Pirmizrāde: 21 marts, 2023 |

Labākās pludmales Tenerifes dienvidos

Tenerifes dienvidu daļas pludmalēs ir viss, kas nepieciešams, lai pavadītu iespaidīgu dienu pie jūras. Salas dienvidu piekraste ir apveltīta ar paradīzes skaistuma pludmalēm un visiem peldētājam nepieciešamajiem pakalpojumiem. Izbaudiet skaistās zeltaini smilšainās pludmales un tirkīza ūdeņus.

Top labākās pludmales Tenerifes dienvidos

Tenerifes dienvidos atradīsiet salas slavenākos tūrisma kūrortus ar plašu viesnīcu klāstu un daudzveidīgām atpūtas iespējām. No viesnīcas uz pludmalēm var nokļūt kājām vai ar velosipēdu pa piejūras promenādi. Izmantojiet savu vizīti, lai dotos izbraucienos ar laivu un nodarbotos ar dažādiem ūdens sporta veidiem. Lielākajai daļai Tenerifes dienvidu pludmaļu ir piešķirts Zilais karogs, kas norāda, ka tajās ir peldēšanai piemērots ūdens un peldētājiem ir nodrošināti visi nepieciešamie pakalpojumi.

El Duque pludmale

Playa del Duque dzidrs zils caurspīdīgs ūdens

Tā ir starojoša pludmale ar zeltainām smiltīm un kristāldzidru ūdeni, kuras skaistums atgādina Karību jūras pludmales. Tā atrodas Kosta Adeje, un tai ir piešķirts zilais karogs. Pateicoties tās ūdeņu rāmumam, tā ir piemērota visai ģimenei un ir viena no apmeklētākajām pludmalēm Tenerifes dienvidos. No tās ir piekļuve promenādei, no kuras var apbrīnot jūras skaistumu, doties relaksējošās pastaigās un piekļūt restorāniem, bāriem un veikaliem. Netālu no pludmales ir bezmaksas autostāvvieta. Tiek uzskatīts, ka šī ir labākā pludmale Tenerifē, jo tajā ir pieejami visi pakalpojumi, kā arī tāpēc, ka tā atrodas netālu no ekskluzīvas zonas ar 5 zvaigžņu viesnīcām, elegantiem restorāniem un pazīstamu zīmolu veikaliem.

Playa La Pinta

Tā ir neliela pludmale Kosta Adeje pilsētā, kas robežojas ar Puerto Kolonas lielo ostu. Neraugoties uz tās nelielo izmēru, tā visu gadu uzņem tūristus, kurus valdzina tās labestība un labais klimats. Šeit var ne tikai baudīt smiltis un jūru, bet arī doties izbraucienos ar laivu, vērot vaļveidīgos to dabiskajā vidē un baudīt dažādus ūdens sporta veidus. Piekrastes promenāde nodrošina piekļuvi restorāniem un veikaliem, kur var iegādāties visu nepieciešamo.

La Troya pludmale

Playa Troya - Costa Adeje Beach (5)

Tā ir skaista pludmale Playa de las Américas ar lielu peldētāju skaitu, īpaši sezonas laikā. Tā piedāvā visus pludmales pakalpojumus. Tai ir viļņlauzis, kas to pasargā no spēcīgiem viļņiem, un tā piedāvā mierīgu ūdeni, kas ir ideāli piemērots apmeklējumam kopā ar bērniem. Tās atrašanās vieta netālu no Las Américas nodrošina ērtu piekļuvi apkārtnes bāriem un restorāniem. Vakaros sākas ballīšu atmosfēra, un naktsdzīves cienītāji pulcējas, lai apmeklētu labākos Tenerifes naktsklubus.

El Camisón pludmale

Playa del Camison - Playa de las Americas

Tā ir silta pludmale ar zeltainām smiltīm, kas atvestas no Sahāras, lai atveidotu Karību jūras pludmaļu skaistumu. Tā atrodas kompleksā Playa de las Américas un piedāvā kristāldzidru ūdeni ar zemiem viļņiem, ko var baudīt visa ģimene. To ieskauj palmas, kas nodrošina labu ēnu atpūtai, piknikam un skaistam skatu uz jūru. Pludmalē atrodas restorāns, kur var paēst un baudīt atspirdzinošus dzērienus. Netālu no pludmales ir viegli pieejami arī citi restorāni un veikali. Šeit ir sauļošanās krēsli, saulessargi, tualetes, dušas, kāju pirtis, glābēji un bezmaksas autostāvvieta.

Las Vistas pludmale

Top mejores playas del sur de Tenerife

Tā ir neliela pludmale Los Cristianos, kas ir ļoti populāra sava skaistuma un lielisko pakalpojumu dēļ. Tā sāka piesaistīt tūristus 20. gadsimta 60. gados līdz ar tūrisma bumu, kas tajā laikā uzplauka Tenerifē. Tā atrodas ļoti tuvu restorāniem, kafejnīcām un bāriem, kuros var nobaudīt labākos salas tipiskos ēdienus. Tā ir arī viena no labākajām Tenerifes dienvidu pludmalēm, kur doties ar ģimeni un bērniem, jo pludmalē ir maigi viļņi. Izbaudiet ģimenes dienu, bērniem bezrūpīgi spēlējoties.

El Médano pludmale

ES7020049 Tenerife Montaña Roja, playa de El Médano

Šī ir viena no populārākajām pludmalēm Tenerifes dienvidos, kas lieliski piemērota gulēšanai uz smiltīm, atpūtai un viļņu šūpošanās vērošanai. Tā atrodas Granadilla de Abona pašvaldībā un ir iecienīta sērfotāju vidū, jo šeit ir ideāli laika apstākļi šim sporta veidam. Gar promenādi var baudīt piekrastes ainavas un piekļūt dažādiem veikaliem un restorāniem, kuros var nobaudīt gan starptautiskus, gan vietējos ēdienus.

La Tejita pludmale

Tejita beach next to el medano tenerife south

To pasargā Montanas Rohas vulkāna konuss. Tā ir nūdistu pludmale, kas stiepjas 1 km garumā. No ūdens sporta veidiem tā piedāvā lieliskus apstākļus sērfošanai, vindsērfingam un kaitsērfingam.

Fañabé pludmale

playa fañabe tenerife south tenerife

Tā atrodas Adeje, un tā ir skaista zeltaini smilšaina pludmale. Tā stiepjas 600 metru garumā un ir viena no apmeklētākajām pludmalēm salas dienvidos. Tā piedāvā patīkamu, vasarīgu atmosfēru, ko augstu novērtē tūristi, kā arī lielisku ūdens kvalitāti, kas ir tīrs un piemērots peldēšanai. Tā ir apbalvota ar Zilo karogu un piedāvā sauļošanās krēslus, saulessargus un dušas, kā arī iespēju nodarboties ar dažādiem ūdens sporta veidiem. Naktīs šeit skan mūzika, un tūristi pulcējas, lai baudītu Tenerifes naktsdzīvi. Tas atrodas blakus promenādei, pa kuru var piekļūt restorāniem, bāriem un veikaliem. Viesnīcai ir privāta autostāvvieta pavisam netālu no pludmales un vēl viena bezmaksas autostāvvieta blakus viesnīcas teritorijai.

Torviskas pludmale

Aerial view of Playa de Torviscas beach in Costa Adeje on Tenerife, Spain (48225530037)

Tā ir neliela, tikai 300 metrus gara pludmale, kas atrodas tieši blakus Playa de Fañabé. Tā kā tajā ir maz vēja un mierīgi ūdeņi, tā ir ideāli piemērota visai ģimenei. Tajā ir kājbaseini un tualetes. Jums būs pieejami arī restorāni un autostāvvietas netālu no pludmales.

Atgādinām, ka pludmales Tenerifes dienvidos ir visapdzīvotākās uz salas, tāpēc jums vajadzētu ievērot piesardzības pasākumus. Sezonas laikā tās parasti ir pilnas ar tūristiem, tāpēc ir grūti atrast stāvvietu. Jums arī vajadzētu laikus rezervēt naktsmītnes un aktivitātes, lai pārliecinātos, ka vajadzīgajā datumā atradīsiet brīvu vietu.

Pludmales Dienvidu Tenerife

Saistītie raksti: