Ką veikti Playa San Juan mieste

Ką veikti Playa San Juan mieste

Guide

Šiame puslapyje rasite geriausius ir labiausiai rekomenduojamus dalykus, kuriuos verta nuveikti Playa San Chuane, ramiame kurorte Tenerifės pietuose. Čia rasite modernumo ir klasikinio Kanarų stiliaus derinį. Čia galėsite mėgautis tylesne ir ramesne atmosfera nei kaimyniniuose paplūdimiuose.

Playa San Juan promenada tęsiasi beveik du kilometrus. Palei promenadą rasite įvairių restoranų ir kavinių. Pasivaikščiokite ja ir pasimėgaukite jūros ir bangų ošimu. Paragaukite gardžių regiono patiekalų ir dalinkitės gėrimais terasose su vaizdu į jūrą.

Geriausia veikla Playa San Chuane

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Jei apsistojote Playa San Chuane ir ieškote įdomios veiklos pietų Tenerifėje, peržiūrėkite mūsų sudarytą geriausių pramogų Playa San Chuane sąrašą:

  • Įdomiausi pasirinkimai: banginių ir delfinų stebėjimas prabangia jachta
  • Privačių katamaranų nuoma Tenerifėje
  • Naktinis Teidės lankymas
  • Ekskursija į Teidę, Tenerifė

Ką veikti Playa San Chuane plaukiant laivu

Kviečiame patirti nuostabių pojūčių plaukiant laivu Tenerifėje. Jei esate apsistoję netoli Playa San Chuano ir norite patirti plaukiojimo Atlanto vandenyse malonumą, pasilikite ir perskaitykite, ką esame jums paruošę.

Dauguma mūsų ekskursijų ir valčių nuomos Tenerifėje išplaukia iš Puerto Kolono, esančio visai netoli Playa San Chuano.

Turime įvairių laivų, kuriais galite praleisti dieną jūroje. Rinkitės katamaraną, burlaivį, jachtą ar greitaeigį katerį. Kiekviena kelionė trunka skirtingą laiką ir turi konkretų maršrutą. Taip pat turime galimybių pasirinkti maršrutą ir sustojimus.

Dėl valčių nuomos Tenerifės pietuose tiesiog ieškokite šio įrašo pabaigoje. Turime visas Playa San Chuane siūlomas galimybes. Galime padėti išsirinkti jums tinkamiausią variantą pagal jūsų planus ir laive esančių žmonių skaičių.

  • Ekskursija katamaranu Tenerifėje su Royal

Ekskursijos laivu Playa San Chuane, skirtos banginiams ir delfinams stebėti

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (3)

Išvykos laivu – puiki pramoga Playa San Chuane, skirta smagiai praleisti laiką ir pasilinksminti. Kviečiame sėsti į laivą Tenerifės pietuose ir leistis į delfinų ir banginių stebėjimą. Ši veikla tinka visiems, gali plaukti visa šeima, poros ar draugų grupės.

Atminkite, kad Tenerifė yra labai arti banginių šeimos gyvūnų migracijos kelio, todėl kelionių laivu metu labai dažnai galima pamatyti juos praplaukiančius pro šalį. Mūsų išvykos laivu stebėti banginių išplaukia iš Puerto Kolono.

Kelionės laivu trunka ne trumpiau kaip 3 valandas. Laivu plaukiama La Gomeros salos link. Šioje vietovėje įprasta matyti daug banginių, o kadangi jie pripratę prie laivų, prie jų artėja ramiai.

Primename, kad nieko nemestumėte į vandenį ir rūpintumėtės ekosistema. Tai saugoma teritorija, į kurią įplaukia tik ekologiški laivai. Kadangi tai yra natūrali banginių, delfinų ir kitų jūros gyvių buveinė, privalome ją saugoti.

  • Privati ekskursija laivu Tenerifėje (iki 22 dalyvių)
  • Banginių arba delfinų stebėjimo ekskursija laivu Tenerifėje su „Freebird

Los Gigantes uolos ir Maskos įlanka

Tarp lankytinų objektų Playa San Chuane negalima praleisti Los Giganteso uolų. Kalbame apie milžiniškas akmenines sienas, kurios riboja vakarinę Tenerifės pakrantę. Daugybė laivų atplaukia į šią vietovę prisišvartuoti ir pasigrožėti atsiveriančiais vaizdais.

Be to, išsinuomoję laivą 3 valandoms ar ilgesniam laikui, galite sustoti La Bahía de Masca. Tai gražus paplūdimys, esantis Los Acantilados. Jis nuostabaus grožio ir jį galima pasiekti tik vandeniu arba nusileidus grioviu.

Kol laivas stovi Masca įlankoje, pasinaudokite galimybe nardyti ir maudytis krištolo skaidrumo Atlanto vandenyse.

Valties nuoma su kapitonu

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Kai išsinuomosite laivą su kapitonu, jums nereikės rūpintis maršruto ir laivo detalėmis. Valtys, kuriose yra kapitonas, tinka tiems, kurie nori mėgautis jūra per daug nesirūpindami.

Siūlome įvairių variantų su įskaičiuotu maistu ir gėrimais. Turime jums burlaivių, prabangių jachtų ir motorlaivių. Pakvieskite savo partnerį praleisti ypatingą dieną jūroje.

Laivai su kapitonu puikiai tinka švęsti gimtadienius ir bet kokias ypatingas progas. Pasiimkite savo šeimą ir draugus į Tenerifę praleisti dienos saulėje. Palikite už nugaros miesto stresą ir prisipildykite jūros energijos.

Dalykitės su savo partneriu, šeima ir draugais ypatingomis progomis, pavyzdžiui, mergvakariais, išleistuvėmis, medaus mėnesiais ir romantiškomis išvykomis. Pasimėgavę visomis veiklomis Playa San Chuane, užbaigkite atostogas nuostabiu vakarėliu laive, kad svečiai namo išsivežtų geriausius prisiminimus.

Mėgaukitės paplūdimiu

Be visos veiklos, kurią siūlo miestelis, turite nuvykti į paplūdimį ir pasimėgauti jūra. Štai ką veikti Playa San Chuane, kad galėtumėte mėgautis paplūdimiu ir bangomis.

Šį paplūdimį sudaro juodas smėlis ir upelių plotai. Jį saugo prieplauka ir molas, todėl galite mėgautis juo ramiai ir tyliai bei pasiimti vaikus.

Paplūdimiui suteiktas Mėlynosios vėliavos ženklas, kuris reiškia, kad jo vanduo tinkamas maudytis. Jis atitinka visas maudymosi saugumo sąlygas ir jame teikiamos visos paslaugos. Čia rasite gultų, skėčių, dušų, tualetų ir daug daugiau. Praleiskite ramią dieną, žaiskite kaip vaikas, mėgaukitės su draugais ir artimaisiais.

Vandens sportas

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Kaip ir visuose Tenerifės paplūdimiuose, Playa San Juan paplūdimyje galite užsiimti įvairiomis vandens sporto šakomis, kupinomis adrenalino ir įspūdžių.

Nepraleiskite progos nardyti ir nardyti Playa San Chuane. Jei neturite daug patirties, nesijaudinkite, esate Tenerifėje ir čia yra geriausi nardymo gidai. Kelionės metu jus visada lydės ekspertas. Stebėkite įvairius jūros gyvūnus ir augalus. Plaukiokite su jūrų arkliukais, aštuonkojais, spalvingomis žuvimis.

Be to, Playa San Chuano mieste ar netoli jo galite užsiimti ir daugeliu kitų pramogų, pavyzdžiui, plaukioti vandenlente, vandens slidėmis, burlente ir irklentėmis. Jei jums reikia patarimo, kaip pasirinkti veiklą ir vietas, kuriose ja užsiimama, nedvejodami skambinkite mums. Mūsų svetainėje pateikiame daugybę pramogų, kuriomis galite užsiimti Playa San Chuane ir jo apylinkėse, kad Tenerifė būtų visavertė.

Ekskursija į Teidę

Jei atostogaujate pietinėje Tenerifės dalyje, negalite praleisti Teidės nacionalinio parko. Čia rasite įspūdingiausią salos ugnikalnį ir visų jos viršūnių karalių. Kviečiame apsilankyti parke ir pasimėgauti visomis jo siūlomomis pramogomis:

  • Pakilkite į Teidės viršūnę: parke rasite daugybę pėsčiųjų takų, kuriais galėsite tyrinėti parką ir atrasti jo ugnikalnio perėjas. Vaikščiokite jo takais ir atraskite parko floros ir faunos grožį. Čia žydi nuostabūs vijokliai, kuriuos turėtumėte nufotografuoti. Šios gėlės yra endeminės Teidės aukštumų ir Tenerifės aukštikalnių gėlės. Ši vieta būtinai turi būti įtraukta į jūsų pramogų sąrašą Playa San Chuano mieste per atostogas Tenerifėje.
  • Teleférico del Teide: į Teidę taip pat galite pakilti keltuvu. Lynų keltuvo trasa jus nuves labai arti Teidės viršūnės. Kylant aukštyn atsivers nuostabūs parko ir dalies salos vaizdai.
  • Astronomijos observatorija: Čia rasite Saulės stebėjimo ir robotų astronomijos observatoriją. Išsinuomokite naktinį teleskopą ir tyrinėkite kosmosą su jo žvaigždėmis, žvaigždynais ir planetomis.

Žygiai pėsčiomis

Kaip visi žinote, Tenerifėje yra šimtai pėsčiųjų takų. Tai aktyvaus turizmo forma, daugybė sportininkų iš viso pasaulio atvyksta į Tenerifę žygiuoti pėsčiomis jos maršrutais ir gėrėtis natūraliais kraštovaizdžiais.

Kviečiame Jus pasivaikščioti po salos gamtą ir atrasti jos paslaptis bei pakvėpuoti grynu oru.

Rekomenduojame Maskos kanjono maršrutą. Šis maršrutas prasideda Maskos kaimelyje. Kalbame apie gražų slėnį, kuriame įsikūręs kaimelis su giliai įsišaknijusiais Kanarų papročiais. Nuo šios vietos slėnį pradeda kirsti skirtingi keliai. Šios konkrečios ekskursijos metu nusileisite grioviu ir eisite pro apleistas žemdirbystės terasas. Gidas visada informuos jus apie kiekvieną kraštovaizdžio, jo floros ir faunos aspektą. Ekskursija baigsis nusileidimu į Maskos įlanką. Užtarnauto poilsio ir atsigaivinimo krištolo skaidrumo vandenyje, supančiame paplūdimį. Ekskursijos pabaigoje jūsų lauks laivas, kuris parveš jus atgal į Los Gigantes uostą.

Safaris keturračiais

Tenerifė – tai ne tik paplūdimiai ir pėsčiųjų takai, bet ir galimybė pasivažinėti visu greičiu po jos gamtovaizdžius. Šiame skyriuje norime įtraukti dar vieną galimybę į jūsų pramogų Playa San Chuane sąrašą. Kalbame apie keturračius motociklus Tenerifėje – nuostabią patirtį adrenalino mėgėjams. Transportu nuvyksite į Santjago del Teidės miestą ir pradėsite nuotykį.

Atvykę į keturračių stotį gausite reikiamus nurodymus, kaip valdyti keturratį ir užtikrinti savo saugumą. Kelionės pradžioje pamatysite daugybę sukietėjusios lavos ant kraštovaizdžio paviršiaus. Kelionė taps dar įdomesnė, kai pradėsite važiuoti miško takeliais. Tai ideali pramoga gamtos mylėtojams ir ekstremalaus sporto entuziastams.

Transportas

Į daugelį čia išvardytų veiklų siūlomas transportas iš Playa San Chuano. Spustelėkite ant kiekvienos iš jų paveikslėlio, kad gautumėte išsamesnį aprašymą, pamatytumėte nuotraukas ir kainas.

Jei norite užsisakyti veiklas ar užsiėmimus Playa San Chuane, paprasčiausia susisiekti su mumis per „WhatsApp“. Laukiame jūsų, kad išsiaiškintume jūsų abejones ir išspręstume visus jums rūpimus klausimus. Mums malonu aptarnauti savo klientus ir padėti jiems mėgautis geriausiais salos teikiamais malonumais.

 

Banginių stebėjimas į Playa San Juan

Ekskursijos po salas į Playa San Juan

Keturračių motociklų safaris į Playa San Juan

Rekomenduojami dalykai į Playa San Juan

Teminiai parkai į Playa San Juan

Trekingas į Playa San Juan

Valčių čarteriai į Playa San Juan

Playas en Playa San Juan

Šis paplūdimys, dar vadinamas Playa los Guios, yra gražus, gamtos apdovanotas...
Tai miesto paplūdimys, esantis Puerto Santjago krantinėje ir promenadoje. Jame...