První publikace: 25 března, 2024 |

Pronájem lodí na Playa Paraiso
Pronájem lodí bez kapitána na Playa Paraiso
Půjčování lodí bez lodního průkazu na Playa Paraiso
Půjčovna lodí na Playa Paraiso
Půjčovny lodí poblíž Playa Paraiso Tenerife

Tentokrát bychom vás rádi informovali o možnostech pronájmu lodí v okolí Playa Paraiso. Přečtěte si, jaké typy lodí máme k dispozici a jaké aktivity si můžete během výletu užít. Napište nám na WhatsApp právě teď, abychom vám mohli provést rezervaci a dát vám několik doporučení. Přizpůsobíme se vašemu vkusu a potřebám. Je nám ctí být vaší důvěryhodnou společností pro rezervaci vašich příštích výletů po moři Tenerife.

Mariny u Playa Paraiso

Puerto Colon, hlavní přístav na Costa Adeje, kam se můžete vydat na výlet lodí

V této části vám přinášíme stručný přehled přístavů, které se nacházejí v blízkosti Playa Paraíso a do kterých se dostanete taxíkem během několika minut.

Nejprve tu máme Puerto Colón, odkud odjíždí většina aktivit, které jsou na našich webových stránkách k pronájmu lodí poblíž Playa Paraíso k dispozici. Dále tu máme Puerto de las Galletas, vzdálené 23 minut jízdy, s různými vodními aktivitami a mnoha možnostmi pronájmu lodí. Puerto de los Gigantes nabízí nádherný výhled na útesy Los Gigantes a různé možnosti pozorování kytovců v jejich přirozeném prostředí.

Půjčovny lodí poblíž Playa Paraiso Tenerife

Navštívit byste měli také přístav Los Cristianos, jeden z nejdůležitějších přístavů na Tenerife s mnoha možnostmi plavby v zátoce. Od Playa Paraíso je vzdálen pouhých 16 minut jízdy. A konečně tu máme Puerto Santiago, vzdálené 25 minut od města, odkud si můžete prohlédnout útesy, obdivovat krásné výhledy na pobřeží a pronajmout si lodě k odpočinku v moři.

Co můžete dělat s půjčovnou lodí v okolí Playa Paraíso

mallorca boat charter luxury (1)22

Užijte si s rodinou a přáteli jedinečný a nezapomenutelný zážitek na palubě pohodlných lodí s přátelskou atmosférou. Podělte se o osvěžující nápoje, pociťte vítr na tváři a opalte si kůži pod ostrým tenerifským sluncem.

Ti, kteří hledají relaxaci a klid, obvykle odpočívají ve stinných částech lodi, aby mohli obdivovat nádheru Atlantiku a nechat moře, aby vás zbavilo starostí. Podrobnosti o různých aktivitách naleznete v průvodci aktivitami na konci textu. Napište nám na WhatsApp, abychom vám objasnili vaše pochybnosti a provedli rezervaci.

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Během našich výletů lodí budete moci pozorovat delfíny a velryby v jejich přirozeném prostředí. Pořiďte si krásné fotografie těchto přátelských zvířat, která plavou v blízkosti lodi. Po pozorování velryb loď zamíří do zátoky, kde se cestující mohou osvěžit koupáním ve vodách Atlantiku. Nasaďte si šnorchlovací masku a prozkoumejte mořské dno Tenerife a jeho tajemství.

Pronájem lodi se skipperem

Pampano Luxury Yacht Astondoa 40 Tenerife Boat Charter

Pronájmem soukromé lodi s kapitánem získáte možnost užívat si moře exkluzivním způsobem. Je to skvělá možnost, jak se podělit se svými blízkými bez přítomnosti cizích lidí na palubě.

Pro pronájem lodi a plavbu po zálivu platí jakýkoli důvod. Mnoho našich klientů si často pronajímá loď poblíž Playa Paraiso na oslavu narozenin, výročí svatby, rozlučky se svobodou a dalších významných událostí. Vezměte svého partnera na romantickou dovolenou na moři. Náš kapitán se postará o to, abyste měli vše pod kontrolou a abyste si tuto aktivitu užili naplno.

azimut 60 tenerife luxury motor yacht charter (1)

Pro pronájem jachet s kapitánem nabízíme luxusní jachty pro náročné. Nabízíme také pohodlné plachetnice, prostorné katamarány a rybářské lodě pro plavbu po moři Tenerife.

Pronájem jachet bez kapitána

tenerife-plachetnice-čarter-bílé-tenerife (5)

Pokud máte řidičský průkaz, můžete si pronajmout loď bez kapitána, abyste mohli vést plavbu. Určete si trasu, kterou se budete řídit, a plujte s volností ryb v moři. Protože jízdu vedete vy, máte možnost si vybrat, kam poplujete a jak dlouho se zdržíte na každé zastávce.

Chcete-li si pronajmout loď bez kapitána, musíte být starší 18 let a předložit řidičský průkaz. Před vyplutím musíte také zaplatit zálohu, která vám bude vrácena po návratu z plavby.

Půjčení lodi bez řidičského průkazu

CAPELLI TEMPEST-770 - Půjčovna lodí na Mallorce s řidičským průkazem bez kapitána (2).min

Pokud nemáte lodní průkaz, můžete řídit jeden z našich malých člunů až pro sedm osob. Vezměte své přátele na jiný druh dne na moři a ukažte jim své dovednosti při řízení člunu.

Některé z lodí, které jsou k dispozici na našich webových stránkách, jsou k dispozici pro sdílený i soukromý pronájem. Chcete-li si ujasnit své pochybnosti, napište nám na WhatsApp a my vám rádi pomůžeme.

Pronájem člunu poblíž Playa Paraiso je snadný prostřednictvím našich webových stránek. Víme, že výběr správného člunu může být složitý úkol, ale můžeme vám pomoci tím, že vám poskytneme několik návrhů. Měli byste zvážit cenu aktivity, typ lodi, její kapacitu, dobu trvání a nabízené služby. Napište nám právě teď na náš WhatsApp a najděte si tu nejlepší aktivitu pro vás. Můžete také vyplnit kontaktní formulář připojený ke každé aktivitě na konci textu. Doufáme, že si pobyt v Playa Paraiso užijete a poznáte divy moře na palubě našich nádherných lodí na Tenerife.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: