Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Paadi rentimine aastal Playa Paraiso
Paadi rentimine ilma paadilitsentsita aastal Playa Paraiso
Paadi tšarterid aastal Playa Paraiso
Paatide rentimine ilma kaptenita aastal Playa Paraiso
Paadilaenutus Playa Paraiso Tenerife lähedal

Seekord tahame teile rääkida meie võimalustest paatide rentimiseks Playa Paraiso lähedal. Loe edasi, et teada saada, milliseid paate meil on saadaval ja milliseid tegevusi saad reisi ajal nautida. Kirjutage meile WhatsAppi kohe, et teha oma broneeringud ja anda teile mõned soovitused. Me kohandume teie maitsele ja vajadustele. Meil on au olla teie usaldusväärne ettevõte, et broneerida oma järgmisi reise Tenerife merel.

Marinad Playa Paraiso lähedal

Puerto Colon, Costa Adeje peamine sadam laevareisi tegemiseks

Selles osas anname teile lühikese ülevaate jahisadamatest, mis asuvad Playa Paraíso lähedal ja kuhu saab taksoga vaid mõne minutiga.

Kõigepealt on meil Puerto Colón, kust väljub enamik meie veebisaidil pakutavatest tegevustest paadilaenutuseks Playa Paraíso lähedal. Meil on ka Puerto de las Galletas, mis asub 23 minuti kaugusel, kus on erinevaid veealaseid tegevusi ja palju võimalusi paatide rentimiseks. Puerto de los Gigantes pakub suurepäraseid vaateid Los Gigantese kaljudele ja erinevaid võimalusi vaalaliste nägemiseks nende loomulikus elupaigas.

Paadilaenutus Playa Paraiso Tenerife lähedal

Külastage ka Los Cristianose sadamat, mis on üks tähtsamaid sadamaid Tenerifel, kus on palju võimalusi lahes purjetamiseks. See on Playa Paraíso’st vaid 16 minuti kaugusel. Lõpuks on meil veel Puerto Santiago, mis asub linnast 25 minuti kaugusel, kust saab vaadata kaljusid, imetleda kauneid vaateid rannikule ja rentida paate merel lõõgastumiseks.

Mida saab teha Playa Paraíso lähedal paatide rentimisega

mallorca boat charter luxury (1)22

Nautige koos oma pere ja sõpradega ainulaadset ja unustamatut elamust mugavate ja sõbraliku atmosfääriga paatide pardal. Jagage värskendavaid jooke, tundke tuult oma näol ja päevitage nahka Tenerife särava päikese all.

Need, kes otsivad lõõgastust ja vaikust, puhkavad tavaliselt paadi varjulises osas, et imetleda Atlandi ookeani suursugusust ja lasta merel oma mured ära võtta. Kutsume teid üles tutvuma teksti lõpus oleva tegevusjuhendiga, kus on esitatud üksikasjad erinevate tegevuste kohta. Kirjutage meile WhatsAppi, et selgitada oma kahtlusi ja teha broneeringuid.

Royal Delfin Tenerife katamaraanituur koos transpordiga (7)

Meie paadireisidega saate näha delfiine ja vaalu nende loomulikus elupaigas. Jäädvustage kauneid pilte neist sõbralikest loomadest, kes ujuvad paadi lähedal. Pärast vaalavaatlust suundub paat lahe juurde, kus reisijad saavad võtta värskendava ujumise Atlandi vees. Pange oma snorgeldamismask, et uurida Tenerife merepõhja ja selle saladusi.

Skipperipaatide prahtimine

Pampano Luxury Yacht Astondoa 40 Tenerife Boat Charter

Rentides privaatne paat koos kapteniga, on teil võimalus nautida merd eksklusiivsel viisil. See on suurepärane võimalus jagada oma lähedastega ilma võõraste kohalolekuta pardal.

Iga põhjus on põhjendatud, et rentida paat ja minna kruiisile lahes. Paljud meie kliendid rendivad sageli paati Playa Paraiso lähedal, et tähistada sünnipäevi, pulmapäevi, poissmeeste pidusid ja muid tähtsaid sündmusi. Võtke oma partner romantilisele puhkusele merel. Meie kapten hoolitseb selle eest, et kõik oleks kontrolli all ja et te naudiksite tegevust täiel rinnal.

azimut 60 tenerife luxury motor yacht charter (1)

Skippered jaht charter pakume luksusjahtide nõudlikule maitsele. Pakume ka mugavaid purjejahtide, avarate katamaraanide ja kalapaatide purjetamiseks Tenerife merel.

Jahtide prahtimine ilma kaptenita

tenerife-purjepaadi-charter-valge-tenerife (5)

Kui teil on paadijuhiluba, võite rentida paadi ilma kaptenita, nii et saate ise reisi juhtida. Määrake marsruut, mida järgida, ja seilake koos vabalt kaladega merel. Kuna sa juhid sõitu, on sul õigus valida, kuhu minna ja kui kaua igas peatuses aega võtta.

Paadi rentimiseks ilma kaptenita peate olema üle 18 aasta vana ja esitama oma paadijuhiloa. Samuti peate enne merele minekut maksma tagatisraha, mis tagastatakse teile, kui olete reisilt naasnud.

Paatide rentimine ilma juhiloata

CAPELLI TEMPEST-770 - Paadilaenutus Mallorcal juhiloaga ilma kaptenita (2).min

Kui teil ei ole paadiluba, saate juhtida ühte meie väikestest paatidest kuni seitsmele inimesele. Võta oma sõbrad kaasa teistsugusele päevale merel ja näita neile oma paadijuhtimisoskusi.

Mõned meie veebisaidil saadaval olevad paadid on saadaval nii ühis- kui ka eraviisiliseks rendiks. Kahtluste selgitamiseks kirjutage meile WhatsAppi ja me aitame teid hea meelega.

Paadi rentimine Playa Paraiso lähedal on meie veebilehe kaudu lihtne. Me teame, et õige paadi valimine võib olla keeruline ülesanne, kuid me saame teid aidata, andes teile mõned soovitused. Peaksite arvestama tegevuse hinda, paadi tüüpi, selle mahtu, kestust ja pakutavaid teenuseid. Kirjutage meile kohe meie WhatsAppi, et leida teie jaoks parim tegevus. Võite täita ka iga tegevuse juurde lisatud kontaktvormi teksti lõpus. Loodame, et naudite oma viibimist Playa Paraisos ja tutvute mere imedega meie suurepäraste paatide pardal Tenerifel.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: