První publikace: 17 března, 2024 |

Pozorování velryb na Severní Tenerife
Pozorování delfínů a velryb na severu Tenerife

Nenechte si ujít příležitost objednat si pozorování velryb a delfínů na severu Tenerife. Pokud jste milovníky přírody a mořských živočichů, budete se zde cítit velmi šťastní. Jako společnost se specializujeme na pronájem lodí, s nimiž se můžete plavit po zálivu a zažít intenzivní emoce na moři. Představte si pocity, které v vás probudí majestátní velryby a hraví delfíni, když připlují v blízkosti lodi. Vezměte s sebou děti, aby si užily dobrodružství, protože právě ony si s kytovci užijí nejvíce zábavy.

K dispozici máme celou řadu lodí pro plavbu po zálivu, vyberte si z prostorných katamaránů, luxusních jachet, romantických plachetnic a mnoha dalších. Rozhodněte se hned a rezervujte si zážitek z pozorování velryb a delfínů u společnosti Bananapalmbay.com. Čtěte dále a dozvíte se více o našich možnostech pozorování velryb na severu Tenerife, bude to pro vás a vaše přátele nezapomenutelný zážitek.

Pozorování velryb a delfínů na severu Tenerife

Máme pro vás sdílené výlety lodí za pozorováním kytovců i pronájem soukromé lodi, kterou můžete sdílet s vybranou skupinou hostů. Podle délky trvání vámi zvolené aktivity můžete využívat různé služby. Máme pro vás cateringové služby, osvěžující nápoje, příjemnou hudbu a vynikající atmosféru na palubě. Po skončení pozorování loď zakotví v krásné zátoce, abyste mohli sestoupit a zchladit se v křišťálově čistých vodách Atlantiku. Využijte příležitosti ke koupání a šnorchlování.

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Na konci textu zanecháváme podrobný seznam aktivit, při kterých můžete vidět velryby a delfíny na severu Tenerife, vstoupit, abyste se seznámili s jejich charakteristikou, a provést rezervaci. Pro rezervaci vyplňte kontaktní formulář připojený ke každé aktivitě. Můžete nám také napsat přímo na WhatsApp a rezervovat si nebo si vyjasnit své nejasnosti. Je nám potěšením se vám věnovat a nabídnout vám zábavné aktivity na severu Tenerife.

Typy kytovců, které můžete vidět na Tenerife

Ve vodách mezi Tenerife a sousedním ostrovem La Gomera žije velké množství mořských druhů. Někteří živočichové zde žijí nepřetržitě, zatímco jiné lze spatřit jen v určitých obdobích roku. Tenerife je součástí migrační trasy mnoha kytovců, takže je můžeme pozorovat při jejich průletu zálivem.

Mezi druhy, které v této oblasti Atlantiku žijí celoročně, patří delfín skákavý a velryba létavá. Další druhy se objevují sporadicky: Delfín skvrnitý, delfín drsnozobý, delfín atlantský. V určitých ročních obdobích můžete spatřit také delfíny obecné a kosatky nepravé. S velkým štěstím se nám podaří spatřit co největší množství druhů během jedné exkurze.

Pozorování velryb na severu Tenerife je bezpečné pro zvířata i jejich životní prostředí. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste mohli pořídit úžasné snímky a zaznamenat zábavné plavání kytovců hrajících si v blízkosti lodi. Vyzýváme naše klienty, aby neházeli do moře žádné předměty a nevydávali hlasité zvuky, aby kytovce nevyplašili.

Pomoc a rezervace

Vyberte si nyní jednu z našich aktivit pozorování velryb a delfínů na severu Tenerife. Nezapomeňte, že každý den vyřizujeme spoustu rezervací, takže byste nám měli předem napsat na WhatsApp, abyste měli jistotu, že najdete volná místa. Tenerife je nádherný ostrov se vším, co potřebujete ke štěstí, užijte si dobrodružství v křišťálově čistých vodách Atlantiku!

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: