První publikace: 25 března, 2024 |

Exkurze s průvodcem na Severní Tenerife
Prohlídky a výlety s průvodcem na severu Tenerife

Poznejte turistické zajímavosti Tenerife s našimi prohlídkami a výlety s průvodcem. Nabízíme vám různé aktivity, díky nimž poznáte ostrov a probudíte svůj zájem. Máme profesionální průvodce, kteří vám pomohou prožít skvělé zážitky během vaší dovolené. Prostřednictvím tohoto textu vám chceme ukázat, která místa můžete navštívit s našimi průvodcovskými službami, abyste si mohli vybrat trasu, která vás nejvíce osloví. Pokud se chystáte navštívit konkrétní místo, kontaktujte nás, abychom pro vás navrhli speciální trasu.

Přizpůsobujeme se požadavkům našich klientů, protože naším cílem je, aby si každý užil ostrov naplno a měl nejlepší zážitky svého života. Čtěte dál a dozvíte se více, pokud si chcete pronajmout některou z našich aktivit nebo máte jakékoli dotazy, napište nám na WhatsApp, je to nejjednodušší a nejpřímější způsob, jak nás kontaktovat.

Výlety lodí na severu Tenerife

Výlet lodí Neptuno Tenerife do Los Gigantes forma sever a jih (10)
Průvodce chceme začít lodními výlety v zátokách Tenerife, protože se jedná o jednu z nejoblíbenějších aktivit mezi turisty.

Tenerife je privilegovaný ostrov s krásnou krajinou, vynikajícím počasím a nekonečným množstvím aktivit pro zábavu. Vody v okolí Tenerife nabízejí klidné a tiché prostředí, které po celý rok přitahuje stovky turistů a milovníků moře.

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)
Projděte se po zálivu na palubě našich nádherných katamaránů. Vychutnejte si klid moře, svěží vítr ve tváři a teplé slunce ozařující zátoku. Přijeďte se svou skupinou přátel strávit jiný den, podělit se o osvěžující nápoje a oslavit radost ze života.

Jednou z oblíbených aktivit našich návštěvníků během výletů lodí je pozorování kytovců v jejich přirozeném prostředí. Ve vodách, které omývají ostrov Tenerife, žije velké množství kytovců, pro které se ostrov stal domovem. Vychutnejte si pohled na proplouvající delfíny a na občasné velryby, které vás přijdou pozdravit. Vezměte s sebou děti, které si tuto aktivitu užijí nejvíce.

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)
Po pozorování delfínů a velryb loď zakotví v zátoce, aby se hosté mohli jít vykoupat do moře. Nasaďte si masku se šnorchlem a prozkoumejte mořské dno Tenerife plné života a zajímavých podmořských scenérií. Na konci tohoto textu vám zanecháme seznam se všemi aktivitami, které jsou k dispozici pro výlety lodí na severu Tenerife. Pro rezervaci vyplňte kontaktní formulář připojený ke každé aktivitě. Můžete nám také napsat přímo na WhatsApp a my vám rádi pomůžeme.

Výlety po ostrově s průvodcem autobusem

La Laguna - Tenerife Sever (11).min
Pokud chcete poznat Tenerife do hloubky, nabízíme vám různé aktivity a trasy, kterými se dostanete na turisticky zajímavá místa. Dovolte nám, abychom vás zábavnou a příjemnou formou seznámili se zajímavostmi Tenerife a přiblížili vám je.

Nabízíme také soukromé výlety pro exkluzivní prohlídku. Můžete si pronajmout výlety s průvodcem pouze pro vás a vaši skupinu přátel. Tak si aktivitu lépe užijete a nebudete se muset obávat přítomnosti cizích lidí. Přizpůsobíme se vašim preferencím, protože naše radost je založena na spokojenosti zákazníků.

Naši profesionální průvodci jsou vyškoleni tak, aby vám poskytli nezapomenutelný zážitek. Mají dlouholeté zkušenosti se sdílením tajemství Tenerife a rádi se s vámi o ně podělí s laskavostí a dobrým tónem.

Navštivte majestátní horu Teide a její sopečnou krajinu

Soukromý treking Teide s povolením (1)
Pronajměte si naše exkurze s průvodcem a navštivte národní park Teide a projděte se mezi jeho kouzelnými stezkami. Připomínáme, že hora Teide má s 3700 metry nad mořem nejvyšší vrchol ve Španělsku. Park byl vyhlášen světovým dědictvím UNESCO a patří k těm místům na světě, která musíte navštívit.

Hvězdná turistika na Teide

Teide v noci Tenerife (1)
Užijte si naše noční prohlídky a výlety s průvodcem a vychutnejte si noční oblohu Tenerife. Národní park Teide nabízí výsadní prostředí na světě, kde můžete pozorovat jasnou oblohu bez světelného znečištění. Zveme vás k tomuto úžasnému dobrodružství, při kterém můžete strávit noc v parku a využít jejich dalekohledů k obdivování vesmíru a jeho hvězd.

Navštivte zajímavé vesničky Garachico, Icod de los Vinos a Masca

tenerife day trip teide masca icod garachico
To jsou jen některé z vesnic, které můžete navštívit během našich výletů s průvodcem na severu Tenerife. Symbolické vesnice Tenerife se vyznačují přírodními scenériemi s jedinečným půvabem a zachovalou tradiční architekturou.

Navštivte města Santa Cruz de Tenerife a San Cristobal de la Laguna

.
santa cruz de tenerife nákupní doprava z jihu tenerife (1)
Nabízíme pěší prohlídky malebnými uličkami těchto měst s průvodcem. Poznejte na vlastní kůži, jak se tradiční kanárská kultura snoubí s moderními stavbami a novými zvyky dnešní doby. Je to směs kultury, historie a chutí, kterou byste si během své dovolené neměli nechat ujít.

Ochutnejte nejlepší vína Tenerife

ochutnávka vín na tenerfe (3)
Možná jste již slyšeli o proslulosti tenerifských vín, kterou si vysloužila díky své vynikající kvalitě. Najměte si naše průvodce, kteří vás provedou po plantážích a vinicích Tenerife. Součástí exkurze je návštěva vinařství, kde se seznámíte s procesem výroby vína a provedete ochutnávku.

Exkurze na ostrov La Gomera

VIP Exkurze La Gomera (3)
Pokud máte dostatek času, měli byste si dopřát možnost navštívit další fantastický ostrov Kanárského souostroví. V rámci našich výletů na La Gomeru vás trajektem zavezeme za poznáním tohoto nádherného ostrova plného přírodních scenérií a kulturních památek s velkou turistickou hodnotou.

Pomoc a doprava

Nyní, když znáte všechny možnosti pronájmu našich zájezdů a exkurzí na severu Tenerife s průvodcem, nemáte žádné výmluvy, proč o tom stále přemýšlet. Nabízíme kvalitní aktivity s vysokou mírou spokojenosti našich zákazníků. Napište nám na WhatsApp, kdykoli budete chtít provést rezervaci nebo si vyjasnit své pochybnosti. Je nám ctí být vašimi spojenci při objevování půvabů Tenerife.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: