Esimene avaldamine: märts 30, 2024 |

Abama Beach Tenerife lõunaosas

See on Tenerife lõunaosas asuv särav pool-linnaline kuldsete liivade ja kristallselge veega lahe. Kuna see on rahutu, sobib see ideaalselt jalutuskäiguks, loodusega suhtlemiseks ja rahulikus keskkonnas lõõgastumiseks. Jagage koos perega ja nautige Tenerife ranniku kaunist maastikku.

Playa de Abama iseloomulikud omadused

Asub Guía de Isora vallas, Tenerife ühe kõige luksuslikuma hotelli, Ritz-Carlton Abama lähedal. See asub Isorana kaljude ja Barranco de Erques’i kuristiku kõrval, mis on kaitstud maastikud nende tähtsuse tõttu teadusuuringuteks. Samuti on see väga lähedal San Juani ja Alcalá randadele.

Playa de Abama on keskmise/kõrge külastatavusega avalik rand, mida külastavad nii turistid kui ka saare elanikud. Kõik Tenerife rannad on avalikud, nii et teile ei keelata juurdepääsu, isegi kui te ei ole hotelli külalised. Parkimiskoha leidmiseks peaksite saabuma varakult hommikul.

See kaunis karbikujuline laht on 100 meetrit pikk ja 20 meetrit lai. Selle kõrval on kaks ilusat looduslikku basseini, kus on rahulik ja turvaline vesi ujumiseks. Playa de Abamast näete linna silmatorkavaid banaanipõllukesi ja naabersaar La Gomera, mis on teine Kanaari saarte saarestiku pärl.

teenused

Playa de Abama (4)

Autode parkimine on tasuta. Ranna lähedal on treppidega muulid neile, kes soovivad ujuda avameres.

Mõned Abama ranna teenused on hotelli poolt pakutavad. Nii päikesevarjud ja -laudad kui ka väike köisraudtee on ainult selle külaliste kasutuses. Kuid ärge muretsege, võite võtta kaasa oma rätiku ja lamada liival, et nautida ranna ilu ja võlu.

Hotellile kuuluvas Beach Clubis saate lõunatada, juua ja kasutada vannituba. Kuna tegemist on luksushotelliga, on toidu- ja teeninduskulud kõrged.

Rand on lastele ohutu

Abama Beach (2)

See on nii rahulik rand, et seda võiks võrrelda loodusliku basseiniga. Tänu seda kaitsvale lainemurdjale pakub see rahulikku ja väheste lainetega vett, mis on lastele ohutu. Lapsed mängivad liivas ja pritsivad kalda lähedal madalas vees.

Kuidas sinna jõuda

Saabuge hotelli kõrval asuvasse parklasse. Sealt kõndige 15 minutit järsku treppi mööda alla, kuni jõuate randa.

Autod võivad sõita alla rannapiirkonda, et jätta reisijad ja nende asjad maha. Seejärel peavad nad naasma parkimisalale. Kui lähete taksoga või rendiautoga, saate maha tulla otse rannas, vältides trepist alla minekut.

Sinna saab ka bussiga 473, mis sõidab Los Gigantes’ile. Bussipeatus on väga lähedal hotellile.

Teine võimalus oleks jõuda paadiga muulist. Mõned paadireisid ankurdavad Playa de Abama ees, et reisijad saaksid ujuda ja meres jahutada.

Playa de Abama sobib ideaalselt oma perepuhkuseplaani. See on maanteelt kergesti ligipääsetav rand, millel on ilusad maastikud ja kristallselge vesi. See on kõik, mida vajate, et nautida Tenerifet ja seda ümbritsevat merd.

Rannad aastal Tenerife Lõuna
Saistītie raksti: