Výlety autobusom z Puerto Santiago

Výlety autobusom z Puerto Santiago

Guide

Predstavujeme vám naše autobusové výlety v Puerto Santiago, aby ste Tenerife spoznali kompletne. Prostredníctvom tohto článku vám chceme povedať o najdôležitejších miestach, ktoré môžete navštíviť na severe a juhu Tenerife. Vychutnajte si čarovné dedinky, živé hory, pulzujúce pláže a sopečnú krajinu.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás priamo na WhatsApp. Odtiaľ vám pomôžeme s výberom autobusových zájazdov na Tenerife a s rezerváciou. Už viac ako pätnásť rokov pomáhame našim klientom vychutnať si ostrov a navštíviť najzaujímavejšie miesta.

Autobusové výlety z Puerto Santiago na ďalšie turistické miesta na Tenerife

Puerto Santiago je krásne miesto na strávenie dovolenky. Vychutnajte si jeho prímorskú atmosféru a morský vánok na jeho promenáde. Zátoka Puerto Santiago je jednou z najnavštevovanejších na Tenerife pre svoju krásu a vynikajúce podmienky na kúpanie. Tenerife je však viac ako len pláž; mali by ste spoznať aj ďalšie krajiny a mestá na ostrove. Preto vám predkladáme tento text. Naším cieľom je, aby ste spoznali najkrajšie zaujímavé miesta na Tenerife, ktoré môžete navštíviť s našimi autobusovými výletmi v Puerto Santiago.

Naša spoločnosť sa špecializuje na VIP autobusové a minibusové zájazdy na Tenerife. Úplný zoznam dostupných výletov nájdete na konci tohto článku, vyberte si a rezervujte si svoje ďalšie dobrodružstvo. Napíšte nám hneď teraz na náš WhatsApp a položte nám svoje otázky a rezervujte si miesto.

Autobusové výlety na horu Teide z Puerto Santiago

Výlety autobusom z Puerto Santiago

Máme pre vás rôzne autobusové výlety, aby ste Teide spoznali úplne a vychutnali si jeho sopečnú krajinu. Keď si objednáte niektorú z našich aktivít a autobusových výletov na Teide, budete môcť navštíviť aj ďalšie mestá na Tenerife, ako napríklad Garachico, Vilaflor a Masca.

Navštívte národný park Teide

Výlety autobusom z Puerto Santiago

Národný park Teide je jedným z tých miest, ktoré počas dovolenky na Tenerife nemôžete vynechať. Je domovom mnohých živočíšnych a rastlinných druhov prispôsobených sopečnému prostrediu. Vychutnajte si raj na zemi pre domorodých Guančov. Pre nich bola hora Teide ochrancom, ktorého poslali bohovia, aby na nich dohliadal a požehnal územie.

V tomto parku nájdete aj astrofyzikálnu stanicu venovanú skúmaniu Slnka a ďalších hviezd vesmíru. Pomocou jej výkonných ďalekohľadov môžete pozorovať nočnú oblohu a spozorovať vzdialené hviezdy. Táto oblasť má veľkú výhodu oproti iným observatóriám vo svete; odtiaľto budete môcť pozorovať vesmír vo veľkej kvalite a bez svetelného znečistenia. Odporúčame vám tiež vyviezť sa na vrchol Teide lanovkou, ktorá je k dispozícii na prechádzky a výstupy bez fyzickej námahy.

Na našej webovej stránke ponúkame rôzne výlety autobusom za poznaním Teide, vyberte si jeden z nasledujúcich:

  • Autobusové výlety na prechádzku po Vilaflóre a pešiu turistiku po sopečnej krajine Teide
  • Exkurzia na Teide v noci, aby ste videli hviezdy
  • 8-hodinová súkromná exkurzia, počas ktorej spoznáte Teide do hĺbky

Ponúkame aj autobusové výlety na horu Teide, ktoré vás zavedú na návštevu okolitých dedín. Tu sú niektoré z ďalších miest, ktoré môžete navštíviť, keď si prenajmete naše autobusové a mikrobusové výlety v Puerto Santiago.

Dediny v blízkosti Teide: Masca, Vilaflor a Garachico

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (1)

Prvou obcou, ktorú by sme chceli spomenúť, je Masca, oblasť s veľkou turistickou hodnotou na Tenerife. Nachádza sa na severovýchode ostrova medzi údoliami a útesmi. Je to čarovná a výnimočná dedina s jedinečnými krásami, ktoré každoročne prilákajú stovky návštevníkov. Prejdite sa jej uličkami a navštívte rôzne remeselné obchody, ktoré na vás čakajú. Dve z najatraktívnejších miest v tomto meste sú roklina Masca a záliv Masca.

Navštíviť môžete aj ďalšie fantastické dedinky s veľkou turistickou hodnotou, ako napríklad Vilaflor. Toto krásne mestečko sa nachádza v najvyššie položenej oblasti Tenerife. Príďte a objavte jeho „mesačnú krajinu“, vďaka ktorej sa budeme cítiť ako na Mesiaci. Charakteristiky tejto krajiny sú výsledkom sopečnej činnosti v kombinácii s veternou eróziou.

Ďalšou významnou dedinou je Garachico. Príďte objaviť jej historické pamiatky a prejsť sa jej uličkami plnými tenerifskej tradície. Vyhliadka Garachico sa nachádza na vrchole cesty a odtiaľ môžete vidieť celé mesto.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Exkurzia autobusom po najkrajších dedinkách Tenerife

Tu sú naše súkromné autobusové a mikrobusové výlety, počas ktorých spoznáte fascinujúce dedinky plné umenia, histórie a kultúry.

Zoberieme vás do La Candelaria, najnáboženskejšej dediny na Tenerife. V tomto mestečku sa nachádza bazilika Panny Márie z La Candelaria, patrónky Kanárskych ostrovov. Príďte a objavte jeho uličky, historické pamiatky a baziliku, ktorá združuje farníkov z celého ostrova.

Candelaria Tenerife (2)

Na druhej strane, La Orotava je ďalším miestom, ktoré musíte na Tenerife navštíviť. Dedina sa nachádza v údolí a vo vnútri nájdete ukážky autentickej architektúry Tenerife. Vďaka autobusovému zájazdu do Puerto Santiago spoznáte aj Icod de Los Vinos. Vychutnajte si jeho tradičnú architektúru a gastronomické ukážky chutí ostrova. V tejto dedinke môžete vidieť najstarší dračí strom na svete, známy ako Drago Milenario.

visit la orotava tenerife day tour

Tento výlet vás zavedie aj do Los Gigantes, turisticky veľmi cenného mesta na Tenerife vďaka Acantilado de los Gigantes. Tieto veľké skalné útvary sa týčia nad západným pobrežím Tenerife a vytvárajú magické prostredie s veľkou turistickou hodnotou. Na morskej strane chodí denne mnoho lodí na návštevu útesov pre ich krásu a príjemnú atmosféru. V tejto časti pobrežia je morská činnosť veľmi aktívna. Na našej webovej stránke si môžete rezervovať výlety loďou do Los Gigantes na pozorovanie veľrýb a kúpanie vo vodách pri pobreží.

Autobusový zájazd na Tenerife po jeho mestách a vidieckej krajine

Máme pre vás pripravený výlet s názvom Túra po ostrove Tenerife, ktorý vás zavedie do Santa Cruz de Tenerife, La Laguna a Taganana.

Ako prvé máme La Laguna. V jej uliciach nájdete kostoly, historické budovy, obchody a miesta na oddych a rekreáciu.

La Laguna - Tenerife North (9).min

V tomto meste sídli univerzita La Laguna, preto sú jeho ulice plné veselých mladých ľudí. Aby ste si vedeli predstaviť význam tohto mesta, mali by ste vedieť, že ho UNESCO vyhlásilo za svetové kultúrne dedičstvo kvôli jeho neustálemu rozvoju. Na druhej strane máme San Cruz de Tenerife, hlavné mesto ostrova. Je známe svojím karnevalom, ktorý je považovaný za medzinárodne zaujímavý pre turistov. Prejdite sa po jeho námestiach, hradoch, kostoloch a ďalších tradičných budovách.

Na druhej strane tu máme vidiecky park Anaga, ktorý by ste mali navštíviť s autobusovými zájazdmi na Tenerife. Ide o prírodnú oblasť bohatú na biodiverzitu a malebnosť. Bola vyhlásená za biosférickú rezerváciu na ochranu živočíšnych a rastlinných druhov, ktoré sa tu nachádzajú. V jej vnútrozemí žijú rôzne populácie, ktoré spolunažívajú v harmónii s prírodou. Jednou z týchto dedín je Taganana, do ktorej vás zavedieme s našimi autobusovými zájazdmi v Puerto Santiago.

Anaga Tenerife

Navštívte plantáže na Tenerife a ich kvalitné vína

Ponúkame autobusové zájazdy do Puerto Santiago na návštevu plantáží Tenerife. Zoberieme vás na banánové plantáže, plantáže aloe vera a iné rastliny. Zoznámite sa s procesom výroby vína zblízka, potom môžete ochutnať a vychutnať si chuť vín. Na záver prehliadky vás zoberieme na ochutnávku dobrého jedla s kanárskymi chuťami.

Prejazd minibusom na ostrov La Gomera z Tenerife

VIP výlet La Gomera (10)

Ak ste už navštívili Tenerife a chcete pokračovať v objavovaní podstaty Kanárskych ostrovov, pozývame vás na návštevu La Gomery. Máme pre vás exkluzívne výlety na La Gomeru, prechádzky jej uličkami, návštevu historických pamiatok a vychutnávanie si jej prírodných scenérií.

Rezervácia autobusových výletov z Puerto Santiago

S našimi autobusovými výletmi v Puerto Santiago vás chceme vziať na objavovanie Tenerife. Vychutnajte si jeho dediny, mestá, historické a prírodné pamiatky. Zavedieme vás na najatraktívnejšie miesta Tenerife. Neváhajte nám napísať na WhatsApp, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a urobili rezerváciu. Ďakujeme, že nám dôverujete. Dúfame, že sa vám pobyt na ostrove žiarivého slnka bude páčiť.

Autobusové výlety na Puerto Santiago
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články:
Pláže v Puerto Santiago