Geriausi šiaurinės Tenerifės paplūdimiai: atraskite jų žavesį

Geriausi šiaurinės Tenerifės paplūdimiai: atraskite jų žavesį

Guide

Šiaurinės Tenerifės paplūdimiai – puikus gamtos ir poilsio derinys. Jie išsiskiria tamsiu smėliu, kuris yra vulkaninės kilmės produktas. Juose krištolo skaidrumo vanduo ir maloni atmosfera leidžia mėgautis jūra ir praleisti malonias atostogų akimirkas.

Sužinokite apie geriausius šiaurinės Tenerifės paplūdimius

Nors pietų paplūdimiai yra populiariausi tarp turistų, Tenerifės šiaurėje taip pat rasite nuostabių pakrančių su krištolo skaidrumo vandeniu ir kerinčiais kraštovaizdžiais. Kai kuriems iš šių paplūdimių suteikta Mėlynoji vėliava, o tai reiškia, kad jų vanduo yra puikios sanitarinės kokybės ir kad juose taip pat yra visos paslaugos, pavyzdžiui, paplūdimio skėčiai, gultai, gelbėtojai ir gelbėjimo punktai.

Sodo paplūdimys

Puerto de la Cruz. Tenerifė. Ispanija eue56

Tai Puerto de la Kruso mieste esantis menininko retušuotas paplūdimys. Jį supa gražūs sodai su spalvingomis gėlėmis, kurios pabrėžia jo grožį. Jo dizainas – tai Césaro Manrique’o, siekusio sukurti patrauklią pakrantės erdvę, proto vaisius. Ji yra netoli promenados, nuo kurios atsiveria nuostabūs jūros vaizdai. Netoliese yra garsusis Loro parkas, dėl kurio paplūdimys sulaukė didesnio turistų pripažinimo. Jis apdovanotas mėlynąja vėliava.

El Benijo paplūdimys

playa benijo tenerife

Tai spindintis laukinis paplūdimys, esantis Anagos kaimo parke. Jis pasižymi tamsiu smėliu ir žvyru. Jame nesilanko daug besimaudančiųjų, todėl jis puikiai tinka mėgautis jūra atokiau nuo minios žmonių. Tai nudistų paplūdimys, kuriame galima prisiliesti prie gamtos ir jaustis laisvai be miesto moralinių priesakų. Atminkite, kad kadangi tai laukinis paplūdimys, jame nėra jokių paplūdimio paslaugų, todėl turėtumėte pasiimti tai, ko jums reikia norint praleisti dieną. Tai vienas iš šiaurinės Tenerifės dalies paplūdimių, kuriame daroma daugiausia nuotraukų. Atoslūgiui nuslūgus, čia išryškėja juodas smėlis ir upeliai, sukuriantys nuostabų pakrantės kraštovaizdį. Be to, saulėlydžiai šiame paplūdimyje yra nuostabūs, dangus nusidažo įvairiais atspalviais, kuriuos fotografai moka puikiai užfiksuoti, kad gautų svajonių vaizdus.

Las Teresitas paplūdimys

playa de las teresitas - santa cruz de tenerife

Tai vienas žinomiausių šiaurinės Tenerifės dalies paplūdimių, esantis netoli Santa Krus de Tenerifės. Mėgaukitės jo auksiniu smėliu ir gražiomis palmėmis su geru pavėsiu, kad galėtumėte atsigulti ir atsipalaiduoti.  Jis driekiasi 1300 metrų gražios pakrantės, kuria lankytojai gali laisvai mėgautis. Jame įrengtas molas, saugantis nuo stiprių bangų, todėl galite mėgautis ramiu vandeniu, puikiai tinkančiu vaikams. Joje yra tualetai, dušai, apsauga ir vaikų zona. Taip pat galėsite lengvai pasiekti miestelio barus ir restoranus, kuriuose galima skaniai pavalgyti ir atsigaivinti gėrimais.

El Bollullo paplūdimys

beach-el-bollullo

Jis yra La Orotavos savivaldybėje ir yra vienas iš labiausiai turistų lankomų paplūdimių šiaurinėje Tenerifės dalyje. Tai tyras vulkaninio smėlio paplūdimys, kuris tęsiasi 200 metrų, padalytas tarp paplūdimio ir nedidelės įlankos. Čia tyvuliuoja krištolo skaidrumo vanduo su stipriomis bangomis, puikiai tinkančiomis banglenčių sportui. Iš siūlomų paslaugų galima paminėti gultus, skėčius, paplūdimio barus ir šalia paplūdimio esančią automobilių stovėjimo aikštelę.

Teno paplūdimys

Tai nedidelis 30 metrų ilgio tyras 30 metrų ilgio paplūdimys, esantis Teno iškyšulyje, Buenavista del Norte savivaldybėje. Iš čia matosi neįtikėtinos Los Giganteso uolos ir atvira jūra visu savo grožiu. Jūros spalva šioje vietovėje yra intensyviai mėlyna, todėl ji labai maloni turistams. Čia įrengtas molas, kuris saugo nuo stiprių bangų, todėl čia rasite ramų vandenį, kuriame galėsite ramiai mėgautis jūra. Čia neteikiamos paplūdimio paslaugos, todėl turėtumėte pasirūpinti viskuo, ko jums reikia. Netoliese yra Punta de Teno švyturys, apžvalgos aikštelė ir laiptų aikštelė, nuo kurios galite šokti į vandenį ir dar smagiau praleisti laiką.

Playa de los Roques

Jo pavadinimą lėmė pakrantėje esančios uolos, primenančios apie vulkaninę salos kilmę. Esant atoslūgiui čia galima pamatyti tamsų smėlėtą krantą ir daugybę įlankėlių. Nors iki jos galima nuvažiuoti automobiliu, ją dažniau lanko pėsčiųjų žygeiviai, kurie ją pasiekia įveikę maždaug 5 km ilgio maršrutą, vadinamą „Sendero del Agua” (Vandens kelias).

Šiaurinės Tenerifės paplūdimiai pasižymi ypatingu grožiu, kuriam būdingas tamsus smėlis, upeliai ir uolos. Primename, kad maudytis reikia atsargiai, kai jūra nėra rami, nes vanduo šniokščia su jėga ir gali nustebinti nieko neįtariančius maudymosi mėgėjus.