Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Paadi rentimine aastal La Caleta
Paadi rentimine ilma paadilitsentsita aastal La Caleta
Paadi tšarterid aastal La Caleta
Paatide rentimine ilma kaptenita aastal La Caleta
Paadi rentimine Tenerife oja lähedal

Vaadake meie pakutavaid võimalusi paatide rentimiseks La Caleta Tenerife lähedal. Tule ja naudi merd ja selle imesid mugavate ja avarate paatide pardal. Tehke paadireis ümber Tenerife lahtede, nautige päikest, lõbutsege koos sõpradega ja jahutage end Atlandi ookeani soojas vees. Kui peatute La Caletas, võtab taksoga sõit lähimatesse Tenerife lõunapoolsetesse sadamatesse vaid 20 minutit. Broneeringu tegemiseks kirjutage meile kohe meie WhatsAppi. Samuti võite tutvuda teksti lõpus oleva tegevuste loeteluga, et teada saada, millised tegevused on saadaval, koos kontaktivormiga broneerimiseks.

Tenerife lõunaosa jahisadamad La Caleta lähedal

Paadi rentimine Tenerife oja lähedal

Siin on nimekiri tähtsamatest Tenerife lõunaosa jahisadamatest, kust saab rentida erinevaid paate Atlandi ookeanil seilamiseks.

  • Puerto Colón asub 12 minuti kaugusel La Caletast. See on suur jahisadam, kus on palju tegevusi turistidele ning kohtumispaik päikese, mere ja lõbutsemise armastajatele. Enamik meie veebilehel La Caleta lähedal asuva paadilaenutuse kohta pakutavatest tegevustest algab Puerto Colónist.
  • Puerto de las Galletas on La Caletast 20 minuti kaugusel. Kuigi seal on vähem rahvast kui Puerto Colónis, pakub see samuti palju veealaseid tegevusi ja erinevaid võimalusi paatide rentimiseks.
  • Puerto de los Gigantes asub Tenerife edelaosas Playa de los Guíose kõrval. Sinna saab 28 minutiga, sest see asub La Caletast 25 kilomeetri kaugusel. Sadamast on näha Los Gigantese kaljud. Los Gigantese sadama lähedal asuvates vetes elab suur hulk erinevaid vaalaliste liike, mida saab hõlpsasti näha paadist.
  • Los Cristianose sadam on veel üks Tenerife tähtsamaid sadamaid. See on La Caletast vaid 10 minuti kaugusel. Siit väljuvad erinevad laevad, et nautida merd ja jõuda teistele saarestiku saartele.
  • Puerto Santiago asub Tenerife lääneosas, 25 minuti kaugusel La Caletast. Sealt saate rentida paate, et sõita Atlandi ookeanil, näha kaljusid ja nautida kauneid vaateid lahele.

Puerto Colon, Costa Adeje peamine sadam, kus saab teha paadireisi

Paatide rentimine Tenerife lahtedes kruiisimiseks

Meie majesteetlikud paadid ootavad teid nautima merd ja selle võlusid. Rentige mugav purjepaat, avar katamaraan või luksusjaht, et nautida kõrgetasemelist elamust. Meil on ka mootorpaate ja kiirpaate, et pakkuda rohkem seiklusi ja lõbu.

paadi charter tenerife 19

Pakume erinevat tüüpi paatide rentimist La Caleta lähedal. Rendime paate ilma kaptenita, nii et saate ise kapteniks olla ja vabalt mööda lahte ringi sõita. Paadi juhtimiseks ilma kaptenita või kaptenita peate esitama oma kehtiva paadiloa. Pakume ka väikeseid, kergesti juhitavaid paate, mida saate ise juhtida ilma paadilitsentsita. Testi oma oskusi paadikaptenina ja võta sõbrad ja pere kaasa teistsugusele päevale merel.

Mida oodata La Caleta lähedal asuvast paadilaenutusest

paadi prahtimine puerto de golf del sur (8).min-min

Tenerife suurepärane kliima on üks La Caleta ja sellega piirnevate piirkondade lähedal asuvate paatide rentimise eeliseid. Tänu saare strateegilisele asukohale saate igal aastaajal lahe ääres jalutada ja veealaseid tegevusi nautida.

Lamage paadi tekil, et nautida päikest, või lõõgastuge varjulises kohas, et nautida muretut sõitu. Toit ja karastusjoogid kuuluvad paadi rendi juurde. Vaata iga tegevuse ja reisi eripära täpsemalt teksti lõpus olevast juhendist.

Tenerife mootorpaadi charter Fairline 42 foot

Rendige paat, et näha vaalu ja delfiine nende loomulikus keskkonnas. Tenerife ja naabersaare La Gomera vahelistes vetes elab palju mereelu. Saate näha pudelidelfiine, karedate hammastega delfiine, lootsidelfiine, lootsidelfiine, lootsidelfiine, lootsidelfiine ja teisi. See, milliseid liike te oma vaalavaatlusreisi ajal näete, sõltub sellest, millisel aastaajal saart külastate.

Minge Hiiglaste kaljude jalamile, et nautida kauneid vaateid merele ja tunda ookeani rahu. Samuti saate rentida paate sportlikuks kalapüügiks Tenerifel, külastada naabersaar La Gomera ja palju muud.

Privaatne paadi rentimine eriliste sündmuste tähistamiseks

Tenerife Kiirlaevade rentimine, Puerto Colon

Oleme spetsialiseerunud paatide prahtimisele, et tähistada erilisi sündmusi pardal. Tulge ja tähistage oma pulma-aastapäevi, abieluettepanekuid, poissmeeste pidusid, juhtkonna koosolekuid ja palju muud. Kirjutage meile WhatsAppi, et aidata teil broneerida, märkides grupi suuruse, valitud tegevuse ja kuupäeva, mil soovite tegevust teha.

Kui teil on küsimusi La Caleta lähedal asuva paadi rendi kohta, võtke meiega ühendust. Lihtsalt klõpsake WhatsAppi ikoonil ja saatke meile oma küsimused. Me aitame teil hea meelega leida teie jaoks ideaalse paadi. Ärge unustage kirjutada meile mitu päeva ette, eriti kõrghooajal, mil me tegeleme kõige suurema arvu päringutega.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: