Apsipirkimas Tenerifėje: Tenerifė: galutinis vadovas

Apsipirkimas Tenerifėje: Tenerifė: galutinis vadovas

Apsipirkimas Tenerifėje yra gana įvairus. Čia rasite didelių prekybos centrų ir vietinių turgų, garsių tarptautinių ir ispaniškų prekių ženklų, suvenyrų ir dar daugiau.

Pietinėje Tenerifės dalyje daugiausia apsipirkinėjama Las Amerikoje, Los Kristianose ir Kosta Adechėje.

Šiaurinėje salos dalyje apsipirkti verta apsilankyti Santa Kruze, La Lagūnoje, Puerto de la Kruze ir La Orotavoje.

Mūsų vadove surinkome visą informaciją, kurios gali prireikti, jei į savo atostogų Tenerifėje planus įtraukėte apsipirkimą.

Apsipirkimas pietinėje Tenerifės dalyje

 

Geriausios apsipirkimo vietos Tenerifės pietuose yra garsiausiuose turistiniuose rajonuose:

 • Los Cristianos
 • Las Americas
 • Kosta Adechė

Čia rasite drabužių, parfumerijos, avalynės, aksesuarų ir daug daugiau. Jūsų patogumui suskirstėme apsipirkimo vietas pagal rajonus, kad būtų lengviau planuoti apsipirkimo dieną.

Apsipirkimas Los Cristianos

Los Kristianosas – tai labiausiai vietinė vieta iš visų turistinių pietinių Tenerifės dalių. Taigi, be apsipirkinėjimo, tai labai maloni vieta pasivaikščioti, apsilankyti vietiniuose restoranuose ir parduotuvėse.

 

Dauguma Los Cristianos parduotuvių yra sutelktos Suecia alėjoje ir keliose gatvėse, kurios prasideda nuo bažnyčios ir tęsiasi iki paplūdimio.

Čia rasite Lacoste parduotuvę, keletą batų parduotuvių, Stradivarius ir keletą nedidelių vietinių parduotuvių. Jei domitės ekologiškais maisto produktais ir kosmetika, apsilankykite specialioje ekologiškoje parduotuvėje (herbolario).

Didžiausią rasite taip pat Suecia prospekte. Taip pat rekomenduojame apsilankyti vaisių parduotuvėse (fruteria) ir nusipirkti šviežių vaisių pigiau ir skaniau nei prekybos centruose.

Santjago VI prekybos centras

Didelių prekių ženklų parduotuvių ieškokite naujajame Santjago VI komerciniame centre, esančiame tarp Los Cristianos ir Las Vistas.

Čia rasite keletą visame pasaulyje žinomų prekių ženklų, pvz:

H&M

Iš pradžių kilęs iš Švedijos, dabar jis garsus visame pasaulyje. Čia siūlomi drabužiai, avalynė ir aksesuarai vyrams, moterims ir vaikams.

Desigual

Jei mėgstate išsiskirti iš masės ir būti neįprasti, apsilankykite šioje parduotuvėje. Šio ispaniško prekės ženklo filosofija – pozityvumas, tolerancija, naujovės ir kompromisai. Vadovaudamasi savo filosofija, „Desigual” siūlo ryškias spalvas, netikėtus derinius ir neįprastą dizainą.

Pepe Jeans

Gerai žinomas madingas britų prekės ženklas, garsėjantis džinsiniais ir laisvalaikio drabužiais.

Geox

Čia rasite itališkos avalynės, gaminamos iš kvėpuojančių medžiagų, todėl ji labai patogi.

Anna Rachele

Garsus prekės ženklas iš Italijos. Ieškokite labai kokybiškų ir elegantiškų moteriškų drabužių.

Baltman

Šioje parduotuvėje siūlomi vyriški drabužiai biurui ir įvairiems dalykiniams bei oficialiems renginiams. Čia rasite geros kokybės vyriškų kostiumų, kelnių ir švarkų.

Monton

Apsilankykite šioje parduotuvėje, kurioje rasite laisvalaikio ir madingų drabužių tiek vyrams, tiek moterims.

Vero Moda

Prekės ženklas iš Danijos, kurio specializacija – drabužiai ir aksesuarai.

Loriblu

Apsilankykite šioje parduotuvėje ir ieškokite itališkų dizainerių batų.

Tenerife Pearl

Taip pat nepamirškite apsilankyti Tenerifės Pearl parduotuvėje, kuri yra šiek tiek mažesnė už pagrindinę Armeñime esančią parduotuvę, tačiau daug lengviau įsikūrusi. Jei vis dar buvote įsitikinę, kad papuošalai iš perlų negali turėti didelės įvairovės, būsite nustebinti modelių gausa ir skirtingu dizainu. Kainos taip pat labai skiriasi – nuo 20 iki 16 000 eurų.

Apsipirkimas Las Amerikoje

Las Americas, ko gero, yra geriausia vieta apsipirkti visoje pietinėje Tenerifės dalyje. Čia rasite didžiulį prekių ženklų ir parduotuvių pasirinkimą.

Iš visų vietų galėtume išskirti dvi pagrindines apsipirkimo zonas: Las Americas Avenida de Las Americas ir Siam Mall.

Avenida de Las Americas prekybos gatvė taip pat žinoma kaip Auksinė mylia. Tai ilga gatvė, kurioje gausu prekybos centrų, barų ir restoranų, įskaitant neseniai atidarytą „The Hard Rock Cafe”.

Čia taip pat yra garsioji koncertų salė Piramide de Arona ir didelis fontanas, kuriame vakarais vyksta muzikiniai ir šviesų šou.

Ši garsioji Playa de Las Americas prekybos zona prasideda nuo Vista Sur komercinio centro ir baigiasi Parque Santiago IV prekybos centru. Pagrindinės apsipirkimo vietos šiame rajone yra šios:

Vista Sur prekybos centras

Nors Vista Sur vadinamas prekybos centru, jį daugiausia sudaro nedidelės parduotuvėlės su suvenyrais ir maudymosi reikmenimis. Tačiau 2 vietas ten tikrai verta aplankyti.

Fondas Grube

Šios žalios spalvos parduotuvės su linksmu geltonu drambliuku prie įėjimo sunku nepastebėti. Šioje parduotuvėje už geras kainas siūlomas geras kosmetikos ir kvepalų, stikliukų, papuošalų, batų ir rankinių pasirinkimas.

Jei norite įsigyti natūralios Aloe Vera kosmetikos, užsukite ten pat. Rasite gerą prekių ženklų ir produktų pasirinkimą.

Kalbant apie avalynę, rankines ir aksesuarus, „Fund Grube” galite įsigyti „Armani Jeans”, „Tommy Hilfiger”, „Pepe Jeans”, „Geox”, „Tous”, „Pandora” ir „Guess”, taip pat kai kurių mažiau žinomų, bet taip pat kokybiškų ispaniškų prekių ženklų gaminių.

Be vis tiek priimtinų kainų, „Fund Grube” gana dažnai rengia įvairias akcijas, todėl gerą nuolaidą galite gauti ne tik oficialių išpardavimų metu.

Esprit

Šis prekės ženklas žinomas visame pasaulyje, todėl apie jį daug rašyti nereikia. Išbandykite jį, jei mėgstate kokybę ir laisvalaikio stilių.

Prekybos centras „Oasis

Zara

Beveik neįmanoma, kad kas nors nežinotų šio prekės ženklo, bet tam atvejui pasakysime, kad jis siūlo didelį drabužių, avalynės, rankinių ir aksesuarų pasirinkimą visiems įmanomiems atvejams ir renginiams: laisvalaikiui, miestui, klasikai, verslui, vakarėliui ir t. t. „Zara” kuria kolekcijas moterims, vyrams ir vaikams.

Yamamay

Šis italų prekės ženklas gamina labai gražius maudymosi drabužius ir apatinį trikotažą, todėl nepraleiskite jo pro akis.

Springfield

Dar vienas garsus ispanų prekės ženklas. Dažniausiai jie kuria laisvalaikio drabužius vyrams ir moterims. Kainos labai priimtinos net ir be išpardavimų.

Women’s Secret

Ši parduotuvė pirmiausia sudomins moteris. Joje rasite gerą apatinio trikotažo, maudymosi drabužių ir drabužių namams pasirinkimą.

Desigual

Apie šį prekės ženklą jau rašėme, todėl peržiūrėkite jį aukščiau.

Kheil’s

Kaip didelė dovana visiems šio garsaus kosmetikos prekės ženklo gerbėjams, prekybos centre „Oasis” buvo atidaryta oficiali jų parduotuvė. Jei vis dar nežinote apie „Kheil’s”, tai kosmetikos prekės ženklas, kuris buvo sukurtas kaip vaistinė 1851 metais. Jame parduodama aukštos kokybės kosmetika su natūraliais ingredientais. Beje, daugelis praeities ir dabarties įžymybių yra šio prekės ženklo gerbėjai.

7 camicie

Šis itališkas prekės ženklas padės jums praskaidrinti pilkas verslo dienas. Didelė vyriškų ir moteriškų marškinėlių, skirtų biurui ir gyvenimui, įvairovė sukurs stilingą ir elegantišką išvaizdą. Pažvelkite į juos.

Prekybos centras Americas Plaza

Šis prekybos centras prasideda iškart po „Oasis”. Jame rasite keletą kosmetikos parduotuvių ir juvelyrinių dirbinių parduotuvių, kuriose galėsite įsigyti tiek išskirtinių dizainerių papuošalų ir laikrodžių, tokių kaip „Bulgari”, „Cartier”, „Chanel”, „Longines”, „Gucci”, tiek dar kelių ekonomiškai garsių prekių ženklų, pavyzdžiui, „Pandora”, „Guess” ir „Swatch”.

Amerikos aikštėje taip pat galite aplankyti:

 • Lacoste parduotuvę, kurioje rasite visame pasaulyje žinomų drabužių su krokodilo logotipu;
 • visame pasaulyje žinomą „Guess” parduotuvę, kurioje rasite garsių džinsinių, laisvalaikio ir dizainerių drabužių, rankinių, batų ir aksesuarų;
 • Nike parduotuvę, kurioje rasite visame pasaulyje žinomų sportinių drabužių ir batų;
 • Timberland – patogūs sportinio ir laisvalaikio stiliaus batai bei drabužiai ir daug kitų parduotuvių.

Safari prekybos centras

Kitas prekybos centras, kurį pamatysite, bus „Safari” prekybos centras. Šiame centre rasite keletą daugiafunkcinių parduotuvių, kuriose prekiaujama prabangiais prekių ženklais, tokiais kaip Marella, Burberry, Escada ir kt.

Taip pat apsilankykite Bimba y Lola parduotuvėje, ispaniško prekės ženklo, gaminančio labai stilingus ir nestandartinius batų, rankinių ir drabužių modelius su patraukliais raštais ir geros kokybės audiniais, parduotuvėje.

Kiti garsūs prekių ženklai, kuriuos čia rasite, yra „Stradivarius”, „Bershka” ir kai kurie kiti.

Parque Santiago III/IV

Kitoje gatvės pusėje įsikūręs Parque Santiago III ir IV prekybos centras. Čia galite įsigyti parfumerijos, suvenyrų ir elektros prekių.

Avenida de Las Americas gatvės gale taip pat rasite parduotuvę „Pool and Bear”, kurioje siūlomi laisvalaikio stiliaus drabužiai jauniems vyrams ir moterims.

Pasukę į dešinę, rasite dar keletą parduotuvių, pavyzdžiui, „Mango” parduotuvę, o kiek toliau – „Hugo Boss” parduotuvę.

Žinoma, nepaminėjome visų parduotuvių ir prekių ženklų, kuriuos galite rasti Auksinės mylios rajone, todėl rekomenduojame tiesiog neskubėti ir aplankyti visas jums patinkančias mažas ir dideles parduotuves, ir esame tikri, kad ten galėsite labai sėkmingai apsipirkti.

Siam prekybos centras

Jei apsipirkinėjimo Auksinės mylios rajone jums nepakako, apsilankykite neseniai atidarytame Siam prekybos centre. Pastatytas tokiu pat rytietišku stiliumi kaip ir Siam Park, jis siūlo gerą prekių ženklų pasirinkimą. Kai kurie iš jų yra tokie patys kaip ir Auksinėje mylioje, pavyzdžiui, „Zara”, „Mango”, „Springfield”, „Pull and Bear”, „Bershka”, „Women’s secret” ir kt. Tačiau kai kurias parduotuves galite rasti tik ten arba Santa Cruz. Jei vykti į Santa Cruz nėra jūsų planuose, rekomenduojame apsilankyti Siam prekybos centre.

Apsilankykite:

Massimo Dutti

Ispanų prekės ženklas, garsėjantis gera kokybe ir klasikiniu dizainu;

Tous

Labai mieli papuošalai su meškiuko logotipu;

Intimissimi ir Calzedonia

Apatinis trikotažas, maudymosi ir paplūdimio drabužiai;

Jei ieškote laisvalaikio ir džinsinių drabužių už labai prieinamą kainą, apsilankykite Lefties parduotuvėje.

Siam prekybos centre taip pat galite apsilankyti viename iš įvairių restoranų ir vaikų pramogų zonoje, todėl čia galite praleisti gerą apsipirkimo dieną su visa šeima.

Plaza del Duque

Šiame didžiuliame prekybos centre daugiausia yra aukščiausios kokybės prekių ženklų parduotuvių:

 • Marc Cain
 • Anna Rachele
 • Armani Jeans
 • Elisabetta Franchi
 • Escada ir keletas kitų.

Taip pat galite apsilankyti kai kuriose daugiabranduolinėse parduotuvėse, pavyzdžiui, „Weekend”, kuriose pristatomi kai kurie garsūs dizainerių prekių ženklai: Burberry, Versace, Baldinini, Max Mara ir kt.

Apsipirkimas šiaurinėje Tenerifės dalyje

Išrankiausiems pirkėjams rekomenduojame apsilankyti šiaurinėje Tenerifės dalyje. Čia rasite didžiulius prekybos centrus ir įvairiausių prekių ženklų bei produktų – nuo drabužių, avalynės ir aksesuarų iki žaislų ir elektronikos, o kai kurių produktų kainos yra priimtinesnės nei pietinėje dalyje.

Apsipirkimas Santa Krus de Tenerifėje

Mūsų apsipirkimo gidą po šiaurinę Tenerifės dalį pradėsime nuo Santa Krus de Tenerifės. Tai Tenerifės sostinė, kurią būtina aplankyti visiems, neabejingiems apsipirkimui.

Pagrindiniai Santa Kruso prekybos centrai sutelkti vienoje zonoje – Tres de Mayo prospekte, todėl juos visus aplankyti bus visiškai įmanoma ir sutaupysite daug laiko.

El Corte Ingles

Populiariausia vieta yra El Corte Ingles. Tikriausiai jau girdėjote šį pavadinimą, nes tai populiarus ispanų prekybos centrų tinklas. Taigi, jei jau lankėtės kituose Ispanijos miestuose, galbūt lankėtės ir šiame didžiuliame prekybos centre.

Jei niekada apie jį negirdėjote, „El Corte Ingles” galite įsigyti visiškai visko: maisto produktų, kosmetikos, rankinių, drabužių ir avalynės vyrams, moterims ir vaikams, žaislų, prekių namams, elektronikos ir dar daugiau.

Kitaip nei kituose prekybos centruose, El Corte Ingles siūlo didelį ispaniškų prekių ženklų, kurių nerasite kitose šalyse, pasirinkimą, todėl galite turėti galimybę nusipirkti ką nors tikrai įdomaus. Čia pristatoma tiek daug prekių ženklų, kad apie juos rašyti būtų per ilgai, be to, daugelį jų gerai žinote arba apie juos jau rašėme pirmiau:

 • Armani
 • Calvin Klein
 • Desigual
 • Furla
 • Geox
 • Guess
 • Hugo Boss
 • Karen Millen
 • Lacoste
 • Ralph Lauren
 • Levi’s
 • Nike
 • New Balance
 • Pandora
 • Reebok
 • Tommy Hilfiger

Tačiau norėtume atkreipti dėmesį į kai kuriuos prekių ženklus, kurie dažniausiai pristatomi Ispanijoje arba tiesiog yra verti dėmesio.

Adolfo Domínguez

Adolfo Domínguezas tikriausiai yra vienas garsiausių ir labiausiai vertinamų ispanų dizainerių. Adolfo Domínguez kostiumais buvo aprengti populiarių televizijos serialų „Miami Vice” pagrindiniai herojai ir pagrindinės Ispanijos oro linijų bendrovės „Iberia” darbuotojai. Visos šio prekės ženklo kolekcijos įkvėptos laisvės, kūrybiškumo ir kartu pasižymi elegantišku dizainu bei aukšta kokybe.

Puruficación García

Puruficación García – dar vienas garsus ispanų dizaineris, labai žavingo ir stilingo prekės ženklo įkūrėjas. Pirmiausia jis garsėja rankinėmis. Jų įvairovė tokia didelė, kad beveik neįmanoma, jog nerastumėte sau tinkamos.

Taip pat Puruficación García kuria drabužius vyrams ir moterims, batus ir aksesuarus. Viskas labai kokybiška ir elegantiška.

Carolina Herrera

Tai nėra ispaniškas prekės ženklas, tačiau jis mėgstamas tiek Ispanijoje, tiek visame pasaulyje. Daugelis įžymybių renkasi Carolina Herrera drabužius svarbiausiems renginiams.

Peržiūrėkite jį, jei mėgstate prabangius ir elegantiškus gaminius.

Tres de Mayo

Priešais Corte Ingles rasite dar vieną prekybos centrą – Tres de Mayo.

Jei El Corte Ingles prekybos centre apžiūrėjote Puruficación García ir Adolfo Domínguez prekių ženklus ir jie jums patiko, nepamirškite apsilankyti ir Tres de Mayo prekybos centre, nes čia rasite didesnes šių prekių ženklų parduotuves su didesniu pasirinkimu.

El Meridiano

Dar vienas šiame rajone esantis prekybos centras yra „Meridiano”. Jame galite aplankyti daug populiarių parduotuvių, tokių kaip Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Calzedonia ir kt.

El Meridiano taip pat bus įdomus visiems Primark gerbėjams.

Tiems, kurie nežino šio prekės ženklo – tai didžiulė drabužių, avalynės, apatinio trikotažo, namų apyvokos reikmenų ir daug, daug kitų prekių parduotuvė.

Kainos labai priimtinos.

Kosmetikos gerbėjams taip pat rekomenduojama apsilankyti šiame prekybos centre, nes čia pristatoma keletas prekių ženklų, kurie gali būti verti jūsų dėmesio:

Kiko Milano, Cailyn, Real Techniques ir kt.

Calle Castillo

Jei turite daugiau laiko, nueikite iki Calle Castillo gatvės, esančios netoli Ispanijos aikštės. Taip galėsite pamatyti šiek tiek miesto ir suderinti tai su apsipirkimu.

Calle Castillo gatvėje įsikūrę visi garsūs prekių ženklai, kuriuos jau minėjome anksčiau: Massimo Dutti, H&M, Mango, Bimba y Lola ir kt.

Apsipirkimas La Lagūnoje

Pirmoji apsipirkimo vieta La Lagūnoje, kurią paminėsime, yra Al Campo (Auchan). Jei turite automobilį, joje galite apsilankyti ir įsigyti kai kurių drabužių, avalynės ir kosmetikos prekių ženklų drabužių (nors jie pristatomi ne tik čia ir jų galima rasti daugelyje kitų lengviau pasiekiamų vietų).

Tačiau Al Campo iš tiesų verta aplankyti dėl maisto ir vyno. Jei norite nusipirkti vietinių mėsos gaminių, sūrio ir vyno, čia rasite tikrai gerą pasirinkimą.

Apsilankyti La Lagūnoje tik dėl apsipirkimo nerekomenduojame, nes čia beveik nėra parduotuvių ir prekių ženklų, kurių nėra Las Amerikoje ar Santa Kruze. Tačiau jei ketinate aplankyti La Laguną ekskursijos tikslais, galite apsipirkti ir ten.

Daug garsių ispaniškų prekių ženklų pristatoma La Lagunos centre, gatvėse tarp katedros (Catedral de La Laguna) ir bažnyčios (Iglesia-Parroquia Matriz de Ntra Sra de La Concepción).

Apsipirkimas Puerto de la Cruz

Kaip ir La Lagunos atveju, Puerto de la Krusas visų pirma yra vieta, kurią reikia aplankyti dėl lankytinų vietų. Keliaukite ten, kad aplankytumėte Loro parką, pasimėgautumėte Kanarų atmosfera ir nuostabia gamta.

Miesto centre taip pat rasite keletą parduotuvių, tad lankytinas vietas galite derinti su apsipirkimu.

Apsipirkimas La Orotavoje

La Villa prekybos centras

Dar vienas prekybos centras, kurį verta paminėti mūsų gide, yra La Villa prekybos centras. Šiame didžiuliame prekybos centre rasite dar vieną Al Campo ir keletą drabužių, avalynės, aksesuarų, sporto, kosmetikos ir kitų parduotuvių.

Čia galite įsigyti šių prekių ženklų prekių:

 • Benetton
 • Massimo Dutti,
 • Zara
 • Pull&Bear
 • Punto Roma
 • Bershka
 • Springfield
 • Stradivarius
 • Moterų paslaptis

Tikimės, kad mūsų vadovas bus jums naudingas ir padės produktyviai apsipirkti. Dar vienas dalykas, kurį tikriausiai reikia žinoti, yra tai, kad daugelis parduotuvių šiaurinėje Tenerifės dalyje (jei tai nėra didelis prekybos centras) yra uždarytos siestai ir sekmadieniais beveik niekas nedirba, todėl planuodami apsipirkimą ten turėkite tai omenyje.

 

Susiję straipsniai:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom