Esimene avaldamine: juuni 2, 2022 |

Paadi tšarterid aastal Mallorca
Paadi rentimine Mallorcal

Kutsume teid üles elama imelisi kogemusi avamerel purjekal või jahil Mallorcal, saareparadiisis, kuhu kõik tahavad minna. Nautige romantilise atmosfääriga kauneid päikeseloojanguid, lopsakaid lahtesid ja randu, veealaseid tegevusi, mere elusloodust ja kaunist loodust.

Bananapalmbay.com aitab teil planeerida oma puhkust Mallorcal. Selle juhendi abil saate teada, milliseid paate on Mallorcal saadaval, me räägime teile kõike, mida saate nautida paadiga ja millised on need kohad, mida te ei tohi oma Vahemere-reisi ajal vahele jätta.

Saadaval olevad paadid

CAPELLI TEMPEST 900 Boat Rental without skipper

Mallorcal saate rentida:

  • Katamaraanid
  • mootorpaadid
  • Jahid
  • Purjekad
  • Mootorpaadid
  • Ja palju muud…

Kõik paadid on turvalised ja mugavad, neid hoitakse optimaalsetes navigatsioonitingimustes ning nende juurde kuuluvad päästevestid ja turvavarustus. Hind varieerub vastavalt hooajale, paadi tüübile ja reisi pikkusele.

Saate valida laevaparandusi koos kapteniga või ilma, ühiseid ekskursioone või erareise gruppidele. Meil on erinevaid võimalusi, kirjutage meile, et aidata teil valida see, mis vastab kõige paremini teie maitsele ja vajadustele.

Neile, kes soovivad imetleda Baleaaride saarestiku imesid, pakume planeeritud ekskursioone eelnevalt kindlaks määratud marsruutidega. Kuid soovi korral võite ka ise planeerida oma reisi sinna, kuhu teie unistused teid viivad. Meil on olemas kõik, mida vajate, et nautida parimat sõitu üle Atlandi ookeani.

Parim kogemus merel

Lahkuge tööst ja rutiinist ning nautige lõõgastavat laevareisi. Vaalade ja delfiinidega Vahemere vetes seilamine on imeline kogemus, mis on rohkem väärt, kui see maksab. Te võtate koju kaasa väga meeldivaid mälestusi ja soovite seda kõike uuesti teha.

Nautige unustamatuid hetki koos oma partneri, sõprade ja perega. Enamik meie eksklusiivsetest pakettidest sisaldab sööki ja jooke pardal. Kapteniga paatide hinnad sisaldavad kütust ja meeskonda.

Eramatkad pakuvad rahu ja eksklusiivsust, saate ise valida, kuhu minna ja milliseid peatusi teha.

Kui teil on küsimusi, kirjutage meile meie WhatsApp, me oleme õnnelikud, et juhendada teid on suurepärane puhkus.

Meil on parimad paadid saarel ja aastatepikkune kogemus, mis aitab meie klientidel valida paadi, mis vastab kõige paremini nende eelistustele ja vajadustele.

Eriüritused avamerel

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (8)

Paljud turistid valivad meie paadid, et tähistada vapustavaid pidusid. Jagage oma sõprade ja perega privaatses ja turvalises keskkonnas. Anname teile soovitusi parima paadi kohta vastavalt teie eesmärgile ja inimeste arvule pardal.

Nautige koos oma lähedastega ja andke neile unustamatu kogemus.

Paadireisi ajal külastatavad kohad

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Saare idakülg pakub teile kõige ilusamaid lahtesid, mida te saate näha Mallorca läbisõidul. Nautige looduse poolt õnnistatud kauneid maastikke.

Lahted on põimunud kaljurikkasse keskkonda, mis annab neile ainulaadse võlu, millesse sisenevad Vahemere kristallilised veed, kuni need kohtuvad saare valge liivaga. Kõige peidetumad lahed jäävad puutumatuks ja te saate nautida loodust selle kõige puhtamal kujul, ilma ülejäänud ranniku turistlike puudutusteta.

Kaljud pakuvad uskumatuid vaateid ja panevad teid oma imposantse kõrguse tõttu tundma end väga väiksena.

Nautige selle koha merelist rikkust ja veekeskkonda, mis kutsub teid selle saladusi avastama ja selle vetesse sukelduma.

Mõned marsruudid kulgevad läbi Sierra de Tramuntana, Mallorca kõrgeima mäe. Sellel teekonnal näete hiiglaslikke lubjakiviklippe, kuristikke, merekoopaid, kuhu saab paadiga siseneda, ja saarekesi, samuti torne, mis annavad tunnistust piraatidest, kes kasutasid neid oma vaenlaste valvamiseks.

Mallorca tuletornid on fotograafiasõprade jaoks kohustuslik vaatamisväärsus. Need on turistide jaoks väga atraktiivsed oma ajaloolise ja kultuuripärandi väärtuse tõttu. Need on inimese loodud, kuid sobituvad suurepäraselt Mallorca ranniku maastikuga.

Laevale mineku punktid

Mallorcal saab erinevates sadamates täiesti turvaliselt ja muretult laevale minna.

Palma de Mallorca sadam on kesklinnale kõige lähemal, seal on kõik turistide poolt eelistatud paaditüübid ja see on ideaalne, et lisada saarel viibimisele meremõnusid.

Meil on ka Puerto de Soller Sierra de Tramuntanas, Puerto de Andrach ja Puerto Adriano, mille strateegilised asukohad võimaldavad pääseda erinevatele lahtedele ja saartele.

Mallorcal kipritega paadi rentimise eelised

CAPELLI TEMPEST-770 - Boat Hire in Mallorca with licence wihtout skipper (3).min

Purjetamine avamerel on uskumatu ja rikastav kogemus. Soovitame üürida Mallorcal paati kapteniga, nii et te ei pea millegi pärast muretsema.

Purjetamine erapurjekaga ja lõõgastumine sinisel merel on suurepärane kogemus, kuid kui sa ise paati juhatad, pead silma peal hoidma ja kontrollima, et kõik läheks hästi, nii et sa ei saa täielikult puhata ja lõõgastuda.

Paadi kapten hoolitseb kõigi aspektide eest ja tänu oma kogemusele pakub kõigile sujuvat ja turvalist reisi. Ta juhatab teid marsruudil ja tunneb kogu piirkonda, nii et ta suudab teid viia ka sellistesse piirkondadesse, mida keegi ei tea. Mõned Mallorca kaunimad lahed on peidetud ja te vajate eksperti, kes oskab need üles leida.

Lisaks sellele on Mallorcal laevapereta paadi valimisel vaja litsentsi, kui tegemist on suure paadiga. Meie veebilehelt saate hea hinnaga pakette, et saaksite nautida ja lasta end Vahemere võlu kaasa haarata, muretsemata paadiga sõitmise pärast.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: