Bussiekskursioonid Playa Paraisost

Bussiekskursioonid Playa Paraisost

Guide

Selles artiklis tutvustame teile kohti, mida peaksite külastama oma bussiekskursioonide ajal Playa Paraisost. Oleme juba üle kümne aasta viinud oma külastajaid Tenerife kõige ilusamatesse kohtadesse. Pakume VIP-bussi- ja väikebussiekskursioone, et tutvuda Tenerife ja selle võludega. Meil on hästi läbimõeldud marsruudid, mis viivad teid saare kõige atraktiivsematesse kohtadesse, tutvuge nendega siin.

Et lahendada oma kahtlusi, paneme teie käsutusse meie WhatsApp, võite kirjutada meile, kui soovite, et aidata teil valida oma marsruudi ja teha oma broneeringuid. Loe edasi, et õppida erinevaid võimalusi buss- ja väikebussiekskursioonid Playa Paraiso võluvate külade ja maastike kohta.

Bussiekskursioonid Playa Paraisos

Kui oled Tenerifel puhkusel, ei saa sa jätta kasutamata võimalust tutvuda saare iga nurgaga. Tenerife on midagi enamat kui rannad ja paadireisid vaalade ja delfiinide vaatamiseks. Siit leiad ka kultuuri, kunsti ja traditsioone. Meil on nimekiri bussiekskursioonidest, et avastada ajaloolisi mälestusmärke, vulkaane, kaljusid ja maitsta saare maitseid. Jää meie juurde, et avastada kõike, mida Tenerife pakub.

Playa Paraíso on Tenerife lemmik sihtkoht. Siit leiate täiusliku kliima ranna nautimiseks ja päevitamiseks. See on koht, kus veeta rahulikku puhkust koos perega. Nüüd, pärast Playa Paraiso nautimist peaksite hakkama ülejäänud saarel ringi jalutama ja selleks me siin olemegi. Viiame teid hea meelega erinevatesse kohtadesse Tenerife põhja- ja lõunaosas. Meil on erinevad ekskursioonid bussiga ja luksusliku väikebussiga fantastilistesse kohtadesse, millest me teile allpool räägime.

Bussiekskursioonid Playa Paraisost Teide mäele

Teide by Night Tenerife (2)

Teide rahvuspark on kõige populaarsem koht reisijate jaoks Tenerifel. See oli püha koht põlisrahvaste guanšide, nende alade iidsete elanike jaoks. See on maagiline koht, kus on kaunid vulkaanilised maastikud, põnev taimestik ja loomastik. Teidel on väga oluline astronoomiline jaam tähtede vaatlemiseks. Tulge koos pere ja sõpradega Teide ümber jalutama ja tutvuge selle eripäradega. Meil on privaatne 8-tunnine Teide ekskursioon, mis jätab teid rahule. Meie asjatundlik giid näitab teile pargi parimaid külgi ja räägib selle eripäradest.

Kutsume teid ka Teide ekskursioonile öösel, et vaadata päikeseloojangut, vahtida tähti ja uurida tähtkujusid võimsate teleskoopidega. Pargis on köisraudtee, millega saab tõusta kosmoselennujaama ning nautida vaateid ja vulkaanilist maastikku.

Külad, mida peate Tenerifel kindlasti külastama: Masca, Vilaflor ja Garachico

Bussiekskursioonid Playa Paraisost

Siinkohal tutvustame teile külasid, mida peaksite Teide bussiekskursioonidega külastama. Kõigepealt tahame teile rääkida Masca külast, mis on tuntud oma ilu ja rahulikkuse poolest. Tulge ja jalutage selle traditsioonilistel tänavatel, kus on väikesed kauplused teie mugavuse tagamiseks. Üks selle linna huvitavamaid turismiatraktsioone on Barranco de Masca, kaljude tipp, mille rada viib rannikule. Sellel on matkaliste lemmikrajad ja raja lõpus on auhinnaks ujumine Masca lahes. See on teine Masca kõige atraktiivsem koht, ilus rand kuristiku jalamil, kuhu pääseb ainult matkates või Tenerife paadiekskursioonidega.

Teine Teide lähedal asuvatest küladest on Vilaflor, kaunis linnake, mis asub saare kõrgeimas osas, siit avanevad privilegeeritud vaated Tenerifele. Teiselt poolt on meil Garachico, teine linn Tenerife põhjaosas, mis ootab teid oma ajaloost rääkima ja traditsioonilist arhitektuuri näitama. Garachico asub lehtedega orus ja tal on vaatepunkt, kust on võimalik näha kogu linna ja Garachico kalju meres, ranniku lähedal. Tulge ja külastage selle väljakuid, kloostreid ja traditsioonilisi hooneid.

Külastage Tenerife autentseid linnu ja loodusmaastikke

Meie Tenerife bussiekskursioonidega maagilistesse küladesse tutvute saare ikooniliste linnadega. Kõigepealt tahame teile rääkida Santa Cruz de Tenerife, saare pealinnast. See on arenev linn, kus on märkimisväärne turismitegevus. Jalutage mööda selle tänavaid, et pildistada selle traditsioonilist arhitektuuri kõrvuti moodsa linnaarenguga.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

Siis peaksite külastama La Laguna, mis on kuulus oma värskuse ja noore vaimu poolest. Siin on märgata arengut ja progressi, nii palju, et see on võrdluslinn teiste paikkondade arenguks. Siin asub La Laguna ülikool, mis on omakorda Kanaari saarte esimene ülikool.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Pärast nende kaunite linnade külastamist viime teid Parque rural de Anaga, et hingata värsket õhku ja uuendada oma vaimu. See park asub iidsel massiivil, mis on täis metsi ja igihaljast udu. Sinna jõudmiseks peate läbima kurvilisi teid ja kauneid maastikke, mis aitavad teil unustada linnaelu. Pargis asuvad külad elavad loodusega harmoonias. Üks neist küladest on Taganana, kuhu me teid Playa Paraíso bussiekskursioonidega kaasa võtame. Taganana arhitektuur on kooskõlas pargi maaelu olemusega.

Bussiekskursioon Tenerifel ja selle maagilistes külades

Bananapalmbay.com-il on au teid viia teid avastama Tenerifet, selle ajalugu, kultuuri, gastronoomiat ja arhitektuuri. Selles osas räägime teile meie bussiekskursioonist Playa Paraisos, mis viib teid La Candelaria, La Orotava, Icod de los Vinos, Garachico, Los Gigantes ja Erjose tippudele. Ärge unustage, et teksti lõpus leiate bussiekskursioonide nimekirja, et teha broneering.

Playa los gigantes tenerife

Esimene linn, millest tahame teile rääkida, on La Candelaria, kaunis linn, kus on palju vaimsust. See on koht, kus leiti La Candelaria neitsi kuju, mistõttu ehitati sinna selle kirik. La Candelaria neitsi on Kanaari saarte kaitsepühak ja teda tuntakse ka “La Morenita” nime all.

Teine linn, mida te ei tohiks vahele jätta, on La Orotava. See on ilus linn Teide mäe nõlvadel Tenerife põhjaosas. Selle tänavatelt leiate ajaloolisi hooneid, muuseume, kirikuid ja aedu. La Orotava linnas on palju restorane, kus pakutakse Kanaari gastronoomia parimaid roogasid.

Icod de Los Vinoses saate nautida kultuuri ja ajalugu. See on linn, mis on tuntud oma autentsete maitsete poolest. Selles külas leiate maailma vanima draakonipuu eksemplari, mis on tuntud kui “Drago Milenario”. Tulge seda külastama ja võtke vastu selle õnnistus. La Orotava - Tenerife (6).min

Räägime nüüd Tenerife looduspäranditest. Kõigepealt mainime Acantilado de los GigantesSee on Tenerife lääneranniku keskne vaatamisväärsus. Kaljude mõõtmatus loob vapustavaid maastikke ja ökosüsteeme, mis on rikkaliku bioloogilise mitmekesisusega. Kaljude merekeskkond varjab elu erakordsel moel. Lisaks sellele juhib see intensiivset turismitegevust. Sellesse piirkonda tuleb palju paate koos inimestega, kes naudivad jalutuskäike mööda kaljusid, vaalaliste vaatlemist ja suplemist Masca lahes või mõnes teises rannikuäärses lahes. Võite rentida ka meie paadimatkad Playa Paraísos, et jalutada mööda merd ja tutvuda Tenerife’ga teisest vaatenurgast.

Lõpuks viiksime teid Erjosesse, mis on täis maagiat ja loodusenergiat. Siin, orgude ja mägede vahel, saate te Tenerifet ja Teidet vaadelda.

Bussi_reisid_maitse_Veinide_Tenerifel

See on veel üks ekskursioon, mis on meie kodulehel. Viime teid avastama Tenerife istandusi. Ekskursioon sisaldab külastust veinitootjate juures, kus saate teada veinivalmistamise protsessi. Loomulikult saate maitsta veine ja rõõmustada oma maitseid. Ekskursioon sisaldab ka kanaari lõunasööki.

Ekskursioonid Playa Paraisos La Gomera tundmaõppimiseks

VIP ekskursioon La Gomera (14)

Meil on ka teisi bussiekskursioone Playa Paraísos, et tutvuda La Gomera saarega. Viime teid külastama selle külasid, kultuuri ja ajalugu. Broneerige La Gomera ekskursioon ühiselt või VIP-variant esimese klassi teenustega.

Kontakt ja broneerimine

Sellega lõpetame meie artikli Playa Paraiso bussiekskursioonide kohta, mis aitab teil valida vajaliku ekskursiooni. Pidage meeles, et Tenerife on väga populaarne sihtkoht, seega peaksite broneeringud tegema ette. Kirjutage meile WhatsAppi, et valida oma tüüpi ühis- või erabussiekskursioon. Kutsume teid Tenerifega tutvuma, tulge koos pere ja sõpradega. Nautige selle metsi ja selle ajalooliste mälestiste ilu.

Bussiekskursioonid aastal Playa Paraiso

Mida meie kliendid ütlevad:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Saistītie raksti:

Rannad aastal Playa Paraiso