První publikace: 17 března, 2024 |

Safari na čtyřkolkách na Playa Paraiso
Safari na čtyřkolkách z Playa Paraiso

Nabízíme vám možnost užít si neuvěřitelné čtyřkolkové safari z Playa Paraíso. Prozkoumejte Tenerife na jeho kouzelných trasách a stezkách. Při jízdě na čtyřkolkách pocítíte na tváři osvěžující vánek od Atlantiku. Harmonie tenerifské krajiny a krása výhledů činí z Tenerife oblíbenou destinaci milovníků dobrodružství.

Prostřednictvím tohoto textu se s vámi podělíme o vše, co potřebujete vědět o safari na čtyřkolkách z Playa Paraíso. Necháváme vám k dispozici náš WhatsApp, abyste nám mohli napsat, pokud máte nějaké dotazy nebo chcete provést rezervaci, jsme vám k dispozici.

Safari na čtyřkolkách z Playa Paraiso

Quad Safari Tenerife16.min

Playa Paraiso je velmi významné turistické centrum na Tenerife. Vyznačuje se vynikajícím klimatem s dostatkem slunce po celý rok. Je ideálním místem pro strávení skvělého dne na pláži a koupání v křišťálově čistých vodách Atlantiku. Zábava však neprobíhá jen na plážích, Playa Paraiso nabízí také možnost zažít intenzivní emoce a pobavit se pod širým nebem.

Jízda na čtyřkolkách je dynamický a zábavný způsob, jak si užít přírodu. Podělte se o tento nádherný den se svým partnerem nebo přáteli. Připravte se na nezapomenutelné dobrodružství na Tenerife.

Zábava na 4 kolech

Quad Safari Tenerife15.min

Čtyřkolky jsou terénní vozidla připravená překonávat velké překážky v přírodě. Dáme vám možnost projet se po lesních cestách, které prověří vaše řidičské schopnosti. Projedete nerovným terénem, kde musíte se čtyřkolkou velmi dobře manévrovat, abyste se udrželi v jízdě. Objevte vulkanickou geografii Tenerife, pro kterou jsou charakteristické skály, svahy a útesy.

Jednou z nejdůležitějších atrakcí Tenerife je jeho okouzlující krajina. Když si objednáte naše výlety na čtyřkolkách, můžete jezdit podél pobřeží Tenerife a obdivovat jeho krásy a impozantní moře. S našimi výlety na čtyřkolkách můžete navštívit Playa de las Americas, La Escalona, Arona a Vilaflor. Každé z těchto míst má své jedinečné kouzlo a je turisticky i dobrodružně zajímavé.

Máme pro vás připravené výlety na čtyřkolkách, které vás zavedou do Národního parku Teide, odkud se můžete vydat po zajímavých a strmých stezkách. Krajina Teide je nádherná a hodná fotografování. Dostaňte se do kontaktu s přírodou a obdivujte krásu flóry a fauny parku.

Pomoc a rezervace

Squad Quad Safari Tenerife South (11)

V ceně je zahrnuta doprava do místa ubytování na Playa Paraíso. Záleží nám na pohodlí našich klientů, proto garantujeme vyzvednutí a doručení do nejdůležitějších oblastí Tenerife South. Napište nám nyní a ověřte si dostupnost dopravy k vašemu ubytování. Ačkoli se čtyřkolky snadno řídí, k jejich řízení musíte být starší 18 let a předložit platný řidičský průkaz.

Některé z našich safari na čtyřkolkách z Playa Paraiso zahrnují zastávku na oběd ve vyhlášené restauraci na Tenerife. Potěšte své chuťové buňky některou z nejlepších kanárských chutí ve Španělsku. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste mohli zachytit krásy tenerifské krajiny. Na konci textu vám zanecháme seznam aktivit, abyste se mohli dostat k podrobnostem o každé z nich. Pokud si budete chtít některou z nich rezervovat, napište nám na WhatsApp a my vám rádi pomůžeme. Doufáme, že se vám pobyt na ostrově tisíce možností bude líbit.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: