Autobusové výlety z Playa Paraiso

Autobusové výlety z Playa Paraiso

Guide

V tomto článku vám představíme místa, která byste měli navštívit během autobusových výletů v Playa Paraiso. Již více než deset let vozíme naše návštěvníky na nejkrásnější místa Tenerife. Nabízíme VIP autobusové a minibusové zájezdy, při kterých poznáte Tenerife a jeho kouzlo. Máme dobře promyšlené trasy, které vás zavedou na nejatraktivnější místa ostrova, podívejte se na ně zde.

Pro vyřešení vašich nejasností vám dáváme k dispozici náš WhatsApp, můžete nám napsat, kdykoli budete chtít, abychom vám pomohli vybrat itinerář a provést rezervaci. Čtěte dále a seznamte se s různými možnostmi autobusových a minibusových výletů v Playa Paraiso do okouzlujících vesnic a krajin.

Autobusové výlety v Playa Paraiso

Pokud jste na dovolené na Tenerife, nemůžete si nechat ujít příležitost poznat každý kout ostrova. Tenerife je víc než jen pláže a výlety lodí za velrybami a delfíny. Najdete zde také kulturu, umění a tradice. Máme pro vás seznam autobusových výletů, během kterých můžete objevovat historické památky, sopky, útesy a ochutnávat chutě ostrova. Ubytujte se u nás a objevte vše, co Tenerife nabízí.

Playa Paraíso je oblíbenou destinací na Tenerife. Najdete zde ideální klima pro užívání si pláže a opalování. Je to místo, kde můžete strávit klidnou dovolenou s rodinou. Poté, co si užijete Playa Paraiso, měli byste se vydat na procházku po zbytku ostrova, a právě od toho jsme tady my. Rádi vás zavedeme na různá místa na severu i jihu Tenerife. Nabízíme různé výlety autobusem a luxusním minibusem na fantastická místa, o kterých vám povíme níže.

Exkurze autobusem na horu Teide z Playa Paraiso

Teide by Night Tenerife (2)

Národní park Teide je nejoblíbenějším místem cestovatelů na Tenerife. Pro domorodé Guanče, dávné obyvatele těchto území, byl posvátným místem. Jedná se o magické místo s nádhernou sopečnou krajinou, fascinující flórou a faunou. Na Teide se nachází velmi významná astronomická stanice pro pozorování hvězd. Vydejte se s rodinou a přáteli na procházku po Teide a poznejte jeho zvláštnosti. Máme pro vás soukromou prohlídku Teide v délce 8 hodin, po které budete spokojeni. Náš odborný průvodce vám ukáže to nejlepší z parku a povypráví o jeho charakteristických rysech.

Zveme vás také na výlet do nočního Teide, kde můžete pozorovat západ slunce, pozorovat hvězdy a zkoumat souhvězdí pomocí výkonných dalekohledů. V parku se nachází lanovka, kterou můžete vystoupat na vesmírnou stanici a kochat se výhledem a sopečnou krajinou.

Obce, které musíte na Tenerife navštívit: Masca, Vilaflor a Garachico

Autobusové výlety z Playa Paraiso

Zde vám představujeme vesnice, které byste měli navštívit v rámci autobusových výletů na Teide. Nejprve bychom vám rádi pověděli o vesnici Masca, která je známá svou krásou a klidem. Pojďte se projít jejími tradičními uličkami s malými obchůdky pro vaše pohodlí. Jednou z nejzajímavějších turistických atrakcí tohoto městečka je Barranco de Masca, bod na útesech se stezkami, které vedou k pobřeží. Najdete zde oblíbené trasy pro pěší turisty a odměnu na konci stezky, koupání v zálivu Masca. Jedná se o další z nejatraktivnějších míst v Masce, krásnou pláž na úpatí rokle, na kterou se dostanete pouze pěšími túrami nebo výlety lodí po Tenerife.

Další z vesniček v blízkosti Teide je Vilaflor, krásné městečko ležící v nejvyšší části ostrova, odkud se vám naskytne privilegovaný výhled na Tenerife. Na druhé straně tu máme Garachico, další městečko na severu Tenerife, které čeká na to, až vám poví o své historii a ukáže vám svou tradiční architekturu. Garachico se nachází v listnatém údolí a má vyhlídku, ze které můžete vidět celé město a skálu Garachico v moři, v blízkosti pobřeží. Přijďte si prohlédnout jeho náměstí, kláštery a tradiční stavby.

Navštivte autentická města a přírodní scenérie Tenerife

S našimi autobusovými zájezdy na Tenerife do kouzelných vesniček poznáte ikonická města ostrova. Nejprve bychom vám rádi pověděli o Santa Cruz de Tenerife, hlavním městě ostrova. Jedná se o rozvíjející se město s významným turistickým ruchem. Projděte se jeho ulicemi a vyfotografujte si tradiční architekturu vedle moderní městské zástavby.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

Pak byste měli navštívit La Lagunu, město proslulé svou svěžestí a mladým duchem. Je zde patrný rozvoj a pokrok, a to do té míry, že se jedná o referenční město pro rozvoj dalších lokalit. Nachází se zde univerzita La Laguna, která je zase první univerzitou Kanárských ostrovů.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Po návštěvě těchto krásných měst vás vezmeme do Parque rural de Anaga, abyste se nadýchali čerstvého vzduchu a obnovili svého ducha. Tento park se nachází na starobylém masivu plném lesů a věčných mlh. Abyste se tam dostali, musíte projít klikatými cestami a krásnou krajinou, která vám pomůže zapomenout na ruch města. Vesnice v parku žijí v souladu s přírodou. Jednou z těchto vesnic je Taganana, do které vás zavedeme s našimi autobusovými zájezdy v Playa Paraíso. Architektura Taganany je v souladu s venkovskou podstatou parku.

Autobusový zájezd na Tenerife a jeho kouzelné vesnice

Na bananapalmbay.com je nám ctí vzít vás na cestu za poznáním Tenerife, jeho historie, kultury, gastronomie a architektury. V této části vám povíme o našem autobusovém zájezdu v Playa Paraiso, který vás zavede do La Candelaria, La Orotava, Icod de los Vinos, Garachico, Los Gigantes a na vrcholky Erjosu. Nezapomeňte, že na konci textu najdete seznam autobusových výletů, které si můžete rezervovat.

Playa los gigantes tenerife

Prvním městem, o kterém vám chceme povědět, je La Candelaria, krásné město s velkým množstvím duchovna. Je to místo, kde byl nalezen obraz panny La Candelaria, a proto zde byl postaven její kostel. Panna z La Candelaria je patronkou Kanárských ostrovů a je známá také jako „La Morenita“.

Dalším městem, které byste neměli vynechat, je La Orotava. Jedná se o krásné město na svazích hory Teide na severu Tenerife. V jeho ulicích najdete historické budovy, muzea, kostely a zahrady. V La Orotavě najdete mnoho restaurací, které nabízejí pokrmy s nejlepší kanárskou gastronomií.

V Icod de Los Vinos si užijete kulturu a historii. Je to město proslulé svými autentickými chutěmi. V této vesnici najdete nejstarší exemplář dračího stromu na světě, známý jako „Drago Milenario“. Přijďte ho navštívit a přijmout jeho požehnání.La Orotava - Tenerife (6).min

Nyní si povíme něco o přírodním dědictví Tenerife. Na prvním místě zmíníme Acantilado de los GigantesJedná se o ústřední atrakci západního pobřeží Tenerife. Obrovské útesy vytvářejí pohádkovou krajinu a ekosystémy bohaté na biologickou rozmanitost. Mořské prostředí útesů ukrývá život v neobyčejné míře. Kromě toho pohání intenzivní turistický ruch. Do této oblasti připlouvá mnoho lodí s lidmi, kteří se rádi procházejí podél útesů, pozorují kytovce a koupou se v zátoce Masca nebo v jiných zátokách podél pobřeží. Můžete si také pronajmout naše lodní výlety v Playa Paraíso a projít se podél moře a poznat Tenerife z jiné perspektivy.

Nakonec vás zavedeme do Erjos, městečka plného kouzel a přírodní energie. Zde, mezi údolími a horami, budete moci rozjímat nad Tenerife a Teide.

Bus rides to taste wines of Tenerife

Jedná se o další exkurzi, kterou máme na našich webových stránkách. Vezmeme vás na objevování plantáží na Tenerife. Součástí exkurze je návštěva vinařství, kde se seznámíte s procesem výroby vína. Samozřejmě budete moci vína ochutnat a potěšit své chuťové buňky jejich chutí. Součástí zájezdu je také kanárský oběd.

Exkurze v Playa Paraiso za poznáním La Gomery

VIP Exkurze La Gomera (14)

Máme pro vás další autobusové exkurze v Playa Paraíso, při kterých poznáte ostrov La Gomera. Vezmeme vás na návštěvu jeho vesnic, kultury a historie. Objednejte si výlet na La Gomeru sdíleným způsobem nebo VIP variantu s prvotřídními službami.

Kontakt a rezervace

Tímto končíme náš článek o autobusových zájezdech do Playa Paraiso, který vám pomůže vybrat si zájezd, který potřebujete. Nezapomeňte, že Tenerife je velmi oblíbenou destinací, a proto byste si měli udělat rezervaci předem. Napište nám na WhatsApp a vyberte si typ sdíleného nebo soukromého autobusového výletu. Zveme vás k poznávání Tenerife, přijeďte s rodinou a přáteli. Vychutnejte si jeho lesy a krásu historických památek.

Autobusové výlety na Playa Paraiso

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Související články:

Pláže v Playa Paraiso