První publikace: 25 března, 2024 |

Rybářské chartery na Puerto Colon
Rybářské výlety na Puerto Colon
Soukromé a sdílené rybářské výlety z Puerto Colón

Puerto Colón je výchozím bodem pro mnoho sdílených i soukromých rybářských výletů na jihu Tenerife. V této krásné lokalitě Tenerife najdete mnoho možností ubytování, barů a restaurací s místní kuchyní. Je to však také vynikající oblast pro milovníky rybolovu.

Rezervujte si rybářské výlety z Puerto Colon na našich webových stránkách. Vyberte si typ lodi a délku výletu, postaráme se o to, abyste prožili nezapomenutelný den na moři. Informace o rybářských výletech z Puerto Colon naleznete v průvodci na konci textu. Najdete zde kontaktní formulář, který můžete vyplnit a provést rezervaci.

Vlastnosti rybářských výletů z Puerto Colon

Tenerife Lodní a rybářský charter bez nutnosti licence Přístav Las Galletas

V Puerto Colon je vítán každý, od začátečníků po zkušené rybáře. Užijte si neuvěřitelný zážitek z rybaření a zároveň se kochejte pobřežní scenérií Tenerife. Využijte den k opalování, odpočinku a sdílení s přáteli. Během výletu můžete pozorovat některé kytovce v jejich přirozeném prostředí.

Výlety se konají na specializovaných lodích s veškerým potřebným vybavením. Máme moderní pruty, návnady, navijáky a další vybavení, které zaručí úspěšný rybolov. Posádku tvoří zkušení profesionálové, kteří vás provedou celým procesem. Kapitán lodi vás zavede na nejlepší rybářská místa na Tenerife. Podělí se s vámi také o svá tajemství a doporučení pro nejlepší rybářský úspěch. Pro zpříjemnění dne je v ceně zahrnut i servis osvěžujících nápojů.

Ve vodách kolem Tenerife budete moci chytat různé druhy ryb. Patří mezi ně tuňák, okoun, mečoun, makrela a ostroretka. Kromě toho si můžete vybrat mezi různými druhy rybolovu, jako je hlubinný rybolov, rybolov na lehkou přívlač, rybolov u dna a mnoho dalších.

Sdílené rybářské výlety

Tenerife Loď a rybářský charter bez nutnosti licence Las Galletas Harbour

Nabízíme společné rybářské výlety pro turisty a milovníky přírody. Podělte se o svůj koníček s přáteli a rodinou. Zlepšete svou techniku díky radám a doporučením kapitána. Je to skvělá příležitost užít si moře, odpočinout si a ulovit fascinující ryby.

Soukromé rybářské výlety z Puerto Colón

Tenerife Loď a rybářský charter bez nutnosti licence Přístav Las Galletas

Na druhou stranu nabízíme exkluzivní službu, díky které si můžete užít rybářský výlet bez přítomnosti cizích lidí na lodi. Jen vy a vaše skupina hostů společně s naší posádkou. Nabízíme vám také možnost pronájmu rybářských lodí bez kapitána, v takovém případě musíte být starší 18 let a předložit průkaz způsobilosti k řízení lodi. Využijte příležitosti ukázat své řidičské schopnosti a vydejte se s lodí na nejlepší rybářská místa na Tenerife.

Těšíme se, až si objednáte další rybářské výlety z Puerto Colon. Kontaktujte nás prostřednictvím aplikace WhatsApp a proveďte rezervaci a vyjasněte si případné nejasnosti. V oboru působíme již mnoho let a poskytujeme našim zákazníkům skvělé zážitky. Kromě rybářských plavidel nabízíme také pronájem plachetnic, jachet, motorových člunů a dalších. Vždy máme loď, kterou chcete, a v takové velikosti, jakou potřebujete. Užijte si svůj pobyt v Puerto Colon a neváhejte nás kontaktovat, pokud budete potřebovat nějaké doporučení.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: