Esimene avaldamine: jaanuar 5, 2023 |

Icod de los Vinos El Drago Milenario The Dragon.min

Icod de los Vinos (draakonipuu)

Icod de los Vinos asub Tenerife loodeosas ja sealt on selgelt näha Hispaania kõrgeima tipuga vulkaan Teide. See on tuntud oma kalandustegevuse ja eriti viinamarjakasvatuse poolest. Seepärast saate seda külastades nautida parimat gastronoomiat koos käsitööjuustude, liha, soolakala ja muidugi parimate kohalike veinidega.

Icod de los Vinos (el drago)

Tuhandeaastane draakonipuu

Draakonipuu (Dracaena draco) kuulutati 1917. aastal riiklikuks mälestiseks ja arvatakse, et see on üle 8 sajandi vana. Sellel on saarestiku jaoks tohutu looduslik, kultuuriline ja ajalooline väärtus, sest see on vanim neist.

Kui te seda veel ei tea, siis tegemist on Dragose perekonda kuuluva kauni puuga, mis on üle 16 meetri kõrge ja mille tüve ümbermõõt on üle 20 meetri. Puu asub selle kaitseks loodud pargis, kus leidub suure botaanilise väärtusega endeemilisi liike. Teie käsutuses on Kanaari saarte taimestikule spetsialiseerunud giidid, kes viivad teid harivale ekskursioonile, kus nad jagavad teiega kõiki oma teadmisi. Pargis saate pidada pikniku ja veeta mõnusaid hetki looduse keskel. Park asub otse San Marcose kiriku kõrval.

Tõenäoliselt nõustute, et El Drago Milenario on Icod de los Vinose sümboliks. Selles vallas on aga veel palju muudki, mida võib leida. Kui jalutate selle kaunitel munakivisillutisega tänavatel, saate tunda selle rahulikkust ja imetleda seda ümbritsevat majesteetlikku vulkaanilist maastikku. Selle ajaloolises keskuses leiate suure kunstilise ja ajaloolise rikkuse. Vallas on palju väljakuid ja kauneid purskkaevusid, mis määravad maastikku.

Icod de los Vinos (el drago)

Tuule koobas

Cueva del Viento on vulkaaniline toru, mis on muljetavaldav oma suuruse poolest. See on õõnsus, mis näib ühendavat meid planeedi sisemusega. See on suurim vulkaaniline õõnsus Euroopas ja üks suurimaid maailmas. See tekkis vana tipu, Teide lähedal asuva kuru laavavooludest ja selle sees saab jälgida laava poolt jäetud teed, mis on jäänud selle jälgedes.

San Marcose rand

Me ei saa jätta mainimata San Marcose randa, see on üks vaiksemaid randu saarel. See on väikeste lainetega pererand, mis sobib ideaalselt lastega külastamiseks ning pakub ka kõiki vajalikke teenuseid, nagu dušid, tualetid, baarid ja restoranid, ning mis väga oluline, juurdepääsu liikumispuudega inimestele.

Locations: