První publikace: 17 března, 2024 |

Safari na čtyřkolkách na La Caleta
Safari na čtyřkolkách z La Calety

Zde je průvodce po safari na čtyřkolkách z La Calety. Spojte vzrušující jízdu na čtyřkolce s úchvatnými výhledy na Tenerife a zažijte dokonalé dobrodružství. Jsme společnost specializující se na poskytování služeb pro volný čas a rekreaci na Tenerife. Svěřte vše do našich rukou, víme, jak si dovolenou na ostrově užít naplno. Pokud si chcete pronajmout jedno z našich čtyřkolových safari, napište nám nyní na náš WhatsApp, budeme se vám věnovat co nejdříve.

Užijte si skvělou dovolenou s naším Quad Safari z La Calety

Quad Safari Tenerife11.min

La Caleta je velmi významné turistické město na Tenerife. Určitě navštivte jeho nezkrotnou pláž a ochutnejte ryby a mořské plody špičkové kvality, které se podávají v jeho restauracích. Pokud však toužíte po adrenalinu a zábavě na kolech, můžete si ji dopřát i z La Calety. Pronajměte si naše terénní safari čtyřkolky a zažijte dokonalý adrenalin. Obdivujte krásy Tenerife z jeho pobřežní krajiny a chladných lesů. Je to vzrušující aktivita, při které si s rodinou, partnerem nebo přáteli vytvoříte nezapomenutelné vzpomínky.

co budeme dělat během dobrodružství na čtyřkolkách?

Quad Safari Tenerife15.min

Projeďte se po hrbolatých silnicích Tenerife a pocítíte, jak se vám chladný vítr otírá o tvář. Až budete projíždět v blízkosti pobřeží Atlantiku, můžete vdechovat vůni moře a cítit jeho energii. Součástí vyjížděk jsou zastávky na fotografování a společné občerstvení. V závislosti na tom, jakou čtyřkolkovou safari si vyberete, budete mít možnost najíst se ve vyhlášené kanárské restauraci s autentickými chutěmi. Podívejte se na naše dostupné možnosti jízdy na čtyřkolkách z La Calety na WhatsAppu nebo se podívejte na seznam níže, kde najdete podrobnosti o každé z nich.

Čtyřkolky mohou bez problémů překonávat nerovný terén a právě tato vlastnost je činí tak atraktivními. Jsou ideální pro objevování členitého terénu Tenerife, který tvoří skály, rokle, písčité oblasti a strmé svahy.

Tým instruktorů vám poskytne veškeré informace potřebné k bezpečné jízdě na čtyřkolkách. Budou vás po celou dobu doprovázet, abyste měli vše pod kontrolou. Naše čtyřkolky jsou v perfektním stavu údržby. Užijte si Tenerife prostřednictvím této kontrolované a bezpečné aktivity v rukou profesionálů v oboru.

Nabízíme vám různé trasy po ostrově s různými úrovněmi obtížnosti. Objevte krajinu Playa de las Americas, Arona, La Escalona a Vilaflor. Máme pro vás připravenou nádhernou trasu přes národní park Teide, na které překonáte jeho komíny a sopečné skály. Vychutnejte si atraktivní flóru a faunu Teide s endemickými druhy, kterým se daří pouze v této oblasti.

Doprava a rezervace

Quad Safari Tenerife12.min

Safari na čtyřkolkách zahrnuje dopravu do vašeho ubytování v La Caletě a zpět. Pokrýváme nejdůležitější oblasti jižní části Tenerife, kontaktujte nás prosím nyní a ověřte si dostupnost dopravy k vašemu ubytování.

Pro rezervaci safari na čtyřkolkách z La Calety musíte být plnoletí a předložit řidičský průkaz. Doufáme, že prožijete zážitek a užijete si dobrodružství při projížďce po nejnáročnějších trasách Tenerife. Je nám ctí být vaší spolehlivou společností. Napište nám nyní na náš WhatsApp a proveďte rezervaci nebo si vyjasněte své nejasnosti.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: