Esimene avaldamine: märts 30, 2024 |

Avastage ilus Playa El Jablillo Lanzarotel

Seekord räägime teile Lanzarote särava El Jablillo rannast, kus on kristallselge vesi ja palju päikest aastaringselt. See on tuule eest kaitstud hotellitsooni ja lainemurdja poolt, nii et seal on rahulikud veed, mis sobivad ideaalselt ujumiseks ja snorgeldamiseks. Tulge ja avastage koos meiega Playa El Jablillo, mida peetakse rahu täis rannaks, et nautida rahulikku puhkust ja eralduda maailmast.

Lokatsioon

Asub Lanzarote edelaosas Teguise vallas. Läheduses asuvate korterite ja hotellide elanikud pääsevad randa jalgsi. Need, kes elavad kaugemal, pääsevad randa rendiautoga või bussiga liinidel 1 ja 2. Rand asub Avenida El Jablillo ääres.

Playa El Jablillo omadused

Tegemist on 150 meetri pikkuse peene kuldse liiva ja türkiissinise veega pooleldi linnarannaga. See koosneb kaljudega killustatud liivast, mis annab sellele vulkaanilistele randadele iseloomuliku atraktiivsuse. Tänu oma atraktiivsusele ja teenuste kvaliteedile on see väga hästi hõivatud. Eriti kõrghooajal täitub see inimestega ja rohkem ruumi ei ole.

Selle merepõhi pakub suurt looduslikku rikkust, mis tõmbab loodushuviliste tähelepanu. See sobib ideaalselt sukeldumiseks ja snorgeldamiseks. Samuti on see üks Lanzarote parimaid randu veealuse fotograafia jaoks.

Pere rannad

Teguise Costa Teguise - Avenida del Jabillo - Playa del Jabillo 04 ies
Rand on looduslikult kaitstud tuule poolt, mis aitab hoida vett vabana tugevatest lainetest. Nende tingimuste täiendavaks parandamiseks on ehitatud lainemurdjad, mis muudavad vee rahulikuks nagu ujumisbassein. See muudab selle ideaalseks rannaks lastele. Kuna tegemist on väikese rannaga, saab lapsi kogu aeg jälgida.

teenused

Rannale on omistatud sinine lipp, mis muudab selle atraktiivsemaks turistide ja külastajate jaoks kogu maailmast. Selles rannas saate nautida:

  • Riietavad lamamistoolid ja päikesevarjud
  • Dushid
  • Wc-d
  • Lifeguardid
  • Rampid ja kõnniteed liikumispuudega inimestele

Juurdepääs randa on väga lihtne, isegi auto saab parkida vaid mõne meetri kaugusele rannast. Parkla on väga avar ja mahutab palju autosid.

Paseo Maritimo

El Jablillo rand asub meeldiva promenaadi lähedal, mis ühendab seda linna erinevate asutustega. Sealt leiate mitmeid poode, kust saate osta ujumisriideid, rannatarvikuid ja muud. Samuti saate nautida head toitu kohalikes restoranides ning lõbutseda sõpradega jäätisekohvikutes ja baarides. Teguise linn on ilus koht, mida külastada, kui külastate Playa El Jablillot. Jalutage läbi selle tänavate ja maagiliste nurkade. Küla on ümbritsetud vulkaanilise maastikuga, millel on väga huvitav ajalooline keskus.

Tuletame teile meelde, et Playa El Jablillo suure hõivatuse tõttu müüakse majutusteenused kiiresti välja, eriti kõrghooajal. Seetõttu soovitame teil broneeringud teha eelnevalt ja saabuda varakult randa, et leida koht.

Rannad aastal Lanzarote
Saistītie raksti: