Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Paadi tšarterid aastal Puerto Colon
Paatide rentimine ilma kaptenita aastal Puerto Colon
Paadi rentimine Playa de Las Americas

Seekord tahame teile rääkida paatide rentimisest Puerto Colónis. See sadam asub väga lähedal Playa de las Americas’ile, Los Cristianos’ele ja Costa Adeje’le, seega meelitab see suurt hulka turiste, kes soovivad merd nautida.

Nautige järgmist teksti, milles me räägime teile erinevatest võimalustest, kuidas Puerto Colónis paati rentida. Me kohandame teie maitsele, vajadustele ja eelarvele. Kirjutage meile kohe meie WhatsApp rääkida ja aidata teil teha oma broneering.

Mida teha paadireiside ajal Puerto Colonis

paadi charter tenerife 16

Puerto Coloni paadireiside ajal saate näha delfiine ja vaalu nende loomulikus elupaigas ning teha kauneid pilte. Nautige nende lähedust ja võluvaid piruette. Seejärel saate rannikul asuvas rannas värskendavalt ujuda ja uurida merepõhja snorgeldades. Kasutage seda hetke, et jagada seda oma pere ja sõpradega, tundke tuult oma näol ja päevitage oma nahka Tenerife sooja päikese all. Kui soovite, lõõgastuge varjus, imetledes samal ajal kauneid vaateid Atlandi ookeanile, Tenerifele ja naabersaarele La Gomera.

Puerto Colonis üle 4 tunni kestva laevaprahiga saate külastada Los Gigantese kaljusid ja selle kaunist Masca lahte. Lõunasöök, joogid ja suupisted on hinna sees. Need omadused on ühised peaaegu kõikidele tegevustele, kuid nende omaduste teadasaamiseks peaksite siiski tutvuma ekskursiooni üksikasjadega. Kirjutage meile nüüd meie WhatsAppi, et selgitada oma kahtlusi ja teha oma broneeringud.

Paatide rentimine koos kapteniga Puerto Colónis

Tenerife mootorpaadi charter Fairline 42 foot

Eraldiseisvad paadid koos kapteniga pakuvad võimalust nautida merd eksklusiivselt. Ainult teie ja teie külalised ilma võõraste kohalolekuta paadis. See on suur eelis, mis võimaldab tähistada erilisi sündmusi mugavalt ja eksklusiivselt. Tule ja naudi romantilist reisi oma partneriga või seiklust merel koos sõprade ja perega. Paljud meie kliendid prahtivad Puerto Colonis erapaate sünnipäevade ja poissmeeste ja -naiste pidude tähistamiseks. Iga põhjus on põhjendatud, et rentida paat ja veeta unistuste päev merel.

Unustage paadi juhtimine ja käitamine, selle eest hoolitseb meie asjatundlik meeskond. Lihtsalt nautige merd ja oma lähedaste seltskonda.

Me anname teie käsutusse luksuslikud jahid eksklusiivseks sõiduks merel. Need paadid on avangardistliku disainiga ja avarate ruumidega, et rahuldada ka kõige rafineeritumaid maitseid. Pakume ka mugavaid purjepaate, kalapaate ja ruumikaid katamaraane suurtele gruppidele. Me kohandame end teie nõudmistele. Oleme olnud selles sektoris juba aastaid ja kinnitame teile, et meil on olemas just see paat, mida te vajate.

Jahtide prahtimine ilma kaptenita Puerto Colonis

CAPELLI TEMPEST-770 - Paadilaenutus Mallorcal litsentsiga ilma kaptenita (4).min

Pakume ka kaptenita paate, millega saate ise mööda lahte ringi sõita. Määrake marsruut ja sõitke rahulikult. Saate ise otsustada, kus ja kui kaua te peatute, sel juhul olete te ise see, kes sõitu juhib.

Ühe sellise paadi juhtimiseks peate olema vähemalt 18-aastane ja omama kehtivat paadiluba. Nõutav on tagatisraha, mis tagastatakse paadi tagastamisel. Kütuse eest võetakse tasu vastavalt tarbimisele sõidu ajal ja toit ei ole hinna sees, seega peate selle kaasa võtma.

Litsentsita paadid Puerto Colonis

Rentida mootorpaat tenerife ilma kaptenita (15)

Teisalt pakume väikepaate, mida saate juhtida ka siis, kui teil ei ole paadiluba. Pakume mootorpaate võimsusega 15 hj ja mahutavusega 7 reisijat. Seda tüüpi tegevus on ideaalne, et minna välja oma väikese sõpruskonnaga ja näidata neile oma oskusi paadikaptenina.

Võtke meiega ühendust Puerto Coloni paadilaenutuseks. Jäta kõik meie kätte, oleme aidanud oma klientidel nautida Tenerifet ja selle võlusid juba rohkem kui kümme aastat. Vaata allpool olevat nimekirja paatide nimekirja, mis on saadaval prahtimiseks koos kapteniga või ilma. Mõned neist on saadaval mõlemal viisil. Ärge unustage, et võtaksite meiega mitu päeva ette ühendust, et leida oma soovitud kuupäevaks sobiv paat.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: