První publikace: 25 března, 2024 |

Rybářské chartery na Jižní Tenerife
Rybářské výlety na Jižní Tenerife
Soukromé a sdílené rybářské výlety na Tenerife South

Rybářské výlety na Tenerife South jsou proslulé bohatou nabídkou ryb, které se v této oblasti vyskytují. Moře kolem ostrova je domovem velkého množství mořských druhů, což jej činí velmi atraktivním pro amatérské i profesionální rybáře z celého světa. Rybaření je možné ve všech měsících roku v závislosti na ročním období a druzích, které v daném období na ostrov připlouvají. Během výletů lodí na Tenerife South můžete mimo jiné chytat barakudy, rejnoky, mečouny, žraloky, groupery a mnoho dalších.

Přijeďte strávit pohodový den na moři a procvičte si různé rybolovné techniky na našich velkolepých rybářských lodích. Využijte příležitosti obdivovat nádherné výhledy na jižní pobřeží Tenerife, sdílet nápoje s přáteli, opalovat se a relaxovat.

Soukromé a společné rybářské výlety na jižním Tenerife

Tenerife Boat and Fishing Charter no license required Las Galletas Harbour

Rybářské výlety na jihu Tenerife odjíždějí z přístavu Puerto Colon u Costa Adeje nebo z přístavu Las Galletas. Naše rybářské lodě jsou vybaveny rybářskými pruty, háčky a vším, co potřebujete pro celodenní bohatý rybolov. Nemusíte si s sebou brát nic, jen chuť rybařit a touhu se dobře bavit. Součástí výletu je servis nealkoholických nápojů.

Kapitánem lodi je rybář s dlouholetými zkušenostmi, který velmi dobře zná konkrétní místa v zátoce, kde dosáhnete nejlepších výsledků. Podělí se s vámi o své znalosti, aby vám pomohl zlepšit vaše dovednosti. Napište nám na náš WhatsApp, kdykoli budete chtít konzultovat plavidla a dostupné termíny pro vaši rezervaci. Nezapomeňte napsat předem, protože vyřizujeme mnoho žádostí. Zde jsou možnosti rybářských výletů v jižní části Tenerife.

Sdílené rybářské výlety

Charter lodí a rybářských lodí na Tenerife bez nutnosti licence Přístav Las Galletas

Pronájem sdílených lodí je skvělou příležitostí, jak si užít den ve společnosti dalších rybářů. Jedná se o skvělé výlety s prvotřídní posádkou, která vám pomůže získat obohacující zážitky. Napište nám kdykoli a zjistěte, které lodě jsou pro sdílené výlety k dispozici.

Soukromé rybářské exkurze v jižní části Tenerife

Charter lodí a rybářských lodí na Tenerife bez nutnosti licence Přístav Las Galletas

Rezervujte si pronájem lodi za skvělou cenu. Nabízíme vám 4hodinové výlety, o které se můžete podělit se svými přáteli a rodinou. Soukromý výlet lodí zahrnuje zastávku na pobřeží, abyste mohli sestoupit dolů a vychutnat si vody Atlantiku. Využijte příležitosti ke koupání, šnorchlování a relaxaci v klidných vodách oceánu. Pronajměte si soukromý rybářský člun, který vám představí svět sportovního rybolovu v soukromí vaší skupiny přátel a rodiny.

Nabízíme vám také rybářské čluny s vlastním pohonem, které vás dopraví do oblastí, o nichž víte, že v nich budete úspěšní. K tomu je třeba předložit lodní průkaz a být starší 18 let.

Naše rybářské výlety na jihu Tenerife jsou v souladu s příslušnými předpisy na ochranu životního prostředí a mořských druhů. O nic se nestarejte, nechte vše v našich rukou. Čekáme na vás na našem WhatsAppu, abychom provedli rezervaci a poradili vám, jaký typ lodi potřebujete. Jsme specialisté na pronájem lodí všech typů na jižním Tenerife. Nabízíme luxusní jachty, plachetnice, motorové čluny, katamarány a mnoho dalšího. Víme, co naši klienti potřebují, a vždy máme loď, kterou hledají. Doufáme, že si pobyt na tomto nádherném ostrově se zářivým sluncem a bohatým podmořským životem užijete.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: