Geriausi paplūdimiai Tenerifės pietuose

Geriausi paplūdimiai Tenerifės pietuose

Guide

Tenerifės pietuose esančiuose paplūdimiuose rasite viską, ko reikia įspūdingai praleisti dieną prie jūros. Pietinė salos pakrantė apdovanota rojaus grožio paplūdimiais ir visomis paslaugomis besimaudantiems. Mėgaukitės gražiais auksinio smėlio paplūdimiais ir turkio spalvos vandeniu.

Geriausi paplūdimiai Tenerifės pietuose

Tenerifės pietuose rasite garsiausius salos turistinius kurortus, kuriuose yra daugybė viešbučių ir įvairių laisvalaikio praleidimo galimybių. Paplūdimius iš viešbučio galite pasiekti pėsčiomis arba dviračiu, eidami pajūrio promenada. Pasinaudokite savo apsilankymu ir leiskitės į keliones laivu bei mėgaukitės įvairiomis vandens sporto šakomis. Daugumai Tenerifės pietuose esančių paplūdimių suteikta Mėlynoji vėliava, kuri reiškia, kad juose yra maudytis tinkamas vanduo ir visos maudytis reikalingos paslaugos.

El Duque paplūdimys

Playa del Duque skaidrus mėlynas skaidrus vanduo

Tai spindintis auksinio smėlio ir krištolinio vandens paplūdimys, savo grožiu primenantis Karibų jūros paplūdimius. Jis yra Kosta Adechėje ir yra apdovanotas mėlynąja vėliava. Dėl ramaus vandens jis tinka visai šeimai ir yra vienas iš labiausiai lankomų paplūdimių Tenerifės pietuose. Iš jo galima patekti į promenadą, nuo kurios galima grožėtis jūros grožiu, ramiai pasivaikščioti ir patekti į restoranus, barus ir parduotuves. Šalia paplūdimio yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Sakoma, kad tai geriausias paplūdimys Tenerifėje dėl visų jame teikiamų paslaugų, taip pat dėl to, kad jis yra netoli išskirtinio rajono su 5 žvaigždučių viešbučiais, elegantiškais restoranais ir žinomų prekių ženklų parduotuvėmis.

Playa La Pinta

Tai nedidelis paplūdimys Kosta Adechėje, besiribojantis su dideliu Puerto Kolono uostu. Nepaisant nedidelio dydžio, jis ištisus metus sulaukia turistų, kuriuos žavi jo gerumas ir geras klimatas. Čia galima ne tik mėgautis smėliu ir jūra, bet ir leistis į išvykas laivu, stebėti banginius jų natūralioje aplinkoje ir mėgautis įvairiomis vandens sporto šakomis. Pajūrio promenada galima patekti į restoranus ir parduotuves, kuriose galite įsigyti visko, ko jums reikia.

La Troya paplūdimys

Playa Troya - Costa Adeje Beach (5)

Tai gražus paplūdimys Playa de las Américas, kuriame ypač sezono metu būna daug besimaudančiųjų. Jame teikiamos visos paplūdimio paslaugos. Jame įrengtas nuo stiprių bangų saugantis molas, todėl čia galima mėgautis ramiu vandeniu, idealiai tinkančiu lankytis su vaikais. Dėl savo padėties netoli Las Américas paplūdimio lengvai pasieksite rajone esančius barus ir restoranus. Vakarais čia prasideda vakarėlių atmosfera, o naktinio gyvenimo mėgėjai renkasi į geriausius Tenerifės naktinius klubus.

El Camisón paplūdimys

Playa del Camison - Playa de las Americas

Tai šiltas auksinio smėlio paplūdimys, atvežtas iš Sacharos, kad atkurtų Karibų jūros paplūdimių grožį. Jis yra Playa de las Americas komplekse ir siūlo krištolo skaidrumo vandenį su nedidelėmis bangomis, kuriomis galės mėgautis visa šeima. Jį supa palmės, teikiančios gerą pavėsį poilsiui, piknikui ir nuostabiam vaizdui į jūrą. Paplūdimyje rasite restoraną, kuriame galėsite pavalgyti ir pasimėgauti gaivinančiais gėrimais. Be to, netoli paplūdimio lengvai pasieksite kitus restoranus ir parduotuves. Čia rasite gultus, skėčius, tualetus, dušus, kojų vonias, gelbėtojus ir nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę.

„Las Vistas” paplūdimys

Geriausi paplūdimiai Tenerifės pietuose

Tai nedidelis paplūdimys Los Kristianose, labai populiarus dėl savo grožio ir puikių paslaugų. Jis pradėjo pritraukti turistus 1960 m., kai tuo metu Tenerifėje prasidėjo turizmo bumas. Visai netoli jo yra restoranų, kavinių ir barų su geriausiais salai būdingais patiekalais. Be to, dėl švelnių bangų tai vienas iš puikių paplūdimių pietinėje Tenerifės dalyje, į kurį galima vykti su šeima ir vaikais. Mėgaukitės šeimynine išvyka, kai vaikai žaidžia be rūpesčių.

El Médano paplūdimys

ES7020049 Tenerifė Montaña Roja, playa de El Médano

Tai vienas populiariausių paplūdimių Tenerifės pietuose, puikiai tinkantis gulėti ant smėlio, ilsėtis ir grožėtis bangų ošimu. Jis yra Granadilla de Abona savivaldybėje ir yra mėgstamas banglentininkų, kurie čia randa puikias oro sąlygas šiam sportui. Palei promenadą galite gėrėtis pakrantės peizažu ir patekti į įvairias parduotuves ir restoranus, kuriuose galima įsigyti tarptautinio ir vietinio maisto.

La Tejita paplūdimys

Tejita beach next to el medano tenerife south

Jį saugo ugnikalnio Montaña Roja kūgis. Tai 1 km ilgio nudistų paplūdimys. Kalbant apie vandens sportą, čia sudarytos puikios sąlygos banglenčių sportui, burlenčių sportui ir jėgos aitvarų sportui.

Fañabé paplūdimys

playa fañabe tenerife south tenerife

Tai Adechėje esantis gražus auksinio smėlio paplūdimys. Jis tęsiasi 600 m ilgio ir yra vienas lankomiausių paplūdimių salos pietuose. Jame tvyro maloni, vasariška atmosfera, kurią labai vertina turistai, taip pat puiki vandens kokybė, jis švarus ir tinkamas maudytis. Paplūdimys apdovanotas Mėlynąja vėliava, jame teikiamos gultų, skėčių ir dušų paslaugos, galima užsiimti įvairiomis vandens sporto šakomis. Naktimis čia skamba muzika ir turistai susirenka pasimėgauti Tenerifės naktiniu gyvenimu. Jis yra šalia promenados, kuria galima patekti į restoranus, barus ir parduotuves. Visai šalia paplūdimio yra privati automobilių stovėjimo aikštelė, o šalia viešbučio teritorijos – dar viena nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Torviscas paplūdimys

Playa de Torviscas paplūdimio vaizdas iš oro Kosta Adechėje, Tenerifėje, Ispanijoje (48225530037)

Tai nedidelis, vos 300 metrų ilgio paplūdimys, esantis prie pat Playa de Fañabé. Dėl menko vėjo ir ramaus vandens jis idealiai tinka pramogauti visai šeimai. Jame yra pėdų maudyklės ir tualetai. Be to, šalia paplūdimio galėsite naudotis restoranais ir automobilių stovėjimo aikštelėmis.

Primename, kad Tenerifės pietuose esantys paplūdimiai yra judriausi visoje saloje, todėl turėtumėte imtis atsargumo priemonių. Sezono metu jie paprastai būna pilni turistų, todėl sunku rasti vietos automobiliui pastatyti. Be to, turėtumėte iš anksto rezervuoti apgyvendinimo vietas ir užsiėmimus, kad norimą dieną rastumėte laisvų vietų.