Mida teha ja milliseid kohti külastada Anfi del maris?

Mida teha ja milliseid kohti külastada Anfi del maris?

Selles postituses tutvustame Anfi del Mar’i parimaid randu ja tegevusi, mida saate puhkuse ajal teha. Pakume paadiretki, kus saate lõõgastuda, unustada oma mured ja anda end mere nautimisele. Samuti saate nautida päikest ja liiva selle ülevoolavates valgetes liivarandades, kus on parimad tingimused erinevate veespordialade harrastamiseks. Nii et lugege edasi ja saage veidi rohkem teada selle kauni linna kohta Gran Canaria lõunaosas.

Anfi del Mar Beachi parimad kü ljed

Anfi del Mar - Gran canaria (2)

See on fantastiline rand Gran Canarial, Mogáni vallas. Kuigi tegemist on kunstliku rannaga, on seal olemas kõik, mida vajad, et kaotada end mõneks päevaks ja unustada linnahäda. See asub La Verga kuristikus, mis on üks paljudest kaljudest sellel pool saart, mis annavad sellele saarele erilise ja ainulaadse ilme.

Selles rannas on teie käsutuses kõik teenused, mida vajate päikese ja liiva nautimiseks, näiteks renditavad lamamistoolid ja päikesevarjud, dušid ja tualetid. See on ka väga turvaline, sest see on kaitstud lainete eest ja sobib ideaalselt lastele. Kõigi nende eeliste tõttu saab see aasta ringi palju külastajaid.

Anfi del Mar’i veealased tegevused

Selles piirkonnas on palju võimalusi päikese, mere ja liiva nautimiseks.

  • Parascending: see on tegevus, mille puhul teid kinnitatakse langevarjuga ja kinnitatakse köiega paadi külge, mis sõidab suure kiirusega. Täielik adrenaliin ja lõbusus on garanteeritud. Ärge muretsege, see on täiesti turvaline kogemus, kus eksperdid kontrollivad iga detaili, nii et saate lihtsalt nautida saare vaateid kõrgelt.
  • Banaanipaat: astuge koos sõpradega pardale ja alustage kihlvedusid, et näha, kes suudab kõige kauem kinni hoida. Lõbus kogemus kõigile.
  • Paddle surfing: see on lõbus tegevus, mille puhul istute lainelauda, kuid kontrollige seda aerudega. See on väga lõbus, eriti selle ranna rahulikes vetes.
  • Kajakisõit merel: võtke aerud ja laske end Kanaari saarte kauni mere rahulikkusest kaasa haarata.
  • Jett-suusatamine: olge valmis nautima merd adrenaliini pumbates. Jett-suusatamine toimub just teie jaoks ja teie otsustate, kuhu minna. See on väga lõbus ja on praegu üks populaarsemaid tegevusi Anfi del Maris.
  • Veesuusatamine: see on sarnane tegevus nagu suusatamine, kuid sel juhul tõmbab teid suure kiirusega kaasa paat. See on väga lõbus ja paneb teid tundma ägedaid emotsioone.

Snorgeldamine ja sukeldumine

Anfi del Mar - Gran canaria (3)

Pidage meeles, et Kanaari saartel on väga mitmekesine mereelu ja Gran Canarial on suurim bioloogiline mitmekesisus. Kui olete sukeldumise entusiast, saate siin rahulikult sukelduda. Seda randa iseloomustab rahulik vesi, mis on ideaalne sukeldumiseks.

Selle merepõhjas leidub palju erinevaid mereelukaid, mida tasub vaadata ja pildistada. Teil ei jää piisavalt aega, et külastada ja tutvuda kõigi meres peidus olevate iludustega. Kui te ei taha nii sügavale minna, minge snorgeldama. Mõlemal juhul on kogemus imeline. Kui olete alles õppimas või pole seda varem teinud, on palju sukeldumisele spetsialiseerunud ettevõtteid, kus saate palgata instruktori, kes teid selle uue kogemuse kaudu juhendab.

Paadireisid

Puerto de Mogan - Gran Canaria.min

See on üks parimaid viise saare nautimiseks merelt. Tehke laevareis Anfi del Marist Puerto de Moganisse või Arguineguínisse, möödudes ranniku kõige kaunimatest ja salapärasematest kohtadest. Valige mootorpaatide, pedaalide, luksuspurjekate ja kiirpaatide vahel.

Reisi ajal saate nautida delfiinide, vaalade ja muude mereelustike vaatlemist. Ekskursioon hõlmab kohti, kus mööduvad erinevad vaalalised, mida saate imetleda turvalisest paadist.

La Verga rand

See on ilus väikeste lainetega linnarand, mis sobib ideaalselt laste ja kogu pere nautimiseks. Kuigi see ei ole väga suur, on see väga mugav ja seal on kõik teenused, nagu dušid, tualetid, baarid ja muidugi päikesevoodid ja päikesevarjud, mida saab rentida. Samuti asub see promenaadi kõrval, kus on mitmesuguseid alternatiive, et mõnusalt aega veeta.

Balito Beach

Me mainime seda randa kui ühte Anfi del Mar’i parimatest asjadest, sest see asub kohe selle kõrval ja on ideaalne koht põgenemiseks ja lõõgastumiseks. See ei ole nii tuntud kui pidevad rannad ja on veidi teistsuguste omadustega. Seal puudub lainekaitse, seega on vesi aktiivsem. Lisaks sellele on rannas palju kive, nii et see ei ole nii rahvarohke.

Maroa saar

See on väike ja võluv kunstlik südamekujuline saar Anfi del Mar’i rannas. See on korraldatud külastajate viibimise elavdamiseks. Sinna pääseb trepist või ujudes. Kui aga soovite, siis pange snorgeldamisprillid selga ja ujuge ümber saare, et nautida mere ilu ja seda asustavat loomastikku.

Siit leiate restorani, kus pakutakse võrkkiigesid ja parimat sööki. See on kindlasti puhkus, mida me kõik väärime, nii et te ei saa lahkuda ilma seda romantilist saart külastamata.

Anfi del Mar Fun Facts

Anfi del Mar’i kuurort sai alguse 1990. aastatel. See sündis kui algatus, et taastada Gran Canaria Kariibi mere randade ilu, mille jaoks toodi Bahamalt tonnide viisi valget liiva. Aga kuna tegemist oli juba niigi ilusa ja soodsa kliimaga kohaga, ei olnud raske saavutada soovitud tulemust. Nad mõtlesid ka tugevate lainete vähendamisele, nii et nad paigaldasid lainemurdja ja saavutasid unistuste ranna, kus paljud inimesed käivad puhkamas ja lõõgastumas.

Nagu näete, on Anfi del Mar imeline ja täidab eesmärki, milleks see projekteeriti. See on atraktiivne rand, millel pole Kariibi mere rannikutele midagi kadestada. Kui soovite seda külastada, saame aidata teil valida tegevused ja ekskursioonid, mis sobivad teie vajadustele kõige paremini. Võtke meiega ühendust e-posti, WhatsAppi või täitke meie kontaktvorm, me aitame teid hea meelega, et te ei peaks muretsema väikeste üksikasjade pärast, oleme juba aastaid aidanud oma klientidel nautida unustamatut puhkust.