První publikace: 9 března, 2024 |

Prohlídky ostrovů na Severní Tenerife
Safari na čtyřkolkách na Severní Tenerife
Tematické parky na Severní Tenerife
Výlety lodí na Severní Tenerife
Co dělat na severu Tenerife

V tomto průvodci najdete velký seznam aktivit a zajímavostí na severu Tenerife. Na této straně ostrova můžete strávit fantastickou dovolenou u moře a vychutnat si přírodní scenérie Tenerife. Na konci textu necháváme seznam konkrétních aktivit, abyste si mohli ověřit podrobnosti o každé z nich. Pokud si budete chtít některou z nich rezervovat, stačí napsat na náš WhatsApp a my vám rádi pomůžeme.

Co dělat na severu Tenerife

Co dělat v Puerto de la Cruz

Tenerife je po celé Evropě proslulé svým vynikajícím celoročním klimatem. Mnoho cestovatelů sem přijíždí za sluncem a teplem, aby unikli chladným evropským zimám. Na severu Tenerife, mezi neohroženými horami, plážemi s černým pískem a kouzelnými vesničkami, najdete stovky aktivit. Nabídka hotelů a restaurací je velmi kompletní, s různými možnostmi ubytování ve městě nebo v blízkosti pláže, stejně jako s mnoha restauracemi s místní, španělskou a mezinárodní kuchyní. Dobré jídlo a kvalitní vína si můžete vychutnat také v restauracích Guachinches, kterých je na severu Tenerife spousta. Letiště Los Rodeos na severu Tenerife spojuje ostrov se zbytkem Španělska a ostatními ostrovy souostroví.

Výlety lodí do Atlantiku

los-gigantes motor-boat-charter-tenerife (11)

Severní Tenerife nabízí několik možností výletů lodí v zátoce. Pronajměte si člun a užívejte si moře, relaxujte při pohledu na pobřeží, opalujte se a sdílejte zážitky s přáteli.

Většina výletů vás zavede za velrybami a delfíny v jejich přirozeném prostředí. Naši kapitáni lodí mají dokonalé znalosti o mořském životě Tenerife. Znají místa, kde se kytovci nejčastěji vyskytují, a respektují jejich prostor. Nejčastějšími druhy na Tenerife jsou delfíni skákaví a velryby pilotní. Po pozorování velryb se zastavíme na koupání a šnorchlování. Zeptejte se našeho WhatsAppu na dostupnost dopravy v Puerto de la Cruz pro aktivitu, kterou si přejete podniknout.

Parádní pláže s křišťálově čistou vodou

Pláž Playa Jardin v Puerto de la Cruz

Nejprve bychom vám rádi pověděli o pláži Playa Jardín, která, jak už její název napovídá, je krásnou pláží obklopenou pestrobarevnými květinami a okrasnými rostlinami. V jejím okolí najdete restaurace, plážové bary a dokonce i dětské hřiště. Pláž je z černého písku a byla oceněna Modrou vlajkou, což znamená, že má všechny služby a vodu vhodnou ke koupání. Není však jediná, na ochlazení v teplých vodách čekají také pláže Playa de los Roques, El Benijo a El Bollullo. Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte více o těchto fantastických plážích s klidnou vodou a uvolněnou atmosférou.

Loro Parque, to nejlepší na severu Tenerife

Loro Parque Tenerife s dopravou

Tento neuvěřitelný zábavní park se nachází v těsné blízkosti Playa Jardín. Je to jeden z nejlepších zábavních parků na ostrově. Je domovem velkého množství papoušků různých druhů a dalších exotických zvířat. Konají se zde představení kosatek, delfínů a lachtanů.

Loro Parque se nachází v jedné z nejrušnějších oblastí na severu Tenerife, takže vstupenky jsou obvykle velmi rychle vyprodány. Vyzýváme vás, abyste si místa rezervovali předem.

Exkurze po ostrově za poznáním jeho historie a kultury

Icod de los Vinos El Drago Milenario The Dragon.min

Rezervujte si výlety z Puerto de la Cruz s dopravou v ceně. Poznejte Tenerife prostřednictvím sdílených nebo soukromých výletů v luxusním autobusu. Projděte se po symbolických vesnicích Tenerife, jako jsou Icod de los Vinos, La Orotava, Garachico, Vilaflor a Puerto de La Cruz. Poznejte kouzelná města jako Santa Cruz de Tenerife a La Laguna, kde se tradiční architektura snoubí s moderními stavbami. Připravili jsme pro vás také exkurzi na sousední ostrov La Gomera, jeho historii, zvyky a přírodní scenérie. Vezmeme vás tam s místními průvodci, kteří vám dají pocítit podstatu každé lokality. Zarezervujte si nyní svůj příští výlet ze severu Tenerife.

Pěší turistika, procházka přírodou

Vesnice Masca - Pueblo de Masca - Tenerife (2)

Pokud patříte mezi milovníky pěší turistiky a přijeli jste na Tenerife hledat nové trasy, musíte navštívit venkovský park Anaga. Je to autentický ráj plný klidu a harmonie mezi vavřínovými lesy a sopečnými skalami. Nezapomeňte si vyhradit den na sestup roklí Masca, neuvěřitelnou trasu s krásnou pláží na konci trasy, kde se můžete zchladit a vykoupat. Stezka Cuevas Negras je ideální pro ty, kteří se chtějí projít lesy Tenerife a nadýchat se čerstvého vzduchu.

Čtyřkolky plné zábavy a adrenalinu

Quad Safari Tenerife13.min

V této části ostrova si také můžete pronajmout neuvěřitelnou jízdu na čtyřkolkách. Užijte si tato neuvěřitelná vozidla, která jsou super zábavná a připravená na dobrodružství. Projíždějte sopečnou krajinou, divokými plážemi a prastarými lesy. Čtyřkolky jsou bezpečné a snadno se řídí, personál vás naučí vše, co potřebujete vědět pro zábavnou a bezpečnou jízdu.

Všechny aktivity a činnosti na severu Tenerife, o kterých jste si zde přečetli, jsou k dispozici na našich webových stránkách a ještě mnohem více. Podrobnosti o jednotlivých aktivitách a rezervační formulář najdete v průvodci níže. Napište nám přímo na náš WhatsApp, abyste si ujasnili své pochybnosti. Nezapomeňte nám napsat předem. Doufáme, že si svou dovolenou na severu Tenerife užijete naplno.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: