Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Rybárske člny na Puerto Colon
Rybárske výlety na Puerto Colon
Súkromné a spoločné rybárske výlety z Puerto Colón

Puerto Colón je východiskovým bodom mnohých spoločných a súkromných rybárskych výletov na juhu Tenerife. V tejto krásnej lokalite Tenerife nájdete mnoho možností ubytovania, barov a reštaurácií s miestnou kuchyňou. Je to však aj vynikajúca oblasť pre milovníkov rybolovu.

Rezervujte si rybárske výlety z Puerto Colon na našej webovej stránke. Vyberte si typ lode a dĺžku výletu, postaráme sa o to, aby ste prežili nezabudnuteľný deň na mori. Informácie o rybárskych výletoch z Puerto Colon nájdete v sprievodcovi na konci textu. Nájdete tu kontaktný formulár, ktorý môžete vyplniť a vykonať rezerváciu.

Vlastnosti rybárskych výletov z Puerto Colon

Tenerife Lodný a rybársky charter bez licencie Prístav Las Galletas

V Puerto Colon je vítaný každý, od začiatočníkov až po skúsených rybárov. Vychutnajte si neuveriteľný zážitok z rybolovu a zároveň sa kochajte pobrežnou scenériou Tenerife. Využite deň na opaľovanie, relaxáciu a zdieľanie s priateľmi. Počas výletu môžete vidieť niektoré veľryby v ich prirodzenom prostredí.

Výlety sa uskutočňujú na špecializovaných lodiach so všetkým potrebným vybavením. Máme moderné prúty, návnady, navijaky a ďalšie vybavenie, ktoré zaručí úspešný rybolov. Posádku tvoria skúsení profesionáli, ktorí vás prevedú celým procesom. Kapitán lode vás zavedie na najlepšie rybárske miesta na Tenerife. Podelí sa s vami aj o svoje tajomstvá a odporúčania na dosiahnutie najlepšieho rybárskeho úspechu. Súčasťou je aj servis osviežujúcich nápojov na spríjemnenie dňa.

Vo vodách v okolí Tenerife budete môcť chytať rôzne druhy rýb. Patrí medzi ne tuniak, morský vlk, mečiar, makrela a ostroň. Okrem toho si môžete vybrať medzi rôznymi druhmi rybolovu, ako je hlbokomorský rybolov, rybolov na ľahkú prívlač, rybolov pri dne a mnoho ďalších.

Spoločné rybárske výlety

Tenerife Čarter lodí a rybárskych lodí bez licencie Las Galletas Harbour

Ponúkame spoločné rybárske výlety pre turistov a milovníkov prírody. Podeľte sa o svoju záľubu s priateľmi a rodinou. Zlepšite si techniku vďaka radám a odporúčaniam kapitána. Je to skvelá príležitosť užiť si more, relaxovať a chytiť fascinujúce ryby.

Súkromné rybárske výlety z Puerto Colón

Tenerife Lodný a rybársky charter bez licencie Prístav Las Galletas

Na druhej strane ponúkame exkluzívnu službu, vďaka ktorej si môžete vychutnať rybársky výlet bez prítomnosti cudzích ľudí na lodi. Len vy a vaša skupina hostí spolu s našou posádkou. Poskytujeme vám aj možnosť prenajať si rybárske lode bez kapitána, pričom v takom prípade musíte mať viac ako 18 rokov a predložiť preukaz vodiča lode. Využite príležitosť ukázať svoje vodičské schopnosti a vydajte sa s loďou na najlepšie rybárske miesta na Tenerife.

Čakáme na vás, aby ste si rezervovali ďalšie rybárske výlety z Puerto Colon. Kontaktujte nás prostredníctvom aplikácie WhatsApp, aby ste si urobili rezerváciu a objasnili akékoľvek nejasnosti, ktoré môžu vzniknúť. V tomto odvetví pôsobíme už mnoho rokov a našim zákazníkom poskytujeme skvelé zážitky. Okrem rybárskych plavidiel ponúkame aj prenájom plachetníc, jácht, motorových člnov a ďalších. Vždy máme loď, ktorú chcete a ktorej veľkosť potrebujete. Užite si pobyt v Puerto Colon a neváhajte nás kontaktovať, ak budete potrebovať akékoľvek odporúčania.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: