Labākās Tenerifes ziemeļu pludmales: atklājiet to burvību

Labākās Tenerifes ziemeļu pludmales: atklājiet to burvību

Guide

Tenerifes ziemeļu daļas pludmales piedāvā perfektu dabas un atpūtas apvienojumu. Tām raksturīgas tumšās smiltis, kas radušās vulkāniskās darbības rezultātā. Tās piedāvā kristāldzidru ūdeni un patīkamu atmosfēru, lai baudītu jūru un pavadītu patīkamus brīžus brīvdienās.

Sazinieties ar labākajām pludmalēm Tenerifes ziemeļu daļā

Lai gan pludmales dienvidos ir vispopulārākās tūristu vidū, arī Tenerifes ziemeļos jūs atradīsiet skaistas piekrastes ar kristāldzidru ūdeni un burvīgām ainavām. Dažām no šīm pludmalēm ir piešķirts Zilais karogs, kas nozīmē, ka to ūdeņiem ir izcila sanitārā kvalitāte un ka tajās ir arī visi pakalpojumi, piemēram, pludmales saulessargi, atpūtas krēsli, glābēji un glābšanas punkti.

Dārza pludmale

Puerto de la Cruz. Tenerife. Spānija eue56

Tā atrodas Puerto de la Cruz pilsētā, un tā ir mākslinieka retušēta pludmale. To ieskauj skaisti dārzi ar krāsainiem ziediem, kas izceļ tās skaistumu. Tās dizains ir Cēzara Manrikes (César Manrique) prāta rezultāts, kurš centās radīt pievilcīgu piekrastes telpu. Tā atrodas netālu no promenādes, no kuras paveras skaists skats uz jūru. Netālu atrodas slavenais Loro parks, pateicoties kuram pludmale ir ieguvusi lielāku atpazīstamību tūristu vidū. Tā ir apbalvota ar zilo karogu.

El Benijo pludmale

playa benijo tenerife

Tā ir starojoša savvaļas pludmale, kas atrodas Anagas lauku parkā. Tai raksturīgas tumšas smiltis un grants klātbūtne. To neapmeklē daudz peldētāju, tāpēc tā ir ideāli piemērota, lai baudītu jūru prom no pūļiem. Tā ir nūdistu pludmale, kur var satikties ar dabu un justies brīvi bez pilsētas morāles priekšrakstiem. Atcerieties, ka, tā kā tā ir savvaļas pludmale, šeit nav pludmales pakalpojumu, tāpēc jums jāņem līdzi viss nepieciešamais, lai pavadītu dienu. Tā ir viena no Tenerifes ziemeļu daļas pludmalēm, kur tiek uzņemts visvairāk fotogrāfiju. Kad plūdmaiņa beidzas, parādās melnās smiltis un upītes, kas rada skaistu piekrastes ainavu. Turklāt saulrieti šajā pludmalē ir brīnišķīgi, debesis ir ietērptas dažādos toņos, kurus fotogrāfi prot ļoti labi tvert, lai iegūtu sapņu attēlus.

Las Teresitas pludmale

playa de las teresitas - santa cruz de tenerife

Tā ir viena no pazīstamākajām Tenerifes ziemeļu daļas pludmalēm, kas atrodas netālu no Santa Cruz de Tenerife. Izbaudiet tās zeltainās smiltis un skaistās palmas ar labu ēnu, lai varētu pagulēt un atpūsties.  Tā stiepjas 1300 metru garumā skaistā piekrastē, ko apmeklētāji var brīvi baudīt. Tam ir viļņlauzis, kas to pasargā no spēcīgiem viļņiem, tāpēc jūs varat baudīt mierīgos ūdeņus, kas lieliski piemēroti bērniem. Tajā ir tualetes, dušas, apsardze un bērnu zona. Jūs varēsiet ērti nokļūt arī līdz pilsētas bāriem un restorāniem, kur var nobaudīt labus ēdienus un atspirdzinošus dzērienus.

El Bollullo pludmale

beach-el-bollullo

Tā atrodas La Orotavas pašvaldībā, un tā ir viena no tūristu apmeklētākajām pludmalēm Tenerifes ziemeļos. Tā ir neskarta vulkānisko smilšu pludmale, kas stiepjas 200 metru garumā, sadalīta starp pludmali un nelielu līci. Tā piedāvā kristāldzidru ūdeni ar spēcīgiem viļņiem, kas ir ideāli piemēroti sērfošanai. No piedāvātajiem pakalpojumiem var minēt sauļošanās krēslus, saulessargus, pludmales bārus un autostāvvietu netālu no pludmales.

Teno pludmale

Tā ir neliela 30 metrus gara neskarta pludmale, kas atrodas Teno galotnē Buenavista del Norte pašvaldībā. No šejienes paveras skats uz neticamajām Los Gigantes klintīm un atklātu jūru visā tās krāšņumā. Jūras krāsa šajā apgabalā ir intensīvi zila, kas padara to ļoti patīkamu tūristiem. Šeit ir viļņlauzis, kas pasargā no spēcīgiem viļņiem, tāpēc jūs atradīsiet mierīgus ūdeņus, lai mierīgi un klusi baudītu jūru. Šeit netiek piedāvāti pludmales pakalpojumi, tāpēc jums jābūt gataviem ar visu nepieciešamo. Netālu atrodas Punta de Teno bāka, skatu punkts un kāpņu laukums, no kura var ielēkt ūdenī, lai vēl vairāk izklaidētos.

Playa de los Roques

Tās nosaukums radies tāpēc, ka krastā ir klintis, kas atgādina par salas vulkānisko izcelsmi. Kad plūdmaiņa ir zema, var redzēt tumšu smilšainu krastu un daudzus līčus. Lai gan to var sasniegt ar automašīnu, biežāk to apmeklē kājāmgājēji, kuri to sasniedz, šķērsojot maršrutu, kas pazīstams kā “Sendero del Agua” (Ūdens ceļš) un ir aptuveni 5 km garš.

Tenerifes ziemeļu daļas pludmalēm ir īpašs skaistums, ko raksturo tumšās smiltis, līči un klintis. Atgādinām, ka jūrā, kad tā nav mierīga, peldēties uzmanīgi, jo ūdeņi plosās ar spēku un var pārsteigt neko nenojaušošus peldētājus.