Ekskursijos autobusu iš Playa Paraiso

Ekskursijos autobusu iš Playa Paraiso

Guide

Šiame straipsnyje pristatome vietas, kurias turėtumėte aplankyti per ekskursijas autobusu po Playa Paraiso. Jau daugiau nei dešimtmetį vežame savo lankytojus į gražiausias Tenerifės vietas. Siūlome VIP ekskursijas autobusu ir mikroautobusu, kad pažintumėte Tenerifę ir jos žavesį. Esame parengę gerai apgalvotus maršrutus, kuriais nuvešime Jus į patraukliausias salos vietas, susipažinkite su jais čia.

Kad išspręstume jūsų abejones, pateikiame jums savo WhatsApp, galite parašyti mums, kada tik norite, kad padėtume pasirinkti maršrutą ir rezervuoti bilietus. Skaitykite toliau ir sužinokite apie įvairias autobusų ir mikroautobusų ekskursijų Playa Paraiso į žavingus kaimelius ir kraštovaizdžius galimybes.

Ekskursijos autobusu į Playa Paraiso

Jei atostogaujate Tenerifėje, negalite praleisti progos susipažinti su kiekvienu salos kampeliu. Tenerifė – tai ne tik paplūdimiai ir kelionės laivu pamatyti banginių ir delfinų. Čia taip pat rasite kultūrą, meną ir tradicijas. Pateikiame ekskursijų autobusu sąrašą, kuriame rasite istorinių paminklų, ugnikalnių, uolų ir paragausite salos skonių. Apsistokite pas mus ir atraskite viską, ką gali pasiūlyti Tenerifė.

Playa Paraíso yra mėgstamiausia Tenerifės vieta. Čia rasite puikų klimatą mėgautis paplūdimiu ir saulės voniomis. Tai vieta, kurioje galima ramiai praleisti atostogas su šeima. Dabar, pasimėgavę Playa Paraiso, turėtumėte pradėti vaikščioti po likusią salos dalį, o tam mes ir esame čia. Mielai nuvešime jus į įvairias Tenerifės šiaurinės ir pietinės dalies vietas. Organizuojame įvairias ekskursijas autobusais ir prabangiais mikroautobusais į fantastiškas vietas, apie kurias papasakosime toliau.

Eksursijos autobusu į Teidės kalną iš Playa Paraiso

Teidė naktį Tenerifėje (2)

Taidės nacionalinis parkas yra populiariausia keliautojų lankoma vieta Tenerifėje. Tai buvo šventa vieta vietiniams gvančams, senovės šių teritorijų gyventojams. Tai stebuklinga vieta su nuostabiais vulkaninės kilmės kraštovaizdžiais, žavinga augalija ir gyvūnija. Teidėje yra labai svarbi astronomijos stotis žvaigždėms stebėti. Atvykite su šeima ir draugais pasivaikščioti po Teidę ir susipažinti su jos ypatumais. Siūlome privačią 8 valandų trukmės Teidės ekskursiją, kuria liksite patenkinti. Mūsų ekspertas gidas parodys jums geriausius parko objektus ir papasakos apie jo išskirtines savybes.

Taip pat kviečiame dalyvauti ekskursijoje po Teidės parką naktį ir stebėti saulėlydį, žvelgti į žvaigždes bei tyrinėti žvaigždynus galingais teleskopais. Parke įrengtas keltuvas, kuriuo galima pakilti į kosminę stotį ir pasigrožėti vaizdais bei vulkaniniu kraštovaizdžiu.

Vietovės, kurias privalote aplankyti Tenerifėje: Masca, Vilaflor ir Garachico

Ekskursijos autobusu iš Playa Paraiso

Pateikiame jums kaimus, kuriuos turėtumėte aplankyti per ekskursijas autobusu po Teidės salą. Pirmiausia norėtume papasakoti apie Maskos kaimą, garsėjantį savo grožiu ir ramybe. Atvykite ir pasivaikščiokite jo tradicinėmis gatvelėmis su mažomis parduotuvėlėmis jūsų patogumui. Vienas įdomiausių šio miestelio turistinių objektų yra Maskės barakas – uolų taškas su takeliais, vedančiais į pakrantę. Jame yra mėgstami pėsčiųjų maršrutai, o tako pabaigoje laukia prizas – maudynės Maskos įlankoje. Tai dar viena iš patraukliausių Maskos vietų – gražus paplūdimys uolos papėdėje, kurį galima pasiekti tik pėsčiomis arba plaukiant ekskursijomis laivu Tenerifėje.

Dar vienas iš kaimelių prie Teidės yra Vilafloras, gražus miestelis, įsikūręs aukščiausioje salos dalyje, iš čia atsiveria privilegijuoti Tenerifės vaizdai. Kita vertus, turime Garačiką, dar vieną miestelį Tenerifės šiaurėje, kuris laukia, kad papasakotų jums apie savo istoriją ir parodytų tradicinę architektūrą. Garačikas įsikūręs lapuočių slėnyje ir turi apžvalgos aikštelę, nuo kurios matosi visas miestelis ir Garachiko uola jūroje, netoli pakrantės. Atvykite ir aplankykite jo aikštes, vienuolynus ir tradicinius pastatus.

Apžiūrėkite autentiškus Tenerifės miestelius ir gamtinius kraštovaizdžius

Su mūsų siūlomomis Tenerifės kelionėmis autobusu į stebuklingus kaimelius susipažinsite su kultiniais salos miesteliais. Pirmiausia norėtume papasakoti apie Santa Krus de Tenerifė, salos sostinę. Tai besivystantis miestas, pasižymintis dideliu turistiniu aktyvumu. Pasivaikščiokite jo gatvėmis ir nufotografuokite tradicinę architektūrą kartu su modernia miesto plėtra.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

Tada turėtumėte aplankyti La Laguną – miestą, garsėjantį gaivumu ir jaunatviška dvasia. Čia matyti vystymosi ir pažangos įrodymų, tiek daug, kad šis miestas yra etaloninis miestas kitų vietovių vystymuisi. Čia veikia La Lagunos universitetas, kuris savo ruožtu yra pirmasis Kanarų salų universitetas.

La Laguna - Tenerifės šiaurė (9).min

Aplankę šiuos nuostabius miestus, nuvešime jus į Anagos kaimo parką pakvėpuoti grynu oru ir atgaivinti dvasią. Šis parkas įsikūręs ant senovinio masyvo, pilno miškų ir daugiamečių rūkų. Kad ten nuvyktumėte, teks važiuoti vingiuotais keliais ir nuostabiais kraštovaizdžiais, kurie padės pamiršti miesto šurmulį. Parko kaimai gyvena darnoje su gamta. Vienas iš tokių kaimelių yra Taganana, į kurį jus nuvešime su mūsų ekskursijomis autobusu Playa Paraíso. Tagananos architektūra atitinka parko kaimo esmę.

Turas autobusu po Tenerifę ir jos stebuklingus kaimelius

Bananapalmbay.com yra garbė palydėti jus atrasti Tenerifę, jos istoriją, kultūrą, gastronomiją ir architektūrą. Šiame skyrelyje papasakosime apie mūsų ekskursiją autobusu Playa Paraiso, kurios metu keliausite į La Candelaria, La Orotava, Icod de los Vinos, Garachico, Los Gigantes ir Erjos viršukalnes. Nepamirškite, kad teksto pabaigoje rasite ekskursijų autobusu sąrašą, kuriame galėsite atlikti užsakymą.

Playa los gigantes tenerife

Pirmasis miestelis, apie kurį norime jums papasakoti, yra La Candelaria, gražus miestelis, pasižymintis dideliu dvasingumu. Tai vieta, kur buvo rastas La Candelaria mergelės atvaizdas, todėl čia pastatyta jos bažnyčia. La Candelaria mergelė yra Kanarų salų globėja ir dar vadinama „La Morenita”.

Kitas miestelis, kurio neturėtumėte praleisti, yra La Orotava. Tai gražus miestelis Teidės kalno šlaituose Tenerifės šiaurėje. Jo gatvėse rasite istorinių pastatų, muziejų, bažnyčių ir sodų. La Orotavoje rasite daugybę restoranų, kuriuose patiekiami geriausi Kanarų gastronomijos patiekalai.

Icod de Los Vinos mėgausitės kultūra ir istorija. Šis miestelis garsėja autentiškais skoniais. Šiame miestelyje rasite seniausią pasaulyje drakono medžio egzempliorių, vadinamą „Drago Milenario”. Apsilankykite jame ir gaukite jo palaiminimą.La Orotava - Tenerifė (6).min

Dabar pakalbėkime apie Tenerifės gamtos paveldą. Pirmiausia paminėsime Acantilado de los GigantesTai centrinė Tenerifės vakarinės pakrantės lankytina vieta. Neaprėpiamos uolos sukuria pasakiškus kraštovaizdžius ir ekosistemas, kuriose gausu biologinės įvairovės. Uolų jūrinė aplinka priglaudžia nepaprastą gyvybę. Be to, tai skatina intensyvią turistinę veiklą. Į šią vietovę atplaukia daugybė laivų su žmonėmis, kuriems patinka vaikščioti uolomis, stebėti banginius ir maudytis Maskos įlankoje ar kitose pakrantės įlankose. Taip pat galite išsinuomoti mūsų siūlomas keliones laivu Playa Paraíso, kad pasivaikščiotumėte palei jūrą ir pažintumėte Tenerifę iš kitos perspektyvos.

Galiausiai nuvešime jus į Erjos, magijos ir gamtos energijos kupiną miestelį. Čia, tarp slėnių ir kalnų, galėsite kontempliuoti Tenerifę ir Teidę.

Bus rides to taste the wines of Tenerife

Tai dar viena ekskursija, kurią pateikiame savo svetainėje. Vežame jus atrasti Tenerifės plantacijas. Į ekskursiją įeina apsilankymas vyno daryklose, kur sužinosite apie vyno gamybos procesą. Žinoma, galėsite paragauti vynų ir pradžiuginti savo gomurį jų skoniais. Į ekskursiją taip pat įtraukti kanarietiški pietūs.

Ekskursijos Playa Paraiso, skirtos pažinti La Gomerą

VIP ekskursija La Gomera (14)

Turime ir kitų ekskursijų autobusu į Playa Paraíso, skirtų susipažinti su La Gomeros sala. Vežame aplankyti jos kaimelių, kultūros ir istorijos. Užsisakykite išvyką į La Gomerą bendruoju būdu arba VIP variantą su aukščiausios klasės paslaugomis.

Susisiekite ir užsisakykite

Tuo baigiame straipsnį apie ekskursijas autobusu Playa Paraiso mieste, kuris padės jums išsirinkti reikiamą ekskursiją. Atminkite, kad Tenerifė yra labai populiari vieta, todėl vietas turėtumėte rezervuoti iš anksto. Parašykite mums „WhatsApp” ir pasirinkite bendros arba privačios ekskursijos autobusu tipą. Kviečiame pažinti Tenerifę, atvykite su šeima ir draugais. Mėgaukitės jos miškais ir istorinių paminklų grožiu.

Ekskursijos autobusu į Playa Paraiso

Ką sako mūsų klientai:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Susiję straipsniai:

Playas en Playa Paraiso