První publikace: 17 března, 2024 |

Safari na čtyřkolkách na Puerto Colon
Safari na čtyřkolkách z Puerto Colon

hledáte dobrodružství a zábavu? Máme to pro vás. Pronajměte si naše čtyřkolkové safari z Puerto Colon a zažijte extrémní emoce na kolech. Spojte lásku k přírodě se zábavou a adrenalinem čtyřkolek. Prostřednictvím tohoto textu vám představíme vše, co potřebujete vědět, abyste si u nás mohli pronajmout čtyřkolkové safari z Puerto Colon. Pokud máte zájem o některou z našich aktivit, napište nám nyní na náš WhatsApp, je nám potěšením vám sloužit a být vašimi spolupracovníky v tomto skvělém dobrodružství.

Safari na čtyřkolkách z Puerto Colon

Quad Safari Tenerife08.min

Puerto Colón je krásné město na jihu Tenerife, kde si můžete užívat různé volnočasové a rekreační aktivity. Nachází se zde moderní přístav, kam připlouvají a kotví různé lodě. V Puerto Colón si můžete pronajmout různé lodě na výlety nebo rybaření v Atlantiku. Výlety zahrnují pozorování velryb a zastávku na koupání a šnorchlování. Na našich webových stránkách najdete tyto a další možnosti poznávání půvabů Tenerife.

Z Puerto Colon je k dispozici safari na čtyřkolkách. Užijte si útěk na stezkách Tenerife. Aktivita probíhá převážně v terénu. Nezapomeňte, že se jedná o ostrov sopečného původu, takže jeho geografii tvoří skály, svahy a útesy. Díky tomu se Tenerife stalo zajímavým místem pro horolezce, turisty a všechny druhy lidí, kteří mají rádi kontakt s přírodou.

Řiďte na Tenerife vlastní čtyřkolku

Quad Safari Tenerife04.min

Čtyřkolky jsou hbitá a snadno ovladatelná vozidla pro zdolávání náročného terénu. Přijeďte s přáteli nebo partnerem zažít intenzivní emoce. Projeďte se po plážích a vesnicích Tenerife a odvezte si domů skvělé vzpomínky.

Řízení čtyřkolek je velmi snadné, stačí být starší 18 let a předložit řidičský průkaz. Instruktoři, kteří mají tuto aktivitu na starosti, vás naučí vše, co potřebujete k řízení čtyřkolek znát. Jedná se o bezpečnou aktivitu v kontrolovaném prostředí, takže se nemusíte ničeho obávat. Instruktoři vás po celou dobu doprovázejí a dohlížejí na to, aby vše probíhalo hladce. Na ostrově jsou navíc připraveny různé trasy s různými stupni obtížnosti. Pro začátek si můžete vybrat z lehčích tras. Jakmile budete připraveni na extrémní akci, budete moci jezdit na složitějších a náročnějších trasách na ostrově.

Nájem a doprava do Puerto Colon

Quad Safari Tenerife05.min

Aktivita zahrnuje dopravu do místa ubytování v Puerto Colon. Nabízíme vyzvednutí a odvoz do místních hotelů. Kontaktujte nás a ověřte si dostupnost dopravy do Puerto Colon nebo do místa, kde jste ubytováni na jihu Tenerife.

Chcete-li si objednat safari na čtyřkolkách z Puerto Colon, stačí nám napsat na WhatsApp a my vám rádi pomůžeme. Na našich webových stránkách nabízíme různé výlety na čtyřkolkách k poznávání Tenerife. Na konci textu naleznete podrobný seznam jednotlivých aktivit, zadejte, abyste se dozvěděli podrobnosti. Vedle každé aktivity nabízíme také kontaktní formulář, abyste si mohli snadno a rychle rezervovat místo. Je nám potěšením, že vám můžeme zprostředkovat vzrušující zážitky na Tenerife.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: