Pirmizrāde: 16 jūnijs, 2022 |

Laivu čarteri vietnē Tenerife
Tematiskie parki vietnē Tenerife
Vaļu vērošana vietnē Tenerife
Ko darīt Tenerifē Mātes dienā

Mums ir tik daudz plānu Mātes dienai Tenerifē, ka jūs nezināsiet, kuru no tiem izvēlēties. Lūk, labākās idejas mammai, lai viņa varētu svinēt savu dienu stilīgi un justies kā karaliene.

Pludmales diena

Que hacer en Tenerife el día de la madre

Mamma būs priecīga pavadīt dienu pludmalē. Tas ir viss, kas viņai vajadzīgs, lai būtu laimīga. Dāviniet viņai peldkostīmu un aizvediet viņu uz pludmali. Tur jūs varēsiet dalīties ar ēdienu, pastaigāties gar krastu un nodarboties ar ūdens sporta veidiem.

Jautra aktivitāte, ko māmiņas mīl, ir banānu laiva. Vērojiet, kā viņa izklaidējas un atbrīvo visu uzkrāto stresu.

Ja viņa ir piedzīvojumu alkstoša mamma, varat arī palutināt viņu niršanas vai snorkelēšanas nodarbībā. Visas šīs aktivitātes palīdzēs viņai justies atsvaidzinātai, lai turpinātu darbu mājās un ar ģimeni.

Laivu čarteris

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Visām mātēm patīk atpūsties, un tas ir kaut kas tāds, kas viņām visām ir nepieciešams. Mamma smagi strādā visu ģimenes locekļu labā un rūpējas par to, lai māja būtu perfektā stāvoklī, tāpēc viņa ir pelnījusi brīnišķīgu dienu.

Tāpēc mēs iesakām doties ar viņu burāšanas ceļojumā. Parādiet viņai, ka spējat visu izdarīt viņas labā. Izmantojot laivu nomu Tenerifē, jūs varat baudīt dažādas iespējas, piemēram, ēdienus un dzērienus uz kuģa, iespēju ielēkt ūdenī un doties uz vietām, kur var redzēt delfīnus un vaļus.

Jūs varat izvēlēties laivas grupām vai privātas laivas. Izvēlieties vislabāko variantu visai ģimenei. Ja vēlaties, varat sazināties ar mums iepriekš, lai noskaidrotu savas neskaidrības un veiktu rezervāciju. Atcerieties, ka šis ir ļoti aizņemts datums, un, tuvojoties dienai, laivu pieejamība ir mazāka.

Tenerifes tematiskie parki

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Tenerifē mums ir dažādas iespējas dalīties ar dzīvniekiem un baudīt dabu. Iesakām apmeklēt Siam parku, pasakainu parku ar atrakcijām visiem ģimenes locekļiem.

Mamma vienmēr priecājas, ja var dalīties ar bērniem, un ūdens atrakciju parks ir vislabākā iespēja. Izbaudiet baseinus, slidkalniņus un ekstrēmās atrakcijas. Ikviens lieliski pavadīs laiku, un mamma būs pateicīga par pavadīto dienu.

Spa diena

Agua Termal Spa Tenerife South (6)

Iespējams, mamma savā dienā vēlas atpūsties, un tās ir viņas tiesības. Ja vēlaties, lai viņa nosvinētu Mātes dienu Tenerifē ar masāžām un daudz relaksācijas, iesakām apmeklēt Aqua Club Termal – relaksācijas klubu, kur var atjaunoties un uzpildīties ar enerģiju.

Tā telpās jūs atradīsiet dažādus pakalpojumus, lai palutinātu mammu. Visgrūtāk būs izvēlēties, kurus no tiem izmantot. Jūs varat aizvest viņu uz masāžas zonu, lai atpūstos, un palutināt viņu skaistumkopšanas seansā, kas ir aktivitāte, kas aizrauj visas sievietes.

Noslēdzot mūsu ieteikumus Mātes dienas svinēšanai Tenerifē, vēlamies atgādināt, ka jāizvēlas viņai lieliska dāvana. Veikali jau iepriekš gatavojas, lai piedāvātu labas cenas un izvēlētu labāko zīmolu preces. Mamma to ir pelnījusi, un šajā dienā mums jādod viss, lai viņu iepriecinātu.

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.