Pierwsza publikacja: 25 marca, 2024 |

Jet Ski w Teneryfa Południowa
Karty połowowe w Teneryfa Południowa
Wycieczki autobusowe w Teneryfa Południowa
Wycieczki katamaranem w Teneryfa Południowa
Wycieczki po wyspach w Teneryfa Południowa
Wycieczki statkiem w Teneryfa Południowa
Wycieczki wędkarskie w Teneryfa Południowa
Wynajem motorówek w Teneryfa Południowa
Wycieczki z Teneryfy Południowej

Jeśli jesteś na Teneryfie Południowej i chcesz zobaczyć resztę wyspy, czytaj dalej. Przedstawiamy przewodnik po tym, co warto zobaczyć na Teneryfie i wycieczki z Teneryfy Południowej, dzięki którym możesz zwiedzić wyspę i poznać jej kulturę i historię. Wejdź na pokład naszych luksusowych autobusów, aby zwiedzić wyspę i odkryć jej tajemnice. Jeśli chcesz zorganizować prywatną wycieczkę, skontaktuj się z nami przez WhatsApp, dostosujemy się do Twoich preferencji i potrzeb grupy. Dla nas to przyjemność być Twoim przewodnikiem, aby poznać wyspę i zapewnić Ci pierwszorzędne wrażenia.

Zalety wycieczek z Teneryfy Południowej

Jeśli chcesz poznać resztę wyspy, proponujemy wycieczki z Teneryfy Południowej, dzięki którym możesz:

  • Poznać historię i kulturę Teneryfy od profesjonalnych przewodników, którzy są pasjonatami swojej pracy.
  • Odkrywać piękne krajobrazy Teneryfy, spacerować po górach, charakterystycznych wioskach, lasach, wybrzeżach i kultowych miastach.
  • Podziwiaj starożytne budynki Teneryfy obok nowoczesnych budynków i atrakcyjnych luksusowych hoteli.
  • Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych miejsc do użytku prywatnego, do których nie mógłbyś wejść na własną rękę
  • Zaangażuj się w określone działania, takie jak degustacja wina, degustacja gastronomiczna, obserwacja dzikiej przyrody i inne.
  • Zoptymalizuj swój czas na wyspie, ponieważ wycieczki z przewodnikiem są zaprojektowane tak, aby poznać wiele miejsc w jak najkrótszym czasie.

Oferujemy transport z miejsca, w którym przebywasz na Teneryfie Południowej, musisz tylko poinformować nas o miejscu, aby ocenić dostępność transferu.

Interesujące miejsca na Teneryfie, które musisz odwiedzić

Teraz, gdy już wiesz, dlaczego powinieneś poznać Teneryfę dzięki naszym wycieczkom z przewodnikiem, chcemy opowiedzieć Ci o jej najważniejszych atrakcjach:

Park Narodowy Teide

Prywatna wycieczka na Teide (7)

Odkryj urzekający wulkaniczny krajobraz z wielkim wulkanem, którego szczyt znajduje się ponad 3700 metrów nad poziomem morza. Mowa o Teide, najwyższym wulkanie w Hiszpanii. Dzięki naszym wycieczkom z Teneryfy Południowej możesz wspiąć się na jego szczyt i zobaczyć wyspę u swoich stóp. Jeśli niebo będzie czyste, będziesz mógł również zobaczyć sąsiednie wyspy. Zarezerwuj naszą wycieczkę na Teide, aby poświęcić jeden dzień wyłącznie na spacer po jej wąwozach i podziwianie piękna jej flory i fauny.

Vilaflor

Spacer po urzekającym księżycowym krajobrazie. Jest to krajobraz pochodzenia wulkanicznego skąpany w białej glinie, która nadaje mu wyjątkowy, nie z tego świata wygląd. Jest to idealne miejsce do robienia surrealistycznych zdjęć, aby oprawić je w ramkę i pochwalić się wakacjami.

Garachico

Garachico (5) Church.min

Atrakcyjne, przesiąknięte historią miasteczko na Teneryfie z nabrzeżem, które niegdyś było najważniejszym na wyspie. Zachowały się w nim zabytkowe budynki, które warto odwiedzić i sfotografować.

Masca

Wioska Masca - Pueblo de Masca - Teneryfa (5)

Jest to słynna wioska na Teneryfie położona w parku wiejskim Teno. Znajduje się na nieustraszonych górach i zaczarowanych dolinach, które kończą się gigantycznymi klifami z widokiem na morze. Architektura wioski zachowuje tradycyjną esencję z białymi domami z pomarańczowymi dachami. Z wioski rozpoczynają się spektakularne szlaki turystyczne.

Zarezerwuj nasze wycieczki z Teneryfy Południowej, aby odwiedzić Teide, Vilaflor, Garachico i Masca. Napisz do nas na WhatsApp, a chętnie Ci pomożemy.

Góry Anaga

Anaga Teneryfa

Odkryj naturalne piękno Parku Wiejskiego Anaga i jego bogatą bioróżnorodność. Składa się on z rozległych lasów w górach, które kończą się pięknymi wybrzeżami pełnymi skał. Oferuje również wiele możliwości uprawiania turystyki pieszej.

Taganana

Taganana to ładna wioska w parku wiejskim Anaga o głęboko zakorzenionej tożsamości. Była niegdyś zamieszkana przez Guanczów, co nadaje jej większą wartość kulturową i czyni ją uroczym miejscem dla miłośników przyrody.

Santa Cruz de Tenerife

santa cruz de tenerife shopping transport from south of tenerife (1)

Zrób piękne zdjęcia miasta, w którym starożytne budynki współistnieją z nowoczesnymi konstrukcjami. Zobacz Plaza de España i duże audytorium miejskie.

Mamy wycieczki, dzięki którym możesz poznać Santa Cruz de Tenerife, góry Anaga i wioskę Taganana. Napisz do nas teraz, aby dokonać rezerwacji.

Wycieczki quadami przez krajobrazy Teneryfy

Squad Quad Safari Teneryfa Południe (11)

Quady to fantastyczne pojazdy do zwiedzania leśnych terenów i spędzania czasu swojego życia. Oferujemy wycieczki drogowe i leśne szlaki, aby odkryć dziką stronę Teneryfy. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z poniższą listą, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdej aktywności.

Wszystkie wycieczki z Teneryfy Południowej są dostępne do prywatnego wynajęcia. Napisz do nas na WhatsApp, aby wskazać swoją prośbę i określić trasę. Poznaj najbardziej atrakcyjne miejsca na wyspie z doświadczonymi przewodnikami. Jeśli chcesz odwiedzić inne części wyspy, po prostu daj nam znać, a my dostosujemy się do Twoich wymagań.

Co mówią nasi klienci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Powiązane artykuły: