Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Vaalade vaatamine aastal Tenerife põhjaosa
Delfiinide ja vaalade vaatlemine Tenerife põhjaosas

Ära jäta kasutamata võimalust broneerida vaala- ja delfiinivaatlust Tenerife põhjaosas. Kui olete looduse ja mereelukaaslaste armastaja, siis tunnete end siin väga õnnelikuna. Ettevõttena oleme spetsialiseerunud paatide rentimisele, et kruiisida lahes ja kogeda intensiivseid emotsioone merel. Kujutage ette, milliseid tundeid äratavad majesteetlikud vaalad ja mängulised delfiinid, kui nad paadi lähedal ujuvad. Võtke oma lapsed kaasa, et nautida seiklust, sest just neil on vaalaliste juures kõige lõbusam.

Meil on mitmesuguseid paate, millega lahel kruiisida, valige avarate katamaraanide, luksusjahtide, romantiliste purjelaevade ja palju muu vahel. Otsustage kohe ja broneerige oma vaala- ja delfiinivaatamise kogemus Bananapalmbay.com-i kaudu. Lugege edasi, et saada rohkem teavet meie valaste vaatlemise võimaluste kohta Tenerife põhjaosas, see saab olema unustamatu kogemus teile ja teie sõpradele.

Valade ja delfiinide vaatlemine Tenerife põhjaosas

Meil on teie jaoks jagatud laevareisid vaalaliste vaatamiseks ja privaatne paadirent, mida saate jagada oma valitud külaliste rühmaga. Vastavalt valitud tegevuse kestusele saate nautida erinevaid teenuseid. Meil on pardal toitlustusteenus, värskendavad joogid, meeldiv muusika ja suurepärane atmosfäär. Pärast vaatlust ankurdab paat ilusas lahes, et saaksite laskuda ja jahutada end Atlandi ookeani kristallselges vees. Kasutage võimalust ujuda ja snorgeldada.

Royal Delfin Tenerife katamaraanituur koos transpordiga (7)

Teksti lõpus jätame üksikasjaliku nimekirja tegevustest, et näha vaala ja delfiine Tenerife põhjaosas, sisenege, et teada nende omadusi ja teha oma broneering. Täitke iga tegevuse broneerimiseks lisatud kontaktvorm. Võite ka kirjutada meile otse WhatsApp broneerida või selgitada oma kahtlusi. Meil on rõõm teid teenindada ja pakkuda teile meelelahutuslikke tegevusi Tenerife North.

Tüüpi vaalalisi, mida võite Tenerifel näha

Tenerife ja naabersaare La Gomera vahelistes vetes elab suur hulk erinevaid mereloomaliike. Mõned loomad elavad piirkonnas pidevalt, teisi aga võib näha ainult teatud aegadel aastas. Tenerife on osa paljude vaalaliste rändeteest, nii et me võime neid näha nende läbisõidu ajal läbi lahe.

Liigid, mis elavad selles Atlandi ookeani piirkonnas aastaringselt, on pudelidelfiinid ja lootsidelfiinid. Teised liigid, kes esinevad siin vaid aeg-ajalt: Spermavaal, karedatähniline delfiin, Atlandi täpiline delfiin. Te võite teatud aastaaegadel näha ka harilikke delfiine ja valedelfiine. Palju õnne korral näeme ühel ekskursioonil kõige rohkem erinevaid liike.

Vaalade vaatlus Tenerife Northil on ohutu nii loomade kui ka nende elukeskkonna jaoks. Ärge unustage võtta kaasa kaamera, et teha hämmastavaid pilte ja jäädvustada lõbusat ujumist, kui vaalad mängivad paadi lähedal. Palume klientidel mitte visata merre esemeid ega teha valju häält, et mitte hirmutada vaalasid.

Abi ja broneerimine

Valige nüüd üks meie vaala- ja delfiinivaatamise tegevustest Tenerife põhjaosas. Pea meeles, et me tegeleme iga päev väga paljude broneeringutega, nii et sa peaksid meile eelnevalt WhatsAppi kaudu kirjutama, et veenduda vabade kohtade leidmises. Tenerife on imeline saar, kus on olemas kõik, mida vajate, et olla õnnelik, nautige seiklust Atlandi ookeani kristallselge vees!

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: