohla pokračovať v plnení svojich úloh doma a s rodinou.

Prenájom lode

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Všetky matky milujú relax a je to niečo, čo všetky potrebujú. Mama tvrdo pracuje pre všetkých v rodine a stará sa o to, aby bol dom v perfektnom stave, preto si zaslúži nádherný deň.

Preto jej odporúčame vziať ju na výlet na lodi. Ukážte jej, že pre ňu dokážete urobiť všetko. S prenájmom lode na Tenerife si môžete vychutnať rôzne možnosti, ako napríklad jedlo a nápoje na palube, možnosť skočiť do vody a zamieriť do oblastí, kde môžete vidieť delfíny a veľryby.

Môžete si vybrať medzi loďami pre skupiny alebo súkromnými loďami. Vyberte si tú najlepšiu možnosť pre celú rodinu. Ak chcete, môžete nás vopred kontaktovať, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a urobili rezerváciu. Nezabudnite, že ide o veľmi rušný termín a s blížiacim sa dňom je dostupnosť lodí menšia.

Zábavné parky na Tenerife

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Na Tenerife máme rôzne možnosti, ako sa podeliť so zvieratami a užiť si prírodu. Odporúčame vám navštíviť Siam Park, rozprávkový park s atrakciami pre všetkých členov rodiny.

Mamička je vždy rada, ak sa môže podeliť so svojimi deťmi a vodný park je tou najlepšou možnosťou. Užite si bazény, šmykľavky a extrémne jazdy. Všetci sa budú skvele baviť a mama bude vďačná za deň strávený inak.

Deň v kúpeľoch

Agua Termal Spa Tenerife South (6)

Mama môže počas svojho dňa radšej relaxovať a je to jej právo. Ak chcete, aby Deň matiek na Tenerife oslávila masážami a množstvom relaxu, odporúčame navštíviť Aqua Club Termal, relaxačný klub, kde sa môžete obnoviť a načerpať energiu.

V rámci jeho zariadení nájdete rôzne služby na rozmaznávanie mamy. Najťažšie bude vybrať si, ktoré z nich využijete. Môžete ju vziať do masážnej zóny, kde si oddýchne, a dopriať jej kozmetické ošetrenie, čo je činnosť, ktorá fascinuje všetky ženy.

Na záver našich odporúčaní na oslavu Dňa matiek na Tenerife by sme vám radi pripomenuli, aby ste pre ňu vybrali skvelý darček. Obchody sa vopred pripravujú, aby ponúkli dobré ceny a vybraný tovar najlepších značiek. Mama si to zaslúži a v tento deň by sme jej mali dať všetko, čo jej urobí radosť.

Pozorovanie veľrýb na Tenerife

Prenájom lodí na Tenerife

Tematické parky na Tenerife

Čo hovoria naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

Súvisiace články:

Pláže v Tenerife