Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Rybárske člny na Tenerife Juh
Rybárske výlety na Tenerife Juh
Súkromné a spoločné rybárske výlety na juhu Tenerife

Rybárske výlety v južnej časti Tenerife sú známe bohatou škálou rýb, ktoré sa v tejto oblasti vyskytujú. More okolo ostrova je domovom veľkého množstva morských druhov, čo ho robí veľmi atraktívnym pre amatérskych aj profesionálnych rybárov z celého sveta. Rybolov je možný počas všetkých mesiacov v roku, v závislosti od ročného obdobia a druhov, ktoré v tom čase prichádzajú na ostrov. Počas výletov loďou v južnej časti Tenerife môžete okrem iného chytiť barakudu, raju, mečiara, žraloka, groupera.

Príďte a strávte pohodový deň na mori nácvikom rôznych rybolovných techník na našich veľkolepých rybárskych lodiach. Využite príležitosť obdivovať nádherný výhľad na južné pobrežie Tenerife, podeliť sa o nápoje s priateľmi, opaľovať sa a relaxovať.

Súkromné a spoločné rybárske výlety v južnej časti Tenerife

Tenerife Lodný a rybársky charter bez potreby licencie Prístav Las Galletas

Rybárske výlety na juhu Tenerife sa uskutočňujú z prístavu Puerto Colon pri Costa Adeje alebo z prístavu Las Galletas. Naše rybárske lode sú vybavené udicami, háčikmi a všetkým, čo potrebujete na celodenný bohatý rybolov. Nemusíte si so sebou brať nič, len chuť loviť ryby a túžbu dobre sa zabaviť. Výlet zahŕňa servis nealkoholických nápojov.

Kapitánom lode je rybár s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý veľmi dobre pozná konkrétne miesta v zátoke, kde dosiahnete najlepšie výsledky. Podelí sa s vami o svoje vedomosti, aby vám pomohol zlepšiť vaše zručnosti. Napíšte nám na náš WhatsApp, kedykoľvek si želáte konzultovať plavidlá a dostupné termíny pre vašu rezerváciu. Nezabudnite napísať vopred, pretože vybavujeme veľa požiadaviek. Tu sú možnosti rybárskych výletov v južnej časti Tenerife.

Spoločné rybárske výlety

Tenerife Lodný a rybársky charter bez nutnosti licencie Las Galletas Harbour

Prenájom spoločných lodí je skvelou príležitosťou, ako si užiť deň v spoločnosti iných rybárov. Sú to skvelé výlety s prvotriednou posádkou, ktorá vám pomôže získať obohacujúci zážitok. Napíšte nám kedykoľvek a zistite, ktoré lode sú k dispozícii na spoločné výlety.

Súkromné rybárske exkurzie v južnej časti Tenerife

Charterové plavby loďou a rybolov na Tenerife bez potreby licencie Prístav Las Galletas

Rezervujte si prenájom lode za skvelú cenu. Ponúkame vám 4 hodinové výlety, o ktoré sa môžete podeliť so svojimi priateľmi a rodinou. Súkromný výlet loďou zahŕňa zastávku na pobreží, aby ste sa mohli spustiť a vychutnať si vody Atlantiku. Využite možnosť plávať, šnorchlovať a relaxovať v pokojných vodách oceánu. Prenajmite si súkromný rybársky čln, ktorý vám predstaví svet športového rybolovu v súkromí vašej skupiny priateľov a rodiny.

Ponúkame vám aj rybárske člny na vlastný pohon, ktoré vás odvezú do oblastí, o ktorých viete, že v nich budete úspešne loviť. Na tento účel musíte predložiť lodný preukaz a byť starší ako 18 rokov.

Naše rybárske výlety na juhu Tenerife sú v súlade s príslušnými predpismi na ochranu životného prostredia a morských druhov. Ničoho sa neobávajte, nechajte všetko v našich rukách. Čakáme na vás na našom WhatsApp, aby sme vám urobili rezerváciu a poradili vám, aký typ lode potrebujete. Sme špecialisti na prenájom lodí všetkých typov v južnej časti Tenerife. Ponúkame luxusné jachty, plachetnice, motorové člny, katamarány a mnoho ďalšieho. Vieme, čo naši klienti potrebujú, a vždy máme loď, ktorú hľadajú. Dúfame, že si užijete pobyt na tomto nádhernom ostrove so žiarivým slnkom a bohatým morským životom.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: