Mida teha ja mida külastada Costa Teguise’s

Mida teha ja mida külastada Costa Teguise’s

Täna tahame teile rääkida parimatest asjadest ja kohtadest, mida teha ja mida külastada Costa Teguises, Lanzarote kaunis linnas. Me juhatame teid kõigega, mida vajate, et nautida selle kauneid randu, harrastada vee- ja maismaasporti või broneerida parimaid ekskursioone ja ekskursioone selle kauni linna tundmaõppimiseks.

Costa Teguise on Lanzarote lennujaamast vaid poole tunni kaugusel. Tänapäeval peetakse seda väga oluliseks turismikeskuseks saarel, sest seal on palju erinevaid turismi- ja vaba aja veetmise võimalusi.

Alustame Costa Teguise randadest, mis on küll väike koht, kuid kus on kõik vajalik, et veeta parim puhkus koos pere ja sõpradega.

Las Cucharase rannad

Cosas que hacer y lugares para visitar en Costa Teguise

Tegemist on väikese, veidi üle poole kilomeetri pikkuse rannaga, kuid seal on olemas kõik vajalikud teenused turistidele ja suplejate mugavusele.

See on üks surfiharrastajate lemmikuid, kes tulevad siia otsima häid laineid, et tunda adrenaliini laual. Siin on eraldatud ala veespordi harrastamiseks, näiteks purjelauasõiduks. On palju ettevõtteid, mis pakuvad seadmete renditeenuseid ja pakuvad ka spetsialiseerunud koolitajaid, kes teid juhendavad.

Kui külastate juunis, siis saate nautida PWA Costa Teguise purjelaua maailmameistrivõistlusi, kus näete parimaid surfareid, kes võistlevad parimal laual olevale auhinnale.

Pudrude rand

See asub Las Cucharase kõrval, kuid erineb oma valge liiva poolest. Sellel on kõik teenused suplejate nautimiseks ja ideaalsed tingimused surfamiseks.

Jabillo Beach

See on väga vaikne rand, kus on parimad tingimused snorgeldamiseks. See on kaitstud lainemurdjatega ja tänu oma rahulikkusele on see kõige ohutum rand, kuhu saab minna koos lastega ja nautida seda muretult.

Bastian Beach

See on saare vulkaanilisele maastikule iseloomulik must liivarand. See on väga vaikne ja ei saa palju külastajaid, kuid seal on kõik vajalikud teenused, nagu tualetid, duššid ja parkimine.

Promenaad

Cosas que hacer y lugares para visitar en Costa Teguise

Jalutuskäik siin on hämmastav kogemus, naudite meretuult ja kauneid vaateid, kui lähete kohalikele asutustele ja restoranidele. Siin on perefirma restoranid, rahvusvaheline köök ja värske kala parimate kanaarlaste maitsetega.

Kui soovite teha midagi teistsugust, rentige rulluisud ja sõitke kogu perega. Need on lõbusad elamused, millest saab suurepäraseid mälestusi ja vapustavaid fotosid.

Mida teha Costa Teguise’is

playa de las cucharas Costa Teguise -Lanzarote

Siin on kõik asjad, mida saate nautida, kui otsustate oma järgmisel puhkusel seda imelist paika külastada:

Paadireisid

Lanzarote Boat

Pakume erinevaid võimalusi Costa Teguise paadireiside jaoks. Meil on liitlassuhted parimate ettevõtetega, mis pakuvad turvalisi ja kvaliteetseid kogemusi. Reisid sisaldavad sööki ja jooke. Mõned paadireisid on ideaalsed lastele, kellel on reisi ajal kõige lõbusam. Võite valida ka purjeretke ja nautida romantilist kuupäeva Lanzarote päikeseloojangu all. Võtke meiega ühendust, et saada teavet hindade ja viiside kohta, et saaksite muretult nautida parimaid marsruute.

Veesport

Lanzarote Surf (2)

Costa Teguise’is on parimad tuule- ja lainetingimused surfamiseks ja lainetel sõitmiseks. Kui soovite õppida või olete veel algaja, minge Las Cucharase purjelauaklubisse, neil on palju tegevusi ja nad pakuvad vajaliku varustuse laenutamist.

Costa Teguises saate harjutada:

  • Purjelauasõit
  • Snorkeldamine
  • Kajakisõit merel
  • Stand up paddle surfamine
  • Bodyboarding

Matkamine

Nautige Corona mäe varjatud radu, mis on suur kraater, mida ümbritseb suurepärane taimestik, kuhu saab ronida ja kust avanevad parimad vaated saarele. Tõus kestab umbes tund aega ja on keskmise raskusastmega, seega sobib see enamikule inimestele. Pange matkasaapad jalga ja valmistuge ronimiseks üle vulkaanilisest tegevusest tingitud kivise keskkonna. Kui jõuate tippu, tunnete end võidukalt ja teie silme ees on Atlandi ookeani suursugusus.

Kohad, mida külastada

Lisaks Costa Teguise ranna nautimisele ja sportimisele soovitame teil külastada järgmisi suure turistide nõudlusega linna vaatamisväärsusi:

Akvaarium Lanzarote

Aquarium Lanzarote Costa Teguise5.min

See on kohustuslik, kui soovite haid näha. See asub Teguise ranniku keskel ja on väike koht, kuid seal sees näete igasuguseid mereliike, kes tantsivad ja ootavad külastajaid, et teha mõned naljakad saltod. Seal on ka mõned interaktiivsed akvaariumid, kus saab mõne liigiga kontakti saada.

Üks mainimist vääriv vaatamisväärsus on prügikast, kus saab näha paljude randade praegust seisukorda, mis on tingitud külastajate vastutustundetusest. See atraktsioon on mõeldud selleks, et puudutada inimeste südametunnistust ja püüda peatada meie loodusruumide reostamine. Need omakorda on koduks tuhandetele kaitsetutele ja haavatavatele liikidele.

Aquapark Costa Teguise

Aquapark Lanzarote - Costa Teguise20.min (2)

Kui te jätkate linna poole, jõuate akvatooriumi, mis on super lõbus koht eriti väikestele.

Park asub Las Cucharase rannast lääne pool. Sellel on liumäed ja vapustavad basseinid, et lõbusalt aega veeta. Sellel on ka rajad võidusõidu ja eluaegse ajaviitmise jaoks. Igaühele on midagi, alates hiiglaslikest spiraalsetest liumägedest julgematele kuni väikeste pallibasseinideni väikestele.

Samuti on olemas 10D kino koos sensoorsete elementidega, mis panevad teid tundma, et olete osa filmist. Nautige maitsvaid roogasid, mida leiate restoranis, mis pakub laia valikut kanaari ja rahvusvahelist kööki.

Costa Teguise kurioosumid

Kohalikud nimetavad seda enklaavi ikka veel Rio Tinto nime all, sest see oli esimese ettevõtte nimi, mis ehitas 1960ndatel aastatel piirkonda esimese turismikompleksi.

Enne kui sellest sai kaunis kuurort, oli see suur väli. See koosnes ulatuslikest karjamaadest, mis olid pühendatud karjakasvatusele. Samuti leiti nisu- ja odrapõldusid ning maalt leiti mõned aborigeenide keraamiliste esemete jäänused.

Nüüd, kui te teate veidi rohkem sellest Lanzarote paradiisist, kui soovite seda külastada, võtke meiega ühendust, et aidata teil valida parimad tegevused. Me pakume teile mitmesuguseid võimalusi nautida ja on suurepärane aeg, meil on ekskursioonid ja ekskursioonid, laevareisid ja paljud kohad, mida külastada. Täitke meie kontaktvorm, et võtta ühendust ja selgitada kõik oma kahtlused. Võite kirjutada meile ka otse WhatsAppi või e-posti teel, on rõõm aidata teil nautida Costa Teguise parimaid külgi.

 

 

Rannad aastal Costa Teguise

Costa Teguise pakub laia valikut suurepärase kvaliteediga restorane igale maitsele. See...