Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Paadi rentimine aastal Tenerife Lõuna
Paadi rentimine ilma paadilitsentsita aastal Tenerife Lõuna
Paadi tšarterid aastal Tenerife Lõuna
Paatide rentimine ilma kaptenita aastal Tenerife Lõuna
Paadi rentimine Tenerife lõunaosas

Kui otsite paadi rendivõimalusi Tenerife lõunaosas, saame teid aidata. Meie veebilehel pakume erinevaid paate, et nautida Atlandi ookeani kristallselgeid veekogusid ja imetleda Tenerife lõunaosa kauneid rannikumaastikke. Meil on igas suuruses paate, alates mootorpaatidest kuni katamaraanideni, mis mahutavad üle 200 inimese. Kirjutage meile igal ajal, märkides soovitud paadi tüübi, reisijate arvu ja ekskursiooni kestuse. Usaldage meid, me oleme selle ala spetsialistid ja teame, kuidas pakkuda teile unustamatuid elamusi merel.

Enamik allpool loetletud laevadest väljuvad Puerto Coloni sadamast Los Cristianose lähedal Tenerife lõunaosas. Meil on ka transport Tenerife lõunaosa peamistesse kuurortidesse. Võtke meiega kohe WhatsAppi kaudu ühendust, et kontrollida transpordi kättesaadavust teie asukohas. Ootame, et aidata teil kogeda põnevust kruiisilaevasõidul Tenerife lõunaosas ja nautida suurepäraseid elamusi Tenerife sinisel merel.

Jahtide prahtimine koos kapteniga Tenerife lõunaosas

paadi charter puerto de golf del sur (12).min-min

Peamine eelis, mis on kapteniga paadi prahtimisel, on see, et te ei pea millegi pärast muretsema. Lihtsalt nautige sõitu, võtke päikest, jagage oma perega ja lõõgastuge. Meie professionaalne meeskond hoolitseb kõige eest. Kapten suunab paadi lahe kõige huvitavamatesse kohtadesse, et külalisi rõõmustada.

Skipperiga paadid sobivad kõige paremini eriliste sündmuste tähistamiseks merel. Kutsuge oma lähedased oma sünnipäeva või poissmehepidu tähistama ja kostitage neid unustamatu päevaga. Meie veebilehelt leiate luksusjahtide, purjepaatide, katamaraanide ja kalalaevade prahtimiseks saadaval olevad paadid koos kapteniga ja nautige merd muretult. Vaadake teksti lõpus olevat nimekirja, saadavalolevaid paate ja nende omadusi.

Jahtide prahtimine ilma kaptenita Tenerife lõunaosas

CAPELLI TEMPEST-770 - Paadilaenutus Mallorcal litsentsiga ilma kaptenita (2).min

Juhtige paati ise, te olete vastutav kapten. Näita oma sõpradele oma oskusi paadijuhina ja vii nad lahesõidule. See on uskumatu kogemus nautida merd ilma võõraste inimesteta. Meil on mitmeid paate laevapereta prahtimiseks ja mõned on saadaval mõlemal režiimil.

Tenerife lõunaosa laevapereta prahtimiseks on kaks nõuet: peab olema üle 18 aasta vana ja esitama kehtiva paadiloa, kui valite suure paadi. Toit ei ole hinna sees ja kütus makstakse vastavalt reisi maksumusele. Lisaks sellele tuleb paadi üleandmiseks maksta tagatisraha, mis tagastatakse paadi tagastamisel. Ärge kartke kirjutada meile meie WhatsApp, et selgitada kõik kahtlused, mis võivad tekkida.

Litsentsita paadid Tenerife lõunaosas

Puerto Colon Paadi rentimine ilma litsentsita

Kuni 7 reisijaga mootorpaatide rentimiseks ei ole vaja paadiluba. 15 hj võimsusega mootorpaadid sobivad ideaalselt algajatele paadisõiduks. Kutsuge oma väike sõpruskond merereisile.

Mida saate teha paadimatkade ajal Tenerife lõunaosas

Privaatne paadipidu Tenerifel

Need on põhjused, miks nii paljud inimesed tulevad Tenerife South’ile Atlandi ookeani paadireisidele ja ka teie saate neid nautida:

  • Raneerige oma nahka ja võtke Tenerife lõunaosas kosutavaid päikesevanne. Saarel on eelistatud kliima, kus päikest paistab mitu tundi päevas igal aastaajal.
  • Maksta head toitu, mõned ekskursioonid sisaldavad buffet-lõunat, luksusjahtide puhul on sellega kaasas Michelini tärniga tunnustatud kokk, kes on valmis valmistama tõelisi hõrgutisi.
  • Jagage oma sõprade, töökaaslaste ja perega. Tähistage erilisi sündmusi ja jagage oma lähedastega merel. Kinkige oma külalistele ainulaadne kogemus lõõgastumiseks ja mõnusaks ajaveetmiseks
  • Vaadake vaalalisi nende loomulikus elupaigas. Tenerife veed on koduks suurele hulgale mereelustikule ja moodustavad osa mitmete vaalaliste rändeteest.

Tenerife mootorpaadi charter Fairline 42 foot

  • Merel jahutada. Pärast vaatlust paneb kapten paadi ankrusse, et minna alla ja nautida vett. Kasutage võimalust ujuda ja snorgeldada kristallselges meres.
  • Külastage ranniku kõige atraktiivsemaid vaatamisväärsusi. Viime teid erinevatesse kohtadesse, et teha pilte ja imetleda Tenerife looduskauneid paiku.
  • Sõitke nii kaua kui soovite, meil on võimalik rentida paate alates 1 tunnist kuni mitme päevani. Kohandame end kliendi eelistustega marsruudi muutmise, toitlustamise ja muude teenuste osas.

Võtke meiega nüüd ühendust paadi rentimiseks Tenerife lõunaosas. Jätame meie WhatsApp teie käsutusse, et teha oma broneeringuid. Teksti lõpus leiate nimekirja paatidest, mis on saadaval koheseks broneerimiseks, klõpsake iga tegevuse üksikasjadeks. Leiad ka kontaktivormi kõrval iga tegevuse, et sa kirjutada meile ja näidata oma nõuded. Võime anda teile soovitusi, et valida teie puhkuseplaanidele kõige paremini sobivad tegevused.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: