První publikace: 25 března, 2024 |

Pronájem lodí na La Caleta
Půjčovna lodí na La Caleta
Výlety lodí na La Caleta
Výlety lodí z La Caleta Tenerife

Rezervujte si naše výlety lodí z La Calety snadno na našich webových stránkách. Specializujeme se na poskytování kvalitních služeb pro potěšení turistů. Nabízíme fantastické výlety lodí, při kterých se můžete procházet po zátoce, kochat se výhledy a osvěžit se v moři. Výlety lodí, které nabízíme v tomto textu, zahrnují dopravu s vyzvednutím a vysazením v La Caletě. Přečtěte si, jaké možnosti jsou k dispozici a jak si je rezervovat. Napište nám na WhatsApp, rádi vám zodpovíme vaše dotazy a provedeme rezervaci.

Sdílené výlety lodí z La Calety

Sdílené výlety vám umožní užít si moře příjemným způsobem a v rukou odborné posádky. Během lodních výletů z La Calety se můžete opalovat, odpočívat ve stínu a obdivovat krásné výhledy na záliv.

výlet katamaránem na tenerife soukromý a sdílený (1).min

Tenerife je jedním z nejlepších míst na světě, kde můžete pozorovat kytovce v jejich přirozeném prostředí. Naše výlety lodí z La Calety zahrnují pozorování velryb a delfínů, což je fascinující a turisty oblíbená aktivita. Existuje mnoho druhů, které lze pozorovat v každém ročním období, každý druh se však objevuje v určitém ročním období. Pokud máme štěstí, můžeme vidět většinu kytovců, kteří obývají vody Tenerife nebo tudy proplouvají na své migrační trase.

Delfíni skákající na jihu Tenerife

Po pozorování velryb nasměruje kapitán loď do krásné zátoky, kam se můžete jít zchladit. Využijte příležitosti k opalování a zábavě s přáteli. Vody Atlantiku jsou modré a křišťálově čisté a přímo vybízejí ke koupání. Nasaďte si masku na šnorchlování a prozkoumejte tajemství moře ukrytá pod hladinou.

Užijte si s přáteli a rodinou jiný den na moři. Výlety lodí z La Calety nabízejí občerstvení, oběd a osvěžující nápoje. Podívejte se na konci textu na společné lodní výlety a poznejte jejich charakteristiku. Nezapomeňte, že vám necháváme náš WhatsApp, abyste nám mohli kdykoli napsat, provést rezervaci s uvedením požadované aktivity, data a délky trvání výletu.

Soukromé výlety lodí z La Calety

pronájem lodí tenerife 18

Pro exkluzivnější zážitky nabízíme také soukromé výlety lodí. Zapomeňte na sdílení s cizími lidmi, soukromé výlety lodí z La Calety jsou určeny jen pro vás a vaši skupinu hostů. Máme výjimečnou posádku s plnou znalostí moře a lodi. Kapitán vás vezme na nejzajímavější místa v zátoce, abyste mohli rozjímat nad jejími krásami a užívat si jejího kouzla. Užijte si jízdu bez jakýchkoli starostí, věnujte se štěstí na moři.

Oslava zvláštních událostí

tenerife hen-do-stag-do

Soukromé výlety lodí jsou ideální pro oslavu zvláštních událostí na palubě. Mnoho našich klientů si pronajímá naše lodě na oslavu narozenin a rozlučky se svobodou. Pozvěte své přátele, obchodní partnery a rodinu na obohacující zážitek na moři. Běžně se také pronajímají lodě La Caleta na oslavy výročí svatby, ukončení podnikání, promoce a další. Napište nám na náš WhatsApp a sdělte nám své preference. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, stačí nám napsat velikost skupiny, místa, která si přejete navštívit, a vybraný termín. Rádi vám pomůžeme a co nejlépe odpovíme na vaše požadavky.

Lodě k dispozici pro soukromé výlety

Pokud máte zájem o rezervaci soukromých výletů lodí z La Calety, zde je přehled našich dostupných lodí. Některé z nich budou k dispozici pro soukromý nebo sdílený pronájem. Na dostupnost vámi vybrané lodi se prosím zeptejte našeho WhatsAppu.

  • Luxusní jachty: Naše luxusní jachty nabízejí speciální funkce pro pohodlnou jízdu až po nejnáročnější vkus. Luxusní jachty jsou profesionálně vyzdobeny prvotřídními materiály. Těšte se na pohodlné kajuty s vlastní sprchou, luxusní kuchyňku, prostorné salonky a otevřené prostory s polstrovaným nábytkem.
  • Katamarány: tyto typy lodí mají spoustu venkovního prostoru pro opalování, tanec a příjemné chvíle s přáteli. Podělte se o osvěžující nápoje a nechte se zlákat energií Atlantského oceánu.
  • Motorové čluny: jedná se o malé čluny pro malé skupiny. Sdílejte je se svými nejbližšími přáteli a užívejte si štěstí na moři. Využijte možnosti vzít s sebou partnera a sdílet romantický pobyt v zátoce.
  • Rybářské čluny: jedná se o čluny vybavené veškerým potřebným vybavením k lovu na volném moři. Ulovte si krásné velké ryby a pochlubte se s nimi svým kolegům. Vychutnejte si pocit z grilování čerstvě ulovených ryb.

Pokud se chcete podívat na výlety lodí z La Calety, přejděte na konec textu. Najdete zde seznam se všemi dostupnými loděmi a charakteristikou výletu. Pokud si přejete provést rezervaci, vyplňte prosím kontaktní formulář připojený ke každé aktivitě. Doufáme, že vám tento průvodce pomohl při výběru typu lodi, na které si chcete užít moře během letošní dovolené. Nezapomeňte nám napsat na WhatsApp, abychom vám objasnili vaše nejasnosti.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: