Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Rybárske člny na Playa de las Americas
Rybárske výlety na Playa de las Americas
Súkromné a spoločné rybárske výlety v Playa de las Américas

Ak sa zdržiavate v Playa de las Americas a ste vášnivými rybármi, mali by ste si prečítať tento článok. Chceme vás informovať o možnostiach rybolovu v Atlantickom oceáne, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke. Uvoľnite sa a vychutnajte si zážitok na 4 alebo viac hodín, kde si môžete oddýchnuť a zažiť vzrušenie z tohto vzrušujúceho športu. Vychutnajte si uspokojujúci deň rybolovu s bohatým morským životom Tenerife – úspech je zaručený!

Čarter rybárskej lode z Playa de las Américas

Tenerife Charter lodí a rybárčenie bez licencie Prístav Las Galletas

Playa de las Americas je známa vynikajúcou klímou, žiarivými plážami, reštauráciami a barmi a intenzívnym nočným životom. Ponúka tiež rôzne možnosti trávenia voľného času a zábavy, ktoré uspokoja každý vkus. Jednou z týchto aktivít je športový rybolov, ktorý každoročne priláka stovky rybárov. Dúfame, že sa vám rybolov v neobyčajných vodách Atlantiku bude páčiť.

Tenerife Lodný a rybársky charter bez licencie Prístav Las Galletas

Rybárske lode vyplávajú z prístavu Puerto Colon, ktorý sa nachádza veľmi blízko pláže Playa de las Americas. Väčšina výletov zahŕňa nápoje pre pohodlie cestujúcich. Napíšte nám na WhatsApp, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a urobili rezerváciu. Ďakujeme, že nám dôverujete, sme radi, že môžeme byť vašimi hostiteľmi a vychutnať si čaro Tenerife.

Spoločné rybárske výlety z Playa de las Américas

Tenerife Lodný a rybársky charter bez licencie Prístav Las Galletas

Užite si príjemný deň na mori s našimi rybárskymi výletmi do Atlantiku. Kapitán lode vás nasmeruje na konkrétne miesta s najlepšími možnosťami rybolovu a podelí sa s vami aj o niekoľko tipov a odporúčaní na zlepšenie vašej techniky.

Naše lode sú vybavené moderným vybavením pre spokojný zážitok. Nemusíte si so sebou nič brať, ponúkame vynikajúce rybárske prúty, navijaky a návnady a sme pripravení na lov veľkých rýb s veľkou silou. Napíšte nám na náš WhatsApp, aby sme vás informovali, ktoré plavidlá sú k dispozícii a aké sú ich vlastnosti.

Súkromný prenájom rybárskej lode

Tenerife Charter lodí a rybárskych člnov bez nutnosti licencie Las Galletas Harbour

Ponúkame exkluzívne služby pre tých, ktorí si chcú vychutnať súkromný zážitok z rybolovu s priateľmi a rodinou. Pri našich súkromných výletoch budete mať k dispozícii profesionálnu posádku, ktorá vás zavedie na najlepšie rybárske miesta. Kým budete čakať na rybu, ktorá sa chytí na návnadu, vychutnajte si nádhernú pobrežnú scenériu Tenerife. Súkromné výlety zahŕňajú zastávku v krásnej zátoke v zálive, kde sa môžete schladiť, zaplávať si a preskúmať morskú hladinu.

Rybársku loď si môžete prenajať s kapitánom alebo bez neho. Na prenájom rybárskej lode bez kapitána sa vyžaduje platný lodný preukaz.

Rybárčenie na juhu Tenerife

Tenerife čln a rybársky charter bez licencie Las Galletas Harbour

Vďaka veľkej rozmanitosti druhov rýb, ktoré obývajú Tenerife, je tento ostrov jedným z najlepších na rybárske výlety počas vašej dovolenky. Ryby sa tu hojne vyskytujú v každom ročnom období, takže bez ohľadu na to, v ktorom mesiaci prídete na Tenerife, vždy môžete ísť na ryby a zabaviť sa.

Tenerife má bohatý morský život vrátane tuniaka modroplutvého, mečúňa, bonita, barakudy, morského ostrieža, stavridy, samy, čiernoškvrny, vieja, dentexu, hviezdice, marlína modrého, plachetníka, dorada, kohúta, jantárovca, jantárovca, píly, marlína cisárskeho, marlína a ďalších. Zaväzujeme sa k zodpovednému rybolovu a v žiadnom prípade neovplyvňujeme udržateľnosť morských populácií.

Pomoc a rezervácie

Ak si chcete rezervovať niektorý z našich rybárskych výletov z Playa de las Americas, kedykoľvek nás kontaktujte na WhatsApp. Na konci textu nájdete rozpis jednotlivých aktivít s príslušným kontaktným formulárom na uskutočnenie rezervácie. Nenechajte si ujsť príležitosť prežiť tento jedinečný zážitok vo vodách Tenerife.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: